עדשות Ortho K : עדשות לילה (מתקנות קוצר ראייה) - עמוד 3 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עדשות Ortho K : עדשות לילה (מתקנות קוצר ראייה)

MDK

Recommended Posts

טוב אם זה מעניין מישהו: אני בא לעדכן בקשר לעדשות

אתמול בלילה ניסיתי בפעם הראשונה...היתה לי תחושה של חול בעיניים אבל ישנתי עם זה.

למחרת (היום) אני יכול להעיד על שינוי במספר (לפי האופטימטריסט - בעין אחת המספר ירד במספר שלם ובעין אחת בשני מספרים ורבע)

בשל חוסר איזון בעיניים אני עדיין רואה מטושטש אבל מצליח גם לראות בלי ...

אין ספק שזה דבר מעניין. הבעיה היא המחיר...לא זול בכלל! 5000 שקל לשנתיים עם תנאי תשלום שדורשים תשלום מידי וכמעט מראש. התשלום כולל טיפולים ובדיקות וחומרים ואת העדשות עצמן כמובן.

מהשנה השלישית המחיר יורד ל1200 לזוג עדשות ול150 לבדיקה כל חצי שנה - סה"כ 1500 לשנה.  ::)

בקיצר, אם אין לכם כסף מיותר או עץ שגודלים עליו שטרות אז תסתפקו במשקפיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

האופטימטריסט אמר שתוך שבוע בערך אמורים לראות 6 6...

המספר יורד אט אט.

בקשר לחול, אין איך להסביר את זה, כל מי שלא רגיל לעדשות קשות ירגיש קצת לא נעים בהתחלה, מה שכן כבר היום עברה ההרגשה הזו בבוקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

אתה לא אמור להיכנס איתם למים, כי אתה לא אמור ללבוש אותם במהלך היום...זה הרעיון

עם עדשות רגילות אתה יכול אבל רצוי שלא..וברגע שאתה משתמש בליליות אתה כל היום בלי או עדשות רכות...

אני כבר שבועיים ככה...בינתיים זה עובד טוב מאוד

אני רואה טוב מאוד במשך 16 שעות.

שאלתי את האופטימטריסט כמה זמן זה מחזיק והוא אמר שללקוחות שלו זה מחזיק בין 12 ל18 שעות...תלוי בקרנית שלהם, באיזה קצב היא חוזרת לקדמותה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי עין עצלה, גילו לי את זה יחסית מוקדם, הקטע של לשים מדבקה עזר אבל לא תיקן לחלוטין..

ויש לי גם אלרגיה לעדשות, יאי :jump:

לצערי לאחרונה גם לאחותי הקטנה נתגלתה אותה תופעה :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי שאלה: (אני מבקש שלא תזרקו סתם תשובות כי זה חשוב לי, אלא ממקור מהימן)

מכיתה ז' גיליתי שאני צריך משקפיים, המספר גדל לאט לאט. לא רציתי לרכוש משקפיים כי אני לא אוהב את זה. עכשיו אני בכיתה י' והמספק קצת גדל. רק לפני חצי שנה רכשתי משקפיים. הם אמורות לעזור לי רק כאשר אני רואה , הולך לסרט וכדומה.

השאלה היא: האם המספר שלי גדל בגלל שלא הרכבתי משקפיים? אם הייתי מרכיב זה היה מפחית את גדילת המספר?

תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי אז אני גם שמעתי על העדשות האלה כיום אני משתמש בעדשות רגילות שהם קשות וגם רכות כאלה הם באמצע ואני משתמש בעדשות שנתיות בגלל המספר שלי ( 3.5 ו2.8 עם אני לא טועה ) ועוד משהו שלא הבנתי איזה סיכונים יש בלשים עדשות ??? זה בין הדברים הקלים שאני עושה בחיי אולי בפעם הראשונה זה לא היה ככה אבל אחרי זה, זה כמו ללבוש גרביים חח :>

בקשר לעדשות Ortho K ראיתי כתבה בערוץ שמונה על העדשות האלה ולפי מה שהבנתי המטרה שלהם היא לישר את הקרנית ! קרנית של בן אדם אשר ראייתו פגועה היא עכורה והעדשות בעצם מעצבות לך את הקרניות ועושות אותם ישרות ונותנות לך ראיית 6\6 לפי מה שהבנתי הם נותנות לך ראייה כזאתי למשך כ 12 שעות... וכל ערב צריך לשים אותם.

והמחיר שלהם באמת יקר בגלל שהם לא כל כך מוכרות בארץ ועם מחיר של 5000 שקל לשנתיים ( לפי מה שאמרו אנשים מעלי) כבר ממש אבל ממש עדיף לעשות ניתוח וזה מה שאני מתכנן לעשות אחרי או לפני הצבא ( אני בן 17 עכשיו ) כי לפי מה שהבנתי זה לא טוב לעשות בגיל צעיר :\ אני ישמח עם תגידו לי למה זה ככה ? ובאיזה גיל אפשר לעשות ניתוח ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי אז אני גם שמעתי על העדשות האלה כיום אני משתמש בעדשות רגילות שהם קשות וגם רכות כאלה הם באמצע ואני משתמש בעדשות שנתיות בגלל המספר שלי ( 3.5 ו2.8 עם אני לא טועה ) ועוד משהו שלא הבנתי איזה סיכונים יש בלשים עדשות ??? זה בין הדברים הקלים שאני עושה בחיי אולי בפעם הראשונה זה לא היה ככה אבל אחרי זה, זה כמו ללבוש גרביים חח :>

בקשר לעדשות Ortho K ראיתי כתבה בערוץ שמונה על העדשות האלה ולפי מה שהבנתי  המטרה שלהם היא לישר את הקרנית ! קרנית של בן אדם אשר ראייתו פגועה היא עכורה והעדשות בעצם מעצבות לך את הקרניות ועושות אותם ישרות ונותנות לך ראיית 6\6 לפי מה שהבנתי הם נותנות לך ראייה כזאתי למשך כ 12 שעות... וכל ערב צריך לשים אותם.

והמחיר שלהם באמת יקר בגלל שהם לא כל כך מוכרות בארץ ועם מחיר של 5000 שקל לשנתיים ( לפי מה שאמרו אנשים מעלי) כבר ממש אבל ממש עדיף לעשות ניתוח וזה מה שאני מתכנן לעשות אחרי או לפני הצבא ( אני בן 17 עכשיו ) כי לפי מה שהבנתי זה לא טוב לעשות בגיל צעיר :\ אני ישמח עם תגידו לי למה זה ככה ? ובאיזה גיל אפשר לעשות ניתוח ?

כן אבל בלייזר יש סיכונים!

פה אין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שהבנתי, עושים בד"כ מגיל 21 ומעלה (אלא אם כן המצב ממממש דורש את זה).

אם אני לא טועה, חלק מזה קשור לגדילה והתפתחות של העין.

כן אבל בלייזר יש סיכונים!

פה אין

מי אמר שפה אין סיכונים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...