אני מעוניין לקנות AMD 2600 אבל יש לי שאלות... - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני מעוניין לקנות AMD 2600 אבל יש לי שאלות...

^DaGoN^

Recommended Posts

אז ככה, הנה המפרט שלי:

2000 + Volcano 6

GA-7VAX

512DDR 266MHZ

Sapphire 9600XT 256MB AGP8x

40GB 7200RPM

ואני רוצה לקנות 2600 Barton

אבל אני רוצה לדעת אם אני יקנה, זה ישפיע על הביצועים שלי? ואם כן בכמה? אני משחק משחקים כבדים, זה ישפיע על FPS ? כי אני רוצה FPS גבוה יותר..

אבל כמה אנשים אמרו לי שזה לא יכול להשפיע בגלל שיש לי לא טובים, ה-266MHZ, וגם משהו בלוח, מישהו יכול להסביר לי על מה האנשים מדברים?

ורציתי לדעת אם ה-Thermaltake Volcano 6-המערכת קירור שיש לי כרגע תוכל להחזיק גם את ה- 2600 Barton, ואם לא אני יצטרך גם חדש...

וגם אם הספק מספיק טוב כדי להחזיק את כל המערכת? ואיך אני בודק אם הספק שלי טוב?

בבקשה תענו לי לכל השאלות :) זה ממש חשוב לי :):):)

תודה רבה רבה לעוזרים :]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. אם אתה קונה מעבד תקח 2500+ או 2800+ (למרות שאין הבדל גדול בין ה 2000 שלך ל 2500) - מן הסתם זה ישפר את הביצועים כי כמות הדברים שמעבד יכול לעשות תעלה (כמו ה HZ ועוד כול מני דברים)....

2. הזכרונות שלך ישנים אבל לדעתי אין ממש מקום כרגע לשיפור אולי בעתיד היותר רחוק .... (חצי שנה)

3. אני לא יודע עם הקירור מתאים אבל לדעתי הוא כן מתאים בנוגע לספק תפתח את המארז ותראה ......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. זה לא מאוד ישפר לך את ה FPS, אבל אם כבר אז תיקח את ה 2600 MOBILE כי הוא עובד על 266FSB, והרגיל עובד על 333, מה שאומר שתצטרך להחליף .

2. אין לי מושג איזה ספק יש לך, אבל אם הוא מחזק את ה2000 אין סיבה שהוא לא יחזיק את ה 2600.

3. אני חושב שהקירור יספיק לך מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק הלוח לא ממש מוכר ונראה לי ישן, הייתי ממליץ לך ללכת על הNF7 של או אחד מה8RDA3 של .

דרך אגב, תראה כאן בפורום היה מישהו שהיה לו בעייה עם לוח של ג'יגהבייט וזכרונות PC2100..

מקום שאני יכול לדבר איתו?

ותודה לכל העוזרים :]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממש נגד שדרוגים מהסוג הזה. אם שדרוג אז קפיצה רצינית. אם אין קפיצה רצינית לא שווה. עדיף שתחסוך את הכסף על הלוח והמעבד והזכרונות בשביל קפיצה הרבה יותר רצינית בעתיד כשבאמת יהיה שווה לקפוץ. עכשיו יכנס ליין חדש של מעבדים וסוקטים וציפסטים חדשים כבר בפנים והעתיד הקרוב מבטיח הרבה שינוייים.

AMD 2500 יתן לך בסביבות 20% יותר FPS. זו לא סיבה לשדרוג לדעתי. כמובן שעם OC חזק זה יתן לך יותר אבל אז כדאי לשקול את אפשרויות ה OC עם ה 2000.

אם המחשב חנוק זה יכול לנבוע מהרבה דברים ולא רק מהמעבד+זכרונות. דיסק מלא, דיסק לא מאוחה, הרבה תוכנות ריגול שיושבות, אחד ה DIMM-ים לא עובד, וכו וכו וכו.....

תסתכל פה על ההבדלים ב FPS ו 3DMARK בין המערכת שלך ל 2500 רגיל ו 2500 עם OC ותחליט אם זה באמת שווה.

http://www17.tomshardware.com/cpu/20030210/barton-15.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממש נגד שדרוגים מהסוג הזה. אם שדרוג אז קפיצה רצינית. אם אין קפיצה רצינית לא שווה. עדיף שתחסוך את הכסף על הלוח והמעבד והזכרונות בשביל קפיצה הרבה יותר רצינית בעתיד כשבאמת יהיה שווה לקפוץ. עכשיו יכנס ליין חדש של מעבדים וסוקטים וציפסטים חדשים כבר בפנים והעתיד הקרוב מבטיח הרבה שינוייים.

AMD 2500 יתן לך בסביבות 20% יותר FPS. זו לא סיבה לשדרוג לדעתי. כמובן שעם OC חזק זה יתן לך יותר אבל אז כדאי לשקול את אפשרויות ה OC עם ה 2000.

אם המחשב חנוק זה יכול לנבוע מהרבה דברים ולא רק מהמעבד+זכרונות. דיסק מלא, דיסק לא מאוחה, הרבה תוכנות ריגול שיושבות, אחד ה DIMM-ים לא עובד, וכו וכו וכו.....

תסתכל פה על ההבדלים ב FPS ו 3DMARK בין המערכת שלך ל 2500 רגיל ו 2500 עם OC ותחליט אם זה באמת שווה.

http://www17.tomshardware.com/cpu/20030210/barton-15.html

תשמע יש הבדל גדול.. ו-20% זה המון ! אבל זה ישפיע בכלל ? כי אנשים אומרים שהזכרונות ישנים מדי, אז אי אפשר לשים להבדל בכלל, זה נכון?

אם יש לך איסיקיו בוא דבר איתי 277420304

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...