יצירת רשת אלחוטית - האם אפשרי? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יצירת רשת אלחוטית - האם אפשרי?

Ameralis Zaiir

Recommended Posts

שלום לכולם,

קודם כל אני חייב להגיד שאני ממש נוב ברשתות אלחוטיות אז תסלחו לי אם חלק מהשאלות קצת מפגרות.

אני מעוניין ליצור בין מחשבים שנמצאים כ50 מ' אחד מן השני, בשני מבנים שונים בקומת קרקע. יש שטח פתוח בין המבנים ואחד החדרים הוא ממ"ד.

לאחר שקילה של האפשרויות השונות (אי אפשר לעשות על קווי החשמל או הטלפון בגלל שבשני החדרים יש חשמל, וטלפון שונה), ובגלל שEthernet חוטי הוא נורא בעייתי (אפשר להעביר באוויר או מתחת לאדמה אבל אני מחפש פתרון פשוט שאני יכול לעשות, ולא להזמין טכנאים ואנשים שונים בשבילו)

השאלה שלי מתחלקת לכמה חלקים:

1. האם זה אפשרי להתקין אלחוטית בתנאים שציינתי (2 חדרים בשני מבנים שונים, עם שטח פתוח בינהם, כ50 מ' מרחק בין החדרים, כאשר אחד מהם הוא ממ"ד (יכול להיות ואפשר להניח נקודת גישה בארון חשמל שנמצא בחדר לי ולהעביר כבל רשת לתוך הממ"ד דרך התעלה של החשמל, ואת זה אני כן יכול לעשות בעצמי...))?

2. האם אני חייב נקודת גישה בכלל או שמספיק רק כרטיסי רשת אלחוטיים

3. האם אני יכול להתקין רשת אלחוטית על מחשבים יחסית ישנים (פנטיום 1/2) או שזה לא יסחוב?

תודה מראש,

Ameralis Zaiir

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. אתה בהחלט לא יכול להתקין רשת אלחוטית בממ"ד, שלא לדבר על מרחק של 50 מטר.

מה שאתה יכול לעשות זה לחבר את המחשב שבממ"ד ברשת חוטית ל-Access Point שימצא מחוץ לממ"ד, אז אולי יהיה לך סיכוי לקלוט

2. בעיקרון מספיק 2 כרטיסי רשת לטווח קצר, אבל במקרה שלך בגלל הממד זה לא רלוונטי

3. זה יסחוב כמעט כמו רשת חוטית רגילה, הדרישות של הכרטיס מהמעבד קצת יותר גבוהות מדרישות של כרטיס חוטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התשובה.

אז נגיד אני שם את נקודת הגישה בארון חשמל מחוץ לממ"ד - יש לי בין הארון חשמל לבחוץ עוד חדר, ואז שטח פתוח, ואז החדר בו המחשב השני.

סך הכל המרחק בין הארון חשמל הזה לאיפה שנמצא המחשב השני הוא כ50 מ' - זה אפשרי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...