היציאה מג'נין - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

היציאה מג'נין

AK

Recommended Posts

כנראה אני פותח את החדר הראשון....

אני חושב שהיציאה מג'נין כול כך מהר היתה טעות נוראית(אם כבר להיכנס אז לכבוש את כול ג'נין ולאסוף את הנשק מכול

הבתים ולא רק במחנות הפליטים.

אני כמעט בטוח שאחרי היציאה הפלסטינים יתחילו לצבור שוב ולגייס חברים חדשים לשורות הטרור שלהם.

אני חושב שאנחנו צריכים להכות בהם יותר בחוזקה כדי למנוע את הצטברות הנשק מחדש ובמיוחד כדי למנוע גיוס מחבלים חדשים

אני גר די קרוב לג'נין-נצרת עילית(סקאד 2 מגיע אלינו-7 ק"מ מתחם אווירי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 85
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני חושב שהיציאה מג'נין כול כך מהר היתה טעות נוראית(אם כבר להיכנס אז לכבוש את כול ג'נין ולאסוף את הנשק מכול

הבתים ולא רק במחנות הפליטים.

אני כמעט בטוח שאחרי היציאה הפלסטינים יתחילו לצבור שוב ולגייס חברים חדשים לשורות הטרור שלהם.

אני חושב שאנחנו צריכים להכות בהם יותר בחוזקה כדי למנוע את הצטברות הנשק מחדש ובמיוחד כדי למנוע גיוס מחבלים חדשים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה טעות?

למה? מפני שההישג היחיד של הכניסה לג'נין הוא הרעת שמה של בעולם. לא תפסו הרבה (לא בכמות שמצדיקה את הרג החיילים ושמועות הטבח), ואם תפסו שם בכירים (ואל תגידו לי ברגותי), אפשר היה דברך אחרת (קומנדו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והטעות הכי גדולה,

הכניסה נועדה לסיים את הטרור.

לא יודע כמה ממכם יודעים

אבל המחששות האלה שפוצצו שם לא מזיזות לאף אחד.

עכשיו בגלל ההרס שנשאר

בערך פי שניים מוכנים להתאבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שטויות.

הכניסה הייתה כמובן מוצדקת וכל בר-דעת רואה זאת - שנתפוצץ לנו ככה ויטבחו בנו? הארץ הזאת מדממת כבר למעלה משנה וחצי ללא נקיפת אצבע אחת של הרש"פ לעצירת הטרור, ולמה להם לעצור את מה שעליו הם משלמים ואת אנשיהם (בן השאר) הם שולחים.

ושאיש לא יתפתה שה"התקוממות" עממית הייתה, להפך.

היציאה גם היא הייתה מוצדקת. אנחנו לא רוצים לשוב לשלטון צבאים שם ולנהל את החיים של אוכלוסיה שלמה שלו רוצה אותנו שם (אני מניח), אני רק מקווה שסיימו שם את העבודה.

רק דבר אחד - אם נצטרח לחזור לשם שוב, נחזור לבטח, ולצערי (וצערם) עם יותר כוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה? מפני שההישג היחיד של הכניסה לג'נין הוא הרעת שמה של בעולם. לא תפסו הרבה (לא בכמות שמצדיקה את הרג החיילים ושמועות הטבח), ואם תפסו שם בכירים (ואל תגידו לי ברגותי), אפשר היה דברך אחרת (קומנדו)

שטויות גמורות.

כמות הנשק שהתגלתה בג'נין היא הגדולה ביותר מבין כל שאר המקומות שאליהם נכנס צה"ל.

אני לא זוכר מספרים מדוייקים, אבל מדובר על אלפי רובי קלצ'ניקוב, עשרות רימונים, תחמושת שתספיק להם לכמה חודשי לחימה טובים, ועוד..

"בכירים" לא תפסו שם, אבל תפסו עשרות פעילי תנזים (או שבטח אותם מחבלים "פשוטים" ולא "בכירים" לא יכולים לגרום למוות של ילדים חפים מפשע שבסה"כ רצו ללכת לטייל בקניון...), שאם לא היו נתפסים - כבר היו עושים יותר מפיגוע אחד.

טבח ?

אותם טרוריסטים מתחבאים בבתים "אזרחיים" (גם האזרחים לא בדיוק חפים מפשע אם הם נותנים לטרוריסטים מקלט בביתם...) מתוך כוונה שאותם אזרחים יפגעו מירי המיועד למחבלים, וכאשר אותם אזרחים נפגעים מאש צה"ל (אגב, אני בכלל לא מזלזל בטענות שהטרוריסטים בעצמם רצחו את האזרחים שנתנו להם מקלט) - הם זרקו את הגופות לרחוב, מתוך כוונה לתת להן כמה ימים להירקב, ואז לצלם את זה לעולם.

כן, איזה ברברים לא-אנושיים אנחנו. טובחים באזרחים וזורקים אותם ליירקב ברחוב.

ואני בכלל עוד לא מדבר על זה שרוב הגופות שהראו בתמונות היו בכלל גופות של מחבלים, שנמצאות במצב הרבה יותר טוב מהמצב שבו הן היו יכולות להיות, אם אותם מחבלים היו מפוצצים על עצמם 50 ק"ג חומר נפץ באמצע בניין סגור והומה אדם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והטעות הכי גדולה,

לא יודע כמה ממכם יודעים

עכשיו בגלל ההרס שנשאר

בערך פי שניים מוכנים להתאבד.

::)

וואו

עשינו עליהם שרירים. אנחנו גברים.

ענקודר.

הכמות שתפסו שם

היתה מתחת למוקטעה.

אני בטוח שאם יכנסו לאשדוד, לא ימצאו הרבה נשק

ואם יכנסו לתל השומר, אז דווקא כן.

טבח באמת לא היה שם..

אבל מאות הרוגים ופצועים יש.

נשמע לי קצת שקרי כל הקטע הזה של "הם ירו בחברים שלהם וזרקו אותם לרחוב"

נשמע לי גם קצת עלילת דם.

בחייך, את האימפריאליזם בשקל שלך תשאיר למישהו אחר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

::)

וואו

עשינו עליהם שרירים. אנחנו גברים.

ענקודר.

הכמות שתפסו שם

היתה מתחת למוקטעה.

אני בטוח שאם יכנסו לאשדוד, לא ימצאו הרבה נשק

ואם יכנסו לתל השומר, אז דווקא כן.

טבח באמת לא היה שם..

אבל מאות הרוגים ופצועים יש.

נשמע לי קצת שקרי כל הקטע הזה של "הם ירו בחברים שלהם וזרקו אותם לרחוב"

נשמע לי גם קצת עלילת דם.

בחייך, את האימפריאליזם בשקל שלך תשאיר למישהו אחר

זה מה שאתה חושב...

"עשינו עליהם שרירים" ?

למזלנו, מחליטי ההחלטות מעט יותר משכילים משכמותך, ויודעים טוב מאוד מה המשמעות של תפיסת אלפי רובים עם תחמושת בכמות עצומה...

למזלנו, מחליטי ההחלטות מעט יותר משכילים משכמותך, ויודעים טוב מאוד מה המשמעות של תפיסת טרוריסטים שהתכוונו ממש בכל יום להתפוצץ במרכז אזרחי צפוף מתוך כוונה תחילה לטבוח ולהרוג כמה שיותר אזרחים חפים מפשע..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחייך

במקום להגיב עם הראש בקיר

תסתכל על ההודעה השניה שלי בת'רד הזה.

בגלל שאתה מנהל עסוק, אני אצטט בשבילך:

והטעות הכי גדולה,

לא יודע כמה ממכם יודעים

עכשיו בגלל ההרס שנשאר

בערך פי שניים מוכנים להתאבד

אם אתה רוצה

אני אפילו אתן לך כמה סיפורי זוועה שעשו לאזרחים

חפים מפשע

באמת שחפים מפשע.

אבל אני לא מאשים את המדינה בזה - זו דרכו של .. הוא לא נכנס בשיא הנימוס (אמנם לפעמים עובר את הגבול בביזה ובהרס)

דבר זה יגרום לפי שניים אם לא יותר מתאבדים,

כי אתה לוקח את כל מה שהיה להם, ולא נשאר להם שום דרך להגן על עצמם.

וואו

הראית להם שאתה יודע להלחם והטנקים שלך יותר טובים מהקלצ'ניקובים שלהם... אתה חושב שזה יעשה משהו יותר טוב?

זאת מלחמת העצמאות שלהם

והיא לא תגמר עד שלא יבוא ההסכם, שיכל לבוא לפני יותר משנה כבר. הרבה יותר משנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שני דברים:

א)כמו ששום דבר לא מצדיק רצח עם, שום דבר לא מצדיק פגיעה מכוונת באזרחים חפים מפשע

ב)לצד כל הסיפורים על השחתת הרכוש שהחיילים עושים (ואני מאמין ב100% לסיפורים האלו) שמעתי גם (ממקור לא רשמי) סיפורים אחרים, על מחלקה של מילואימניקים בגולני שפעלו בטול-כרם ולפני שהם יצאו מהבתים הם ניקו אותם ועוד שילמו לבעל הבית 1500 ש"ח (מכיסם הפרטי) על החור בקיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שטויות גמורות.

כמות הנשק שהתגלתה בג'נין היא הגדולה ביותר מבין כל שאר המקומות שאליהם נכנס צה"ל.

אני לא זוכר מספרים מדוייקים, אבל מדובר על אלפי רובי קלצ'ניקוב, עשרות רימונים, תחמושת שתספיק להם לכמה חודשי לחימה טובים, ועוד..

"בכירים" לא תפסו שם, אבל תפסו עשרות פעילי תנזים (או שבטח אותם מחבלים "פשוטים" ולא "בכירים" לא יכולים לגרום למוות של ילדים חפים מפשע שבסה"כ רצו ללכת לטייל בקניון...), שאם לא היו נתפסים - כבר היו עושים יותר מפיגוע אחד.

טבח ?

אותם טרוריסטים מתחבאים בבתים "אזרחיים" (גם האזרחים לא בדיוק חפים מפשע אם הם נותנים לטרוריסטים מקלט בביתם...) מתוך כוונה שאותם אזרחים יפגעו מירי המיועד למחבלים, וכאשר אותם אזרחים נפגעים מאש צה"ל (אגב, אני בכלל לא מזלזל בטענות שהטרוריסטים בעצמם רצחו את האזרחים שנתנו להם מקלט) - הם זרקו את הגופות לרחוב, מתוך כוונה לתת להן כמה ימים להירקב, ואז לצלם את זה לעולם.

כן, איזה ברברים לא-אנושיים אנחנו. טובחים באזרחים וזורקים אותם ליירקב ברחוב.

ואני בכלל עוד לא מדבר על זה שרוב הגופות שהראו בתמונות היו בכלל גופות של מחבלים, שנמצאות במצב הרבה יותר טוב מהמצב שבו הן היו יכולות להיות, אם אותם מחבלים היו מפוצצים על עצמם 50 ק"ג חומר נפץ באמצע בניין סגור והומה אדם...

העובדות :

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...