כל המבין ב - Radeon 9600Pro להכנס בבקשה שאלה דחופה! - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כל המבין ב - Radeon 9600Pro להכנס בבקשה שאלה דחופה!

Ninja

Recommended Posts

קודם כל שלום לכולם אני חדש

אמרו לי שזה המקום לאובר קלוק וכאן קיימים האנשים שאני מחפש,אז השאלה שלי היא ככה :

יש לי את הכרטיס הנ"ל עם מקורי,והכרטיס של חברת Gigabite,רציתי לתת לו OC קטן בלי להחליף לו ובלי כלום,ככה להשאיר אותו איך שהוא עם הקירור המקורי.

השאלה שלי כמה אני יכול לשים לו ב - Corp וכמה ב - Memory בשביל שיישאר בטמפ' יציבה ולא ייגרם לו שום נזק?

תודה רבה לעוזרים! וגם לאלו שלא  ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוריד את התוכנה riva-tuner מהDB של HWZONE. ותתחיל להעלות לאט לאט את הליבה בקפיצות של 10 ואת הזכרונות בקפיצות של 5.

מתי שאתה מתחיל לראות ארטאיפקטים (שתראה תבין מה זה) תוריד באיזה 10 לליבה ו5 לזכרונות ואתה יכול להשאר על המהירות הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא זה לא מסוכן, זה מסמל על חום יתר של הליבה ,

זה בדרך כלל נקודות לבנות כאלה שמתרוצצות על הפיקסלים ,

והסימן של התחממות הזכרונות בדרך כלל יוצר עיבותים בגרפיקה.

בכל כרטיס יכולת האוברקלוק משתנה , ולכן יש לעלות לאט לאט , מבין ;]?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל ברוך הבא לפורום.....אני ממליץ שתקרא את החוקים כדי להמנע מבעיות (AKA אסור להקפיץ)

דבר שני הדרך שבה אתה יכול לבדוק יציבות של כרטיס היא בעזרת סדרה של בדיקות ....

הבדיקות האלה מצואים דפקטים קטנים בתצוגה בשם "ארטיפקטים" הנוצרים כתוצאה מOC לכרטיס מסך....

את התוכנה אפשר להשיג אם מורידים את בדריברים המשופרים של OMEGA מ:OMEGACORNER.NET

אני מאד ממליץ על הדריברים האלה לי הם שיפרו את הביצועים של הכרטיס (יש לי גם R9600PRO) בכמעט 10% שזה הרבה....

יש כמה תוכנות שמאפשרות OC ובודקות יציבות של כרטיס אחרי OC המצורפות לדריבירם....

בהצלחה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רק רוצה להוסיף שארטיקפטים זה לא הדבר היחיד שאומר שהגעת לקצה הגבול של המהירות. לפעמים גם תראה קריסה של הכרטיס, זה לא כל כך נורא כמו שזה נשמע וגם, כשתראה תבין מה זה.

יש תוכנה טובה שנקראת ATITools שמוצאת בשבילך את המהירות המקסימלית של הליבה ושל הזיכרון. היא עושה את זה מאוד מהר אבל חשוב לעשות שני דברים:

1. להוריד 5 מגה-הרץ מהמהירות המקסימלית של הליבה ושל הזיכרון.

2. לבדוק את התוצאות גם במשחקים אמיתיים ולהוריד עוד אם יש שם ארטיקפטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...