האים סיליקון יכול להחליף דבק טרמי? (בתור תחליף) - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האים סיליקון יכול להחליף דבק טרמי? (בתור תחליף)

idanpc

Recommended Posts

חבר שלי אמר לי שהוא שם סיליקון רגיל על על כל החלקים במחשב (אני לא צריך לפרט) במקום משחה\דבק טרמי

אני צחקתי עליו, והוא אמר לי שאני יכול לבוא ולבדוק טמפרטורות

ובאמת הטמפרטורה של המעבד הייתה 55 מעלות במנוחה, הכרטיס מסך לא היה חם כלכך (AMD 1600) קרור רגיל ב 70 שח

האם הסיליקון באמת יכול להחליף לי את הדבק טרמי? האם זה מסוכן? כי קשה לי להסיג דבק טרמי (ואני לא רוצה ליקנות)

משחה טרמית יש לי הרבה השאלה אם הוא יכול להחליף את הדבק טרמי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה באמת לא רע אם אתה שם בכמות קטנה אבל זה ממש ממש ממש לא תחליף, זה לא מומלץ ותקח את זה רק בתור אופציה אחרונה אחרונה

הרבה יותר טוב לשים משחה טרמית, ורק מסביב במסגרת לשים סיליקון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיליקון הוא דיי מבודד וחוץ מזה הוא נמס דיי בקלות ואז הוא יכול לנזול לכל מיני מקומות שאתה לא רוצה

חוץ מזה לא מומלץ בדיוק מאותה סיבה שלא מומלץ לשים דבק תרמי (לעומת משחה תרמית) כי איך בדיוק תוריד את זה במידת הצורך בלי שום סיכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט מאוד.. קח משחה טרמית תערבב עם דבק מהיר ותמרח. אמרת שיש לך הרבה משחה טרמית ודבק מהיר עולה כמה שקלים אז לא תהיה בעיה.

הכי טוב לא?

ברגע שאתה מערבב את המשחה הטרמית עם חומר אחר אתה מאבד מהמוליכות שלה

מה גם שדבק מהיר ממש לא מומלץ כי כמו שאתה יודע הוא מסוגל להדביק אצבעות, הוא מאוד מקשה, ואני אישית לא הייתי ממליץ על הדרך הזאת כל כך

מה גם שהוא יתיבש עוד לפני שתספיק לערבב ולמרוח על הצ'יפ להדביק את הסינק וכו....

פשוט תקנה דבק טרמי, יתן לך את ביצועי הקירור הטובים ביותר

אם הסינק לא רותח אתה יכול לשים משחה טרמית ומסביב כמו שאמרתי במסגרת להדביק עם סיליקון או דבק חם

שוב אני אומר, זה במידה והסינק לא רותח.. כי אז החומר ינזל והסינק יפול = סינק מתכת יכול לקצר = נופל על הכ.מסך לא כיף...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Pch \ pandas המחירים בשמיים

תצלצל ל KSP לשאול אם נשאר להם במלאי, עד כמה שהבנתי יש להם מלאי קטן שהם מוכרים דיי בזול

המשחה הטרמית נשארה להם במלאי, לא סגור בקשר לדבק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...