שאלה בנוגע ל6800GT... - עמוד 4 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בנוגע ל6800GT...

The UnKnown

Recommended Posts

• תגובות 82
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

אורח voodooman

חחחח TRUE TRUE חחחחחח ;)

לך תידע אולי הוא באמת גר במרתף חחחח ויש לו שם אוסף חחחח :D

אבל זה באמת מטומטם לקנות שני כרטיסים כאלה גם אני הייתי בדיחמה אם הייתי קונה את שניהם... ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח voodooman

לך תידע אולי הוא רצה לנסות אותם ב- חחח יש גם אנשים כאלה! ::):P

אבל זה הדבר הכי מטמטם שיש לקנות שני כרטיסים מעולים שכל אחד מהם יריץ הכל מעולה ועכשיו להיות בטירוף...

אני אישית הייתי שם X800XT ואחרי שיצאו משחקים אם PS3 הייתי מחליף ושם 6800GT ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שני חיבוריי מולקס שווה ל MORE POWER EIGOR HAHAHAHAHA ?(צחוק משוגע של רוסי עוד יותר משוגע)

כמו שאמרו זה בדיוק כמו 6800U רק אם ביוס אחר וקירור אחר. בקלות אפשר להביא אותו ל6800U ועוד לעקוף אותו. נראה לי מצאתי מה להביא לי מתנה עכשיו ;D

רגע אז זה אומר שספק 300 W לא יספיק לו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח voodooman

אחלה שלחתי לך הודעה ;)

דרך אגב זה באמת הכרטסי הכי מישתלם שיש היום לשוק הגבוה מהכרטיסים החדשים... :D

אולי שיצא GT של ATI הוא יהיה טוב אבל עדיין אני מעדיף תמיכה קדימה זאת אומרת SM3 ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל ה- fanATics כמו מאסטר-אור, הכרטיס X800 GT של ATi (שעדיין בגדר שמועה), א' - לא יעלה כמו GT, אלא הרבה יותר וב' - לא יציע את אותם הפיצ'רים.

אולי לא ניצחה אך היא בהחלט מובילה, לפחות ככה זה נראה כרגע.

אגב, אף-אחד לא אמר ששני חיבורי מולקס טובים, אך כשאלבטרון מוציאים כרטיס כ''כ דומה ל- Ultra, החל מ- PCB, זיכרון, (סתכלו בתמונות אפילו הקבלים אותו דבר), Dual-DVI ושלל חיבורים אחרים, 2 חיבורי מולקס כמו שיש בדיוק ל- Ultra, אי אפשר שלא לחשוב שתגיע למהירות של Ultra על מאוורר סטוק ומתח סטוק, ובטוח שיותר מזה. אני גם בטוח אחרי שיצאו נורמליים ותחליף לו תביוס ל- LardArse's Ultra, הכרטיס הזה יהיה פשוט מלך. כרגע לפי התוצאות שראיתי, הכרטיס הזה הוא הכי טוב כרגע במחיר סביר (PNY הכי זולים אך גם הכי גרועים) ואי אפשר ליפול איתו. הזמנתי אותו כבר. :P (אגג למי שמעוניין החלפתי ת- X800P שלי בו... אז גם אני לא פאנבוי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח voodooman

אחלה חח מקווה גם בקרוב להיות בעליו המאושר של 6800GT רק אין יל מושג איזה חברה חחחח טוב נידע מחר בפרטי חחח ;)

THANKS HOLY JC ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...