תקוע ב The Suffering - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תקוע ב The Suffering

Dark Daemon

Recommended Posts

יש במשחק כמה קטעים מצמררים, בייחוד כשאתה מוקף בארבע סאטליטיים של ה Z560 עם באס שמהדהד עם כל פיפס קטן במשחק בשעת לילה מאוחרת.

AVP 1/2 "הפחידו" אותי יותר.

אגב, אני היחיד שהמשחק אצלו :

א. נראה די רע...

ב. לא רץ בצורה הכי טובה שיש... (10-30 פריימים לכל היותר, גם עם ההגדרות הנמוכות ביותר)

לפי איך שהוא נראה, או שמדובר במנוע גרפי גרוע במיוחד וכבד (שאני, אישית, לא רואה את ההצדקה לאיטיות) או שסתם מדובר בעוד בעיית תאימות של ATI עם המשחקים השונים...

נ.ב, המשחק שהכי הפחיד אותי היה "Clive Barker's Undying". משחק ישן, משנת 2001, מבוסס על המנוע של אנריל הראשון. זה משחק שניתן להגדיר כמשחק אימה איכותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה אני סיימתי את המישחק ויש לי תשובות לכל השאלות שלכם

1)בחדר עם החשמל אתה צריך לחכות שהחשמל יפול ואז לירות במתגים האלה של החשמל

2)בחדר של הגז אני לא מבין על מה אתה מדבר כי יש שתי חדרים כאלה

אם אתה מיתכוון לחדר שבו אתה נילחם עם היצור שעשויי מגז אז אתה פשוט חוסם את כל מעברי הגז עז שנישארים לו שתיים מחכה שהוא יעבול מול הכיבשן ואז מסובב את הידית ואז רץ וסוגר את הדלת של הכיבשן

3)בקשר לפוצץ את הבלוניי גז אתה פשוט זורק ללמטה את התיבה/ארגז שיש למעלה ואז זה מיתפוצץ ואז אתה יורד

מקווה שעזרתי ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח voodooman

תגידו יצא דמו למשחק??

אני מאמין שהורדתם תמשחקים מאתר ליינוורק נכון?? חח ;D

כי לא ראיתי שהוא יצא למכירה עדיין :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח voodooman

מכיר בטח מכיר אבל אני סתם מתעניין מאיפה השגתם את המשחק כי עדיין לא ראיתי אותו למכירה :-\

אז אני חושב שזה מהאתר הזה שרשמתי שם זהו... ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

מי משחק במשחק הגדול הזה?

ואני תקוע בשלב הרביעי במשחק, כשמגיעים ל T-block, ולפני שאתה יכול להמשיך הלאה ל V-Block, איפה שיש לך בריכת מים עם חשמל.

וכל מה שאני נתקל בו זה באיזה אסיר שירו בו ובדלת נעולה... :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...