איזה חלקים ההיתם קונים כרגע? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה חלקים ההיתם קונים כרגע?

ביז'ו המוס

Recommended Posts

טוב אני לא ידוע אם זה בדיוק תארד חוקי.. אבל אם לא אז אני ישנה אותו בהתאם.

אז חבר שלי יכול להביא חומרה מחול דרך המפיצים בהרצות הברית. אבל הוא לא כל כך מבין בחומרה כמוני אז הוא שאל אותי מה כדי לו להביא כדי למכור בארץ (בכמויות קטנות של איזה 10 יחידות). זאת לא מכירה מה שאני עושה פה. זאת רק שאלה מה נראה לכם הכי כדי לו להביא? כאילו למה יש כרגע הכי הרבה שוק? אני אמרתי לו שיביא את הnvidia 6800GT כי יש הרבה אנשים שיקנו אותו. אני מבקש את הדעה שלכם מה כדי לו להביא?

(על תגידו לי פה "אם אתה מביא את _____ אני קונה. תגידו רק למה נראה לכם יש הכי הרבה שוק בארץ)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח voodooman

6800GT ללא ספק הכרטיס הכי מישתלם כרגע!!

גם תמיכה ב-SM3 גם יותרמהיר מרדאון X800PRO וגם בהרבה מהמקרים יותר מהיר מ-XTPE!!

דרך אגב אם תימכור אני יקנה כמובן אם תהיה הגינוי ותימכור במחירים כמו שזה עולה שם... :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוצרי מודינג כולם יקנו, כי הם זולים וכולם רוצים לקנות מוצרים כאלה.

איזה מוצרי מודינג בדיוק ???: סליבינג, גרילים וכו'.

אבל אני משער שזה לא יכניס לחבר שלך הרבה כסף כמו וכו'.

ד"א: שיביא גם מהשוק "הבינוני: R9600XT וכאלה, או PRO. ימכור אותו במחיר נמוך ממה שיש בשוק והרבה יקנו בטוח (כולל אותי אם הוא מביא כרטיס כזה).

ולמי שכתב את ההודעה שלפני, מה החבר שלו ירוויח מזה אם הוא ימכור את מה שהוא הביא מאמריקה במחיר שהוא קנה אותם? הוא חייב להרוויח קצת אז הוא בטח יעשה מחיר קצת יותר גבוהה מהמחיר שבו הוא קנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינת חומרה אז ברור שאיזה כרטיס סוס כמו ה6800 על שלל גרסאותיו, אבל זה מאוד תלוי במחיר שחבר שלך יקח על הכרטיסים, כי הם יהיו בלי אחריות אז המחיר יהיה צריך להיות בהתאם.

בקשר לשטויות קטנות- סליבים זה דבר די מבוקש וממש לא מצוי בארץ (למרות שהתחילו למכור בקייאספי נדמה לי ובעוד מקומות) וגם גרילים למאווררים, יש פול פול פול דוגמאות שלא נמכרות בארץ, גם זה יכול לתרום לריפוד הכיסים ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב החלטתי להביא 6800GT. נראה עוד של איזו חברה. תאחלו לי בהצלחה שאני יצליח להביא את זה במחיר נורמלי :).

נראה כבר איך הכל יתקדם.

ובבקשה על תגיבו לי פה על "אם תביא בככה וככה מחיר אני קונה" כי אז התארד ינעל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...