שאלה בנוגע ל6800GT... - עמוד 5 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בנוגע ל6800GT...

The UnKnown

Recommended Posts

בעתיד כנראה נראה שישפרו את הביצועים של ATi וNvidia, אבל תזכרו שלNvidia יש PS3.0 והיא משלמת להמוני חברות שיפתחו משחקים שתומכים בPS3.0 מה שיקפיץ את הביצועים של הכרטיסים.

בעתיד יצאו כנראה סינקים ל6800 ככה שתוכלו לקנות GF6800Gא לשים לו תסינק ולעשות OC לU או לצרוב ביוס של U.

כמו שזה נראה עכשיו הGT הוא הקנייה הכי משתלמת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 82
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

אני דווקא הייתי מעדיף לקנות X800 PRO עם VIVO ולעשות לו סופט מוד ל- X800 XT PE...

אבל בכל מקרה למי שרוצה לקנות 6800 GT יש משהו שאתם צריכים לדעת - הכרטיסים החדשים של נוידיה בניגוד לכרטיסים של ATI הם בטכנולוגיה חדשה ולכן ייקח לנוידיה כמה זמן עד שיוציאו לה דרייברים... ועוד משהו , ראיתי אצל הרבה מאוד אנשים שהכרטיסים שלהם עושים בעיות , לא יודע אם זה בעיית דרייברים או לא (רוב הסיכויים שכן) אבל המלצה שלי- מכיוון שלמי שיש 6800 GT של - PNY , ALBATRON , , תשעים אחוז שאין לו בעיות בכרטיס , והמשותף לכולם הוא שיש להם 2 חיבורי מולקס.... המלצה שלי תקנו את ה-GT שלכם עם 2 חיבורי מולקס...

זו לא עובדה או משהו זו רק דעה שלי ... כי גם להרבה אנשים עם בעיות בכרטיס היום בעיות בכמה מתח הם נתנו לכרטיס , משמע כמה כוח הם נתנו לכרטיס -ושתי מולקסים שווה יותר כח... וגם תחשבו על זה - ה6800 GT וה6800 ULTRA מאוד דומים בביצועים ובמראה , אז למה לאולטרה 2 חיבורים ושלGT יהיה רק 1? לדעתי זה כדי שהכרטיס להמחיש לצרכנים שהכרטיס לוקח פחות כח וכך הם יקנו אותו (אחרי כל השמועות שהוא צריך 480 W)...

אבל אני מדגיש זאת רק דעה שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי קונה GT ומחכה שיצא ביוס של מולקס אחד (בקרוב יצא Ultra חדש עם מולקס אחד, ישימו לו ביוס מיוחד שמאפשר לו לעבוד עם מולקס אחד בלי לפגום בביצועים) וצורב לו אותו :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וגם בזמן שאתה עושה את זה אתה יכול להרוס את הכרטיס לגמרי ואז אני ממש לא חושב שאפשר לממש אחריות, כי נרהא לי שצריבת ביוס משאירה סממנים לא? בכל אופן גם אם לא כרטיס של 2600 שקל זה ממש מפחיד לעשות לו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

*עדכון* אי אפשר לפתוח את ה-16 צינורות של ה- Saphirr x800 pro אפשר לעשות לו ביוס רק בלי לפתוח את הצינורות... :'(

היחיד שאני יודע שבטוח אפשר לעשות איתו זה כמו שאמרתי - HIS ICEQ II X800 PRO VIVO

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בספק שהכרטיס יהרס לגמרי אם יעדכן לו תביוס

הוא יכול להשתמש בדיסקט אתחול ולערוך autoexec.bat שיעדכן אוטומט לביוס המקורי של הכרטיס מסך (למקרה חרום)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח voodooman

לא ממש מסוכן לעשות צריבת ביוס...

אם יודעים לעשות ואם אין קפיצות מתח בבית... כי קפיצת מתח בטעות יכולה להרוס את הכרטסי לי נהרס כרטיס MX400 של GAINWARD לפני

שנתיים או שלוש... היה כרטיס מעולה חח אחרי זה הפכתי אוות למחזיק מפתחות (רק את הליבה) :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו תסביר לי איך צריבת ביוס כ''כ פשוטה תהרוס את הכרטיס?

בכל הרשת לא ראיתי מקרה אחד ש- X800PRO נהרס עקב צריבת ביוס, בין אם היא נשאה פירות או לא.

ול- brk2k, כל כרטיסי ה- עוברים בהצלחה ל- XT-PE, כולל מהירויות שעון וצינורות עיבוד (16).

החיסרון היחיד בצריבת ביוס ל- XTPE זה שה- X800P רץ טיפה יותר חם בקירור סטוק. אפילו עם P3 HSF שעבר מוד קל תגיע לתוצאות מדהימות. שלא נדבר על מים צוננים או מים רגיל.

נראה לי שברגע שמגיע ה- X800P VIVO הראשון לארץ, בין אם זה BBATI / / אני מחליף ת- Albatron GT שלי בו. :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה טועה. כל כרטיס VIVO, מכל תאריך חנות או יצרן עבר בהצלחה את הסופטמוד. ראה פה -

http://www.xtremesystems.org/forums/showthread.php?s=&threadid=38336

אגב האלה שהצביעו לא, גם לא עשו פוסט. אז מן הסתם הם עשו את זה בשביל להרוס תשם של הכרטיסים האלו \ את הת'רד. מה שאומר - כל כרטיס = בעל יכולת להפוך ל- XTPE.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...