היציאה מג'נין - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

היציאה מג'נין

AK

Recommended Posts

טוב אני חושב שהכניסה לג,נין הייתה מוצדקת ואני אקצר :)

קודם כל לפי התוצאות מהכניסה.....

1)אין כמעט פיגועים שלא לדבר על הרסניים כל כך

לעומאת 2-3 פיגועים ביום בעבר!

2)נתפסי הרבה יותר מתאבדים ופעילים

משמע מודיעין יותר טוב.....

3)נהרסו מקורות ייצור של מטענים ונתפסו רובים... (נכון יש עוד.. אבל זה באמת כזה קשה להגיד שזה עוזר?!)

4)נהרגו הרבה... אבל רק מספר מועט מהם אזרחים תמימים.. דבר שפוגע בתשתית הטרור

בקשר לקטע של שם רע לישראל... השם הזה נוצר אך ורק כתוצאה ממערכת הסברה טיפשית ומועטת בעולם

עובדה נכנסו עם חיילים וניקינו במו ידינו את הדירות במקום להפציץ...

להלן: בוש שהפגיז מאות אפגנים תמימים מלמעלה אבל כל הזמן טען כמה זה חשוב ...

לסיום: בקשר להאם לא היכפלנו את מספר המוכנים להיתאבד... אפשר להיתווכח שעות אבל..

לפי דעתי לא!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 85
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

גריי, כתבת:

"והבה לא נשכך את החינוך שהם מקבלים שלפי הקוראן להרוג אותנו זה מצווה (הממ... ג'יהאד = נאציזם?)"

אני יכול למצוא לך לפחות 5 מקומות בתנך שמדברים על השמדת הגויים וכמה שזה סבבה.

אבירם:

"יש לי כמה וכמה דברים נגד עראפת, ברגוטי ושאר המנהיגים שלהם. זה יהיה לטובת כולם אם אנשים כמוהם יעברו לעולם שכולו טוב, כמה שיותר מוקדם יותר טוב."

בגלל שזו לא זכותך לעשות את זה, ברגע שתעשה את זה, יבוא מחליף קיצוני יותר... ההחלפה צריכה לבוא עם הזמן ולהיות טבעית..

אנחנו צריכים להיות יותר טובים מהם ולהציע להם הסכמים שהם באמת יכולים לקבל ואז נראה כמה ההנהגה שלהם תפעל.

עוד פעם גריי:

"אז מה! זו מלחמה ובמלחמה אם נלחם נגד טרוריסטים בחוקים ובמוסר אנחנו נפסיד."

... אני אפילו לא אגיב... סתם שתראה מה כתבת.

ואחרון ענקודר:

פשוט התגובה שלך הראתה שאתה לא מאמין לאף סיפור שלהם.. תפתח קצת את העיניים.

ואם לא בא לך לפתוח את העיניים, אני אצטט כאן משהו ממאמר של פרופ' דניאל שבתאי מילוא, אחד מהאנשים שנסעו עם משאיות הסיוע לרמאללה ב3 לאפריל 2002.

"כיוון שאין זה ממנהגי להמלא מפני אנשי החוק, התנפל אלי אחד השוטרים, וללא כל התגרות מצדי (מלבד אי בריחה ממנו) הכה בי בעוצמה רבה באלתו, בכף ידי השמאלית. זו התעוותה והתנפחה מיד."

לאחר מספר דקות, אחרי שהלך וחזר למקום הארוע:

"שוטר נוסף התנפל עלי. הראתי לו את ידי המעוקמת ואמרתי לו: "לא שברתם מספיק? אתה רוצה לשבור לי עוד יד?" תשובתו: "עוף מכאן"

ובאלתו הכה מכה נוראית בכף ידי הימנית. השתכנעתי ועפתי."

האיש סיים עם שבר בשורש כף היד הימנית וחבלה קשה בכף ידו השמאלית.

עוד קצת ציטוטים

"אוסיף כי ראיתי במו עיני, שלוש פעמים, שוטרים וחיילים מתנפלים על מפגין ערבי, משכיבים אותו על הרצפה, חובטים ובועטים בו נמרצות - בין חמישה לעשרה מכים על קורבן אחד."

יש לי עוד כמה עדויות, גם של אמג'ד מוסא, פסיכולוג חינוכי ורכז למצבי חירום במגזר הערבי (שגם מנחה וותיק בנווה שלום)

על הפיצוצים שהוא קיבל בהפגנה במחסום א-ראם, אבל אתם בטח לא תאמינו גם ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול להציע להם את כל א"י וגם אם עראפת לא יזיז אצבע זה לא ישנה כלום מבחינתם, כי מה ש"האזרח הקטן" הפלשתינאי רואה זה חיילים שנכנסים לכפר שלו, הוא לא יודע מה הישראלים הציעו לעראפת והוא לא יודע מה עראפת אמר לישראלים בחזרה.

עראפת הוא טרוריסט במלוא מובן המילה, להזכירך, הוא התקרב כמעט לבין לאדן (רק במקום לעשות פיגוע אחד גדול הוא עושה הרבה פיגועים קטנים יותר) עד שבהסכמי אוסלו הביאו אותו לכאן ופתאום הוא הפך ומנהיג ולאדם שצריך לשאת ולתת איתו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון

אבל זה שהוא פה זאת עובדה

וזה שאנחנו הכרנו בו (ובעקבותינו העולם) בתור המנהיג של העם הפלשתינאי, זה בעיה שלנו.

האזרח הקטן יתמרד.. בעם הפלשתינאי יש אנשים נאורים ושוחרי שלום, יש מעמד גבוה של פרופסורים ויש תנועות לשלום.

חוץ מזה

שאפשר להציע לעראפת הסכם. אם הוא לא יזיז אצבע, נראה כבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון

אבל זה שהוא פה זאת עובדה

וזה שאנחנו הכרנו בו (ובעקבותינו העולם) בתור המנהיג של העם הפלשתינאי, זה בעיה שלנו.

האזרח הקטן יתמרד.. בעם הפלשתינאי יש אנשים נאורים ושוחרי שלום, יש מעמד גבוה של פרופסורים ויש תנועות לשלום.

חוץ מזה

שאפשר להציע לעראפת הסכם. אם הוא לא יזיז אצבע, נראה כבר.

הצענו לערפאת כבר הסכם ותראו מה קורה עכשיו בחוץ.

האזרח הקטן יתמרד? אתה מצחיק אותי, כפי שלנו אין סיכוי לחסל את הטרור עם מוסר , גם להם אין סיכוי לנצח את הטרור של עצמם בלי כוח.

תבין כוח וכבוד זה הבסיס של החשיבה הערבית - זה החינוך שלהם זה הדת שלהם , זה הם.

ואם אתה רוצה לחיות במזה"ת אז תאלץ לחיות ע"פ החוקים של במזרח התיכון ולא של אירופה. זה מה יש לא אנחנו המצאנו את החוקים האלו , הם המציאו אותם לפני הרבה שנים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצענו לעראפת הסכם והתחלנו במו"מ.

זה שהעם שלנו דווקא כן התמרד, ורצח את רבין, זה משהו אחר.

אחרי רבין לא היה אף ראש ממשלה שפעל למען השלום. תפסיק לחזור לאותה נקודה ש"הצענו לעראפת הכל".. כבר הראתי מספיק פעמים

שלא הצענו לו הכל.. ואפילו לרמן כמעט הסכים איתי על הסכם ובסוף ברח.

"תבין כוח וכבוד זה הבסיס של החשיבה הערבית - זה החינוך שלהם זה הדת שלהם , זה הם."

לא רק שזה משפט גזעני, הוא גם לא נכון.

יש לנו כבר שלום עם מצרים ושלום עם ירדן.

בנתיים העם שלא מוכן לשלום זה אנחנו.. משום שאנחנו לא מסוגלים לוותר על משהו באמת..

אתם לא מוכנים לפינוי מזרח ירושליים, מתעקשים שהמזרח זה חלק חשוב של העיר ומגיע לנו אותו.

לא מוכנים לפינוי התנחלויות, מתעקשים שהם עוזרים לבטחון המדינה.

ברגע שעראפת הסכים למו"מ- הוא ויתר על 76%.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה עושה הכללות?

זה ממש לא מזיז לי למי מזרח ירושלים תהיה שייכת ואני תמיד הייתי בעד פינוי ההתנחלויות (דבר שהיה צריך להתבצע מזמן, אגב, מישהו ראה את המסים החדשים? כמה מפתיע שתושבי ההתנחלויות "פטורים" מהם כמעט לחלוטין).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"תבין כוח וכבוד זה הבסיס של החשיבה הערבית - זה החינוך שלהם זה הדת שלהם , זה הם."

לא רק שזה משפט גזעני, הוא גם לא נכון.

יש לנו כבר שלום עם מצרים ושלום עם ירדן.

הרשה לי להזכיר לך שעם המצרים עברנו 4 מלחמות ועם הירדנים 3 לפני שהם הבינו שאי אפשר לנצח אותנו בכוח והבינו שבשביל להחזיר לעצמם את הקרקעות הם יאלצו לפעול בנוסחת שטחים תמורת שקט .

ואם אנחנו כבר מדברים על ירדן אז על פי מיטב ידיעתי מ 48 עד 67 בשטחים היו בשליטה ירדנית. אז איזה זכות יש לפלסטינים על הקרקע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"הרשה לי להזכיר לך שעם המצרים עברנו 4 מלחמות ועם הירדנים 3 לפני שהם הבינו שאי אפשר לנצח אותנו בכוח והבינו שבשביל להחזיר לעצמם את הקרקעות הם יאלצו לפעול בנוסחת שטחים תמורת שקט"

הרשה לי להזכיר לך, שסאדאת הציע לגולדה להתחיל במו"מ לפני 73', היא לא הסכימה.

ובכלל, גם אם מה שאמרת היה מדויק, קשה לי למצוא משהו שסותר את מה שאני אומר...

מ91' הפלסטינאים רוצים מו"מ על שטחים תמורת שקט.

נכון, השטחים היו בשליטה ירדנית

אבל אתה כבשת אותם ועכשיו העם ששם רוצה מדינה (בדיוק כמו אוסטריה-גרמניה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגלל שזו לא זכותך לעשות את זה, ברגע שתעשה את זה, יבוא מחליף קיצוני יותר... ההחלפה צריכה לבוא עם הזמן ולהיות טבעית..

אנחנו צריכים להיות יותר טובים מהם ולהציע להם הסכמים שהם באמת יכולים לקבל ואז נראה כמה ההנהגה שלהם תפעל.

אתה מדבר שטויות, ידידי.

אני לא חושב שלמישהו צריכה להיות בעיה אם נהרוג להם מנהיג אחרי מנהיג שעד שיהיה מישהו ששווה באמת לדבר אתו. את הזמן של ההחלפה הטבעית אתה תקנה בדם של חיילים ואזרחים ישראלים.

הם יכולים לקבל, זה מספיק לכמות האזרחים שלהם. זה שלהנהגה שלהם יש עיניים חזיריות זה כבר לא בעיה שלנו. להזכירך, תכנית החלוקה המקורית של ארץ- הציעה שהיהודים יקבלו את מישור החוף הצפוני, הגליל ו..... זהו.

"אוסיף כי ראיתי במו עיני, שלוש פעמים, שוטרים וחיילים מתנפלים על מפגין ערבי, משכיבים אותו על הרצפה, חובטים ובועטים בו נמרצות - בין חמישה לעשרה מכים על קורבן אחד."

אוסיף כי ראיתי במו עיני (בטלוויזיה), עשרות פעמים, פלסטיניאים מתפוצצים ויורים בלב קהל הומה אדם ומשכיבים את האנשים מתחת לרצפה.

להם לא איכפת? שלנו יהיה רק כי אנחנו יותר נאורים ומתורבתים?

אתה לא יכול לקבוע את החוקים, ואז להתלוננן עליהם.

אבירם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתרת את עצמך בהודעה כמה פעמים.

"הם יכולים לקבל, זה מספיק לכמות האזרחים שלהם. זה שלהנהגה שלהם יש עיניים חזיריות זה כבר לא בעיה שלנו. להזכירך, תכנית החלוקה המקורית של ארץ- הציעה שהיהודים יקבלו את מישור החוף הצפוני, הגליל ו..... זהו."

דבר ראשון

אני רוצה לראות משהו כמו 3 מיליון אזרחים חיים ב22% מהמדינה בערך (לא כולל מתנחלים, שיושבים בשטחיהם, תוסיף בערך 200K)

"להנהגה שלהם יש עיניים חזיריות" >< תכנית החלוקה המקורית של ארץ הציעה שהיהודים יקבלו את מישור החוף הצפוני והגליל

בחייך

עכשיו אתה מעודד התנהגות כמו הויכוח של סוריה על חוות שבעא.

מה זה מזרח ירושלים איזה יהודי גר שם?

"להם לא איכפת? שלנו יהיה רק כי אנחנו יותר נאורים ומתורבתים?

אתה לא יכול לקבוע את החוקים, ואז להתלוננן עליהם."

אני יכול להתווכח איתך על זה, אבל עזוב, רק המשפט הזה סותר את עצמו

"שלנו יהיה אכפת כי אנחנו נאורים?" זה בדיוק המשמעות של להיות נאור ומתורבת.

"אתה לא יכול לקבוע את החוקים, ואז להתלונן עליהם." אז תעיף את המתנחלים, שעוברים על החוק הבינ"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה לראות משהו כמו 3 מיליון אזרחים חיים ב22% מהמדינה בערך (לא כולל מתנחלים, שיושבים בשטחיהם, תוסיף בערך 200K)

שלושה מליון? לפי מדד אחרון של כמות אוכלוסין במדינה, יש פה שישה וחצי מליון תושבים, מתוכם חמישה וחצי מליון יהודים...

"להנהגה שלהם יש עיניים חזיריות" >< תכנית החלוקה המקורית של ארץ הציעה שהיהודים יקבלו את מישור החוף הצפוני והגליל

בחייך

מה זה מזרח ירושלים איזה יהודי גר שם?

מה הקשר???

"שלנו יהיה אכפת כי אנחנו נאורים?" זה בדיוק המשמעות של להיות נאור ומתורבת.

לא כשהצד השני לא כזה... תרבותיות זה טוב ויפה, כל עוד זה פועל בשני הצדדים.

"אתה לא יכול לקבוע את החוקים, ואז להתלונן עליהם." אז תעיף את המתנחלים, שעוברים על החוק הבינ"ל.

I would if i could... ::)

אבירם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבטיח לך

במיליון אחוז

שרק בגדה ובעזה יש יותר מ2 וחצי מיליונים

המפקד לא ספר את כל הפלסטינאים בשטחים..

למעשה

הם דיי על סף של התפוצצות אוכלוסין.

אתה אומר שלהנהגה שלהם יש עיניים חזיריות ואז מזכיר את תוכנית החלוקה

את תוכנית החלוקה אף אחד לא יקבל היום

אז מה כל כך רע ב 67'?

והגלגול עיניים שלך בסוף, אתה כן יכול לעשות משהו... לצאת נגד זה!

בדיוק כמו שאתה מצפה שיצאו נגד הטרור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבירם, גריי... תגידו לי משהו.

למה לעזאזל אתם מתנגדים להחזרת שטחים?

אתם חיים שם? לא.

אז למה הגדה ועזה כל כך חשוב לכם שיישארו תחת שליטה ישראלית??

מה אכפת לכם אם תקום שם מדינה פלשתינית??

זה בדיוק כמו דר' לבנון, כשהיינו שם והפצצות על קרית שמונה היו דבר שבשגרה כולם אמרו שאם נצא זה יחמיר, וכשיצאנו פתאום השתרר שקט מופתי (עד "חומת מגן").

אז עכשיו כשאנחנו נמצאים בעיצומו של כיבוש ויש גלי פיגועים שוטפים, אז מה כבר יכול לקרות אם נצא משם?

מספיק עם ההשערות המטומטמות והתירוצים ש"אם נפנה את ההתנחלויות הערבים יגיעו עד תל אביב". כן, ממש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...