איזה צבעים אני צריך לקנות בשביל לקבל את הצבע\האפקט הרצוי?(המשך בת'רד) - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה צבעים אני צריך לקנות בשביל לקבל את הצבע\האפקט הרצוי?(המשך בת'רד)

Bug2000

Recommended Posts

מחר אני קונה דרמל וסופסוף מתחיל לחתוך את המארז שלי (FULL TOWER AOPEN H700A ) לאחר החיתוך אני רוצה לצבוע אותו וכאן אני צריך את עזרתכם:

הצבע שאני רוצה הוא שחור, אבל לא סתם שחור אלא שחור מבריק כזה, ז"א כשאני אסתכל על הדלת אני אוכל ליראות את ההשתקפות שלי.

התקציב לצביעההוא בערך 200-250 שח כי אני באמת רוצה שהתוצאה הספוית תצא מושלמת. מה שאני רוצה זה שתגידו לי אילו חומרים\צבעים יעזרו לי להגיע לתוצאה זו.

מקווה שתעזרו לי :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראשית רצוי שתשתמש בצבע של צביעת מכוניות (אני מתכוון לספריי האיכותיים שעולים 30-40 שקל לפחית)

שכבה פריים, שייף, עוד פריים שיוף.

אחרי זה תצבע שתי שכבות של הצבע הרצוי, עם שיופים בין לבין (רצוי נייר ליטוש מים 1000-1500).

ולבסוף תקנה ווקס לרכב בצבע של הספריי ותשפשף עם מתלית לחה עד שתגיע לאפקט המראה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב

install

סלחו לי על הספאם....

מה החתימה שלך מביעה אני לא מבין מה הפוענטה במשפט...0_o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

shisosh ו ETB תודה על התשובות העינייניות מאוד עזרתם לי!!  ;)

קראתי בעיון רב את המדריך ש shisosh פירסם פה (אני חייב לציין שהתוצאה הרשימה אותי מאוד) ובגלל שזה מאמר באנגלית אני רוצה שתעזרו לי לפרש את החומרים\כלים בהם הוא משתמש לעיברית בכדי שאני אדע מה לבקש בחנות.

אז ככה הצבע שהוא משתמש במדריך הוא :

- סוג - plasti-kote automotive paints - לפי מה שהבנתי זה צבע רגיל למכוניות?

- דגם הצבע -  black acrylic lacquer, reference #1599

איך הצבע הזה נקרא בעיברית?

-נייר ליטוש הוא ממליץ על 2000 1500 1000 600 ו 400 מחברה\דגם של 3M Imperial, אבל לפי מה שהבנתי זה לא קריטי, אבל מה שקריטי זה איפה קונים את הנייר הזה?

ולא הבנתי שתי דברים :

-מה זה ה Rubbing compound ואיך הוא נקרא בעיברית ואיפה קונים אותו.

-ומה זה ה Sanding block איך הוא נקרא בעיברית ואיפה ניתן לקנותו.

-ואיפה אני קונה את הצבע PREMIER הזה?

עד עכשיו עזרתם לי מאוד! מקווה שתענו על השאלות האלה ... לפי מה שהבנתי מחכה לי עבודה של איזה שבוע - שבועים, אבל התוצאה שווה את זה  8)

נ.ב:

אגב

install

סלחו לי על הספאם....

מה החתימה שלך מביעה אני לא מבין מה הפוענטה במשפט...0_o

אני לא סולח לך כי זה פשוט מוגזם היה אפשר לשאול בפרטי את השאלה, עוד היה חסר לי שהוא יתחיל לענות לך על השאלה הזאת בת'רד שלי. עשה טובה ותמחק את ההודעה הזאת  :-\.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"plasti-kote automotive paints" - זה ספריי צבע למכוניות, נדמה לי שהוא נקרא גם צבע וויניל אבל אני לא בטוח, בכל מקרה זה הבקבוקי ספריי היותר יקרים, משהו כמו 40-50 שקל

הצבע הוא פשוט שחור, הדגם שהוא נתן שם זה של החברה הזו, אבל זה צבע שחור רגיל (אין כל כך הרבה סוגים של זה בארץ)

הנייר ליטוש ממש לא משנה של איזה חברה זו...גם ככה הכל מסין :)

את הנייר אתה יכול לקנות בACE או הום-סנטר, או בחנויות טמבור הקרובות אליך.

שים לב שכל הניירות ליטוש שהוא מדבר עליהם אלו ניירות מים, ושים לב שזה מה שנותנים לך (תשאל)

"Rubbing compound" - לא כל כך הבנתי מה זה, אבל לדעתי זה מין נוזל פוליש או משהו כזה.

"Sanding block" - זה פשוט קוביית עץ קטנה שעליה שמים את הנייר ליטוש על מנת להקל על ההחזקה שלו...לא ממש קריטי לדעתי, אבל אני מאוד מאוד מאוד ממליץ שתמצא איפשהו מלטשת חשמלית שעליה אפשר להרכיב את הניירות ליטוש, זה יקל עליך בצורה מאוד משמעותית כי אתה צריך ללטש....והרבה!

PREMIER דובר עליו כבר רבות, זהו צבע בסיס שפשוט עוזר לצבעים אחרים להדבק למשטח שעליו צובעים, אפשר להשיג אותו גם בכל החנויות שציינתי למעלה.

וכן - מחכה לך איזה שבוע שבועיים של עבודה ;D

מקווה שעזרתי ובהצלחה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי תודה על התשובה ;).

היום היתי בהום סנטר וקניתי שם את ה PRIMER של DUPLI COLOR ב 35 שח ... עכשיו, היה שם גם צבע שחור של DUPLI COLOR שעולה 50 שח אז לא קניתי אותו כי לא היתי בטוח שזה יתאים, אבל אם אתה אומר שהעיקר שיהיה צבע שחור אז כנראה אני אקנה איזה 2 פחיות צבע...

כן שמתי לב שאלה ניירות ליטוש מים בהום סנטר לא מצאתי כאלה אז לא קניתי...

טוב אז מה שאני רוצה לשאול הוא איזה פוליש כדי לקנות בהום סנטר ראיתי הרבה כאלה מכל הסוגים ולא ידעתי מה לקנות :\ ולדעתי העף הזה איפה ששמים את הנייר ליטוש מאוד שימושי אני אחפש בחניות בנייה וכאלה...

שוב תודה לכולם :).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש ב Ace אגף , תבקש משחה לפוליש\ווקס לצבע שחור, יש גם סמרטוטים מיוחדים (ג'ילדה) לווקס.

צריך גם להיות בACE\הום סנטר נייר זכוכית Grin 1000 שהוא נייר ליטוש מים, אבל עדיף מספר יותר גבוה לגימור יותר חלק.

ובקשר למכשיר היעודי הזה לנייר ליטוש, הוא עשוי מגומי, וניתן למצוא אותו בחלק מסניפי הום סנטר, הוא אומנם לא של חברת 3M אבל הוא איכותי מאוד, גמיש ונוח לעבודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמממ, אם אני זוכר נכון, היה פה דיון דומה פעם, ומישהו אמר שם שניתן להגיע לתוצאה של מראה רק בעזרת פוליש....

אם ניקח צבע שחור מבריק (מטאלי), משטח חלק לגמרי (אחרי שיופים וכו'), ופשוט נשים עליו פוליש (או חומר הברקה, לא זוכר בדיוק), זה לא יצור את אפקט המראה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדי להגיע לתוצאה "מבריקה" עליך להשתמש קודם בשכבת ספריי שקוף שגם מגן מפני שריטות, ולאחר מכן תמרח משחק להברקת מכוניות Rubbing Compund. עולה כ-20 שקל באוטודיפו..

שבוע הבא כשאני יתחיל את הפרוייקט אני יראה לכם הכל מצולם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא היה לי זמן במשך יומיים להגיב פה והת'רד ירד אז אני מקפיץ...

טוב אז יום ראשון אני אלך לקנות את כל הדברים שחסרים לי (יש נייר ליטוש מים 1000 וצבע פריימר אפור של DUPLI COLOR)

השאלה שנשראה לי היא האם הצבע השחור של DUPLI COLOR יתאים לצביעה (50 שח לפחית צבע) או שאפשר להסתפק במשו זול יותר?

שוב תודה לכולם :D.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...