צרפת: התעללו באם ותינוקה כי "חשדו שהם יהודים" - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צרפת: התעללו באם ותינוקה כי "חשדו שהם יהודים"

Merrymoon

Recommended Posts

זה טוב ויפה שאתם יודעים היסטוריה, המורה בטח היתה קורנת עכשיו מאושר וזורקת מאיות לכל כיוון אבל הווא נחזור לנושא המקורי. הלו! אישה הוכתה כי "חשדו" שהיא יהודיה, והבני-ז***ת האלו לא סלדו מלעשות משהו נבזי כמו להעיף תינוק מעגלה... רק בגלל זה שאף אחד לא עזר לה (ובגלל עברה ההיסטורי ה"עשיר" של צרפת), אנו רואים שמאז שנפוליון מתח את רגליו (AKA התפגר), צרפת איבדה את ביצתה האחת, ואת השניה במלה"ע ה-1, מול הגרמנים ועכשיו אין להם אפילו מספיק בייצים כדי לעזור לאישה במצוקה (משמע גם לקרוא לכרתיסן/סדרן שמתפקידו לטפל בעניינים האלו...).

כל זאת ועוד מביא אותי למסכנה שהצרפתים מטפחים את הערבים כמו שהזקנה המשוגעת בבניין ממול מטפחת עשבים שוטים ותולשת פרחים מארוגתה (פסיכית ממש, אני אומרת לכם...). כמו לכל מעצמה בעבר, גם לצרפת היו קולוניות, ביניהן במרוקו ובאלג'יר. אלג'יר רצתה עצמאות בעוד שצרפת רצתה להפוך אותה לצרפת רשמית אבל הם קיבלו פיצוץ לפנים (במלוא מובן המילה), והמרוקאים לעומת זאת, החליטו שהם צרפתים והחלו מהגרים לשם וכך זה שם עד היום (בערך כמו הרומן שלגרמניה יש עם תורכיה) והערבים שם מרגישים מאד בבית, כל כך שהם מרשים לעצמם יותר מדיי. אם בצרפת הם תוקפים אזרחים (ולא רק יהודים, הם מתנהגים כמו האפרו-אמריקאים בהארלם ומטפסים על כל אחד). ולא רק בצרפת, בכל אירופה. גם בבלגיה, גם בשוודיה, באנגליה, בגרמניה (כבר אלף פעם סיפרתי לכם על מה התורכים מעוללים שם). מה שכן, ישנן חדשות טובות בחזית הניאו-נאצית שכן, הם מחללים פחות בתי-קברות יהודיים ותוקפים פחות יהודים (כאילו שיש מה לתקוף באירופה...) אלא באמת, מתחילים להוציא פעולות איבה נגד מוסלמים...

עכשיו שאלה קטנה לי אליכם... האם מותר לנו לצחוק לאיד ולהגיד "הו יופי, הלוואי שתהיה לערבים האלו שואה כמו שהיתה לנו." ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 53
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
בגרמניה (כבר אלף פעם סיפרתי לכם על מה התורכים מעוללים שם).

ההבדל הוא שבגרמניה יש חוק מסויים נגד ערבים בממשלה.....ואצלנו לא....ובגלל זה נדפקות לנו הצעות נגד ערבים!(לא שזה ממש קשור...)

ושוב-לא זכור לי שיהודים התפוצצו בטראמים (כמו אוטובוסים...) לפני המחלמה.....

או ציירו מגיני דוד על כנסיות...

איתן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה טוב ויפה שאתם יודעים היסטוריה, המורה בטח היתה קורנת עכשיו מאושר וזורקת מאיות לכל כיוון אבל הווא נחזור לנושא המקורי. הלו! אישה הוכתה כי "חשדו" שהיא יהודיה, והבני-ז***ת האלו לא סלדו מלעשות משהו נבזי כמו להעיף תינוק מעגלה... רק בגלל זה שאף אחד לא עזר לה (ובגלל עברה ההיסטורי ה"עשיר" של צרפת), אנו רואים שמאז שנפוליון מתח את רגליו (AKA התפגר), צרפת איבדה את ביצתה האחת, ואת השניה במלה"ע ה-1, מול הגרמנים ועכשיו אין להם אפילו מספיק בייצים כדי לעזור לאישה במצוקה (משמע גם לקרוא לכרתיסן/סדרן שמתפקידו לטפל בעניינים האלו...).

אני חושב שזה די קשור לנושא המקורי. אני מנסה להוכיח שהפחדנות היא בעיה לאומית בצרפת ע"י נימוקים היסטוריים, Fkl0ster מתנגד ;)

אם אנחנו משווים אומה לאומה גרידא ("על יבש", או בסביבה אידאלית שלא מושפעת ע"י גורמים חיצוניים) - אין ספק שצרפת גילתה תבוסתנות ביחס לבריה"מ, אני מסכים בהחלט וגם רשמתי זאת בהודעתי הקודמת. אבל להשליך מכאן שהצרפתים פחדנים - הדרך עוד ארוכה. אתה לא יכול לתלות תכונה כזו על בסיס מוצא\שיוך לאומי על בסיס תקופה היסטורית - קצרה יחסית - והיא רק אחת מבין רבות ('צרפת' של המחצית הראשונה של המאה ה-20 לעומת כל 'צרפת' אחרת למעשה).

זאת עיקר הנקודה שלי. צרפת גילתה תבוסתנות. לא רק בהשוואה לברה"מ, אלא בהשוואה לכל מדינה לוחמת אחרת. אנו מדברים על צרפת המודרנית, לא המלוכנית או הצלבנית. לצרפתים היו תקופות מזהירות, אבל בתקופה המודרנית הם הדרדרו מאוד.

בקשר לשאר הנקודות ההיסטוריות, אני אשמח להמשיך את זה בפרטי או בצורה אחרת. לא כדאי להתגרות ב-Merrymoon יותר מדי, לא כולם אהבו את שיעורי היסטוריה :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההבדל הוא שבגרמניה יש חוק מסויים נגד ערבים בממשלה.....ואצלנו לא....ובגלל זה נדפקות לנו הצעות נגד ערבים!(לא שזה ממש קשור...)

אז זהו שאין שם מי יודע מה חוק כזה כי התורכים כל הזמן דוחפים את התחת לממשלה שם ולכן בהרבה מקומות היום אנשים לא יכולים להניף את דגל הלאום (לפי חוק!!!) כי זה "מרגיז את הוד רוממותם" התורכים. במשחק כדורגל בין גרמניה לתורכיה, יש לך מושג מה הלך שם?!

חוצמזה off topic, אני דווקא אהבתי שיעורי היסטוריה, אני מכורה לערוץ אבל אני שנאתי את המורה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצרפתים אנטישמים, הם חשבו שהערבים מכים יהודיה עם "יהודי קטן" אז לא היה אכפת להם.

בגלל זה הם עמדו מנגד ולא עשו כלום.

הם הם היו יודעים שהיא לא יהודיה הם היו עושים משהו.

זה לא בגלל שהם פחדנים, זה פשוט בגלל שהם אנטישמים.

אני לא יודע אם הם אוהבים או שונאים ערבים, אבל אני יודע משהו אחד, את היהודים -אותנו, הם שונאים.

אלה שישבו שם בשקט במשך יותר ממילניום, בעצם הרבה יותר, ישבו בגטאות לא התפרעו, אותם הם שונאים. לא את אלה שעושים להם בלאגן גדול, מפריעים לחיי היום היום, פיגועים, מנסים להשלים את מה שעשה מוחמד - לכבוש את העולם.

הצרפתים לא פחדנים, הם פשוט אדישים, אנטישמים, ולא קוראים את המפה נכון, הם לא יודעים מה הולך לקרות להם, הם לא יכולים להסתכל קדימה ולנסות לחזות את העתיד.

הצרפתים -סוג של מפגרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצרפתים הם לא סתם טמבלים הם פשוט פחדנים ואינטרסנטים ובגלל הערבים הפכו לשונאי אם תסתכל 30-40 שנה אחורה תראה יחסים מצויינים ביננו לבין הצרפתים רוב הנשק של הצבא היה צרפתי, גם צרפתים הצרפתים תמכו בנו במלחמות ואף יצאו איתנו למלחמה הם והבריטים בתעלת סואץ כאשר נאצר החליט להלאים אותה באותם שנים היינו בני ברית של ממש כמו אנחנו וארצות הברית היום הבעיה התחילה כאשר מספר הערבים שם הלך וגדל באופן מפחיד וזו מדינה דמוקרטית אז המנהיג הילך עם מס' יהודים קטן או עם רוב ערבי גדול? פה התחילה הבעיה תוסיף לזה נפט שכידוע מחזיקים בו ערבים ואופי לקקני ופחדני של העם הזה וקיבלת שינוי דרסטי ביחסים ביננו לבין הצרפתים.

אתה גם רואה שעכשיו חלק מהיהודים מתחילים להגר מצרפת לישראל אולי מדובר בבודדים בלבד אבל המצב עוד יחמיר ובסוף כולם יהגרו לכאן הצרפתים פשוט לא מבינים שכול ערבי שהם מכניסים למדינתם רוצה רק דבר אחד להפוך את צרפת למוסלמית ובטוח לא תורם לצרפת מבחינה כלכלית כמו היהודים עזבו תנו להם ליפול בחרא שלהם בסוף היהודים יהגרו כולם והם ישארו עם הערבים ועם הנפט שיגמר עוד 40 שנה(אחרי שהוא יגמר חצי מהצרות שלנו יפסקו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פרקש, להזכירך, צרפת מיהרה אחרי הכיבוש ע"י גרמניה לאמץ את הרעיונות הפאשיסטיים יחד עם ממשל וישי שלה, ושלא נדבר על העובדה שכלל לא היתה התנגדות של האוכלוסיה, לא נראית לעין וגם לא מחתרתית (פרטיזנית) פרט לקבוצות זניחות שלא שמעו עליהן עד היום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתגובה שלי רק תיארתי את היחסים שהיו ביננו לבין צרפת לפני שכול הערבים הגיעו אליה לא התיחסתי לאיזה ממשל היה בה ודברים כאלה כי אני גם לא יודע מה היה אחרי המלחמה עדיין לא למדתי את זה בכול מקרה תודה על המידע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פרקש, להזכירך, צרפת מיהרה אחרי הכיבוש ע"י גרמניה לאמץ את הרעיונות הפאשיסטיים יחד עם ממשל וישי שלה, ושלא נדבר על העובדה שכלל לא היתה התנגדות של האוכלוסיה, לא נראית לעין וגם לא מחתרתית (פרטיזנית) פרט לקבוצות זניחות שלא שמעו עליהן עד היום.

WTF, על ממשלת צרפת החופשית ברשות דה-גול שמעת?!

על ה"רזיסטאנס" - המחתרת הצרפתית המפורסמת שמעת?!

::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעתי, אבל מה הם עשו? חיכו ל-די דיי?

נו, באמת. תקראי חומר היסטורי על זה - יש מספיק.

רק למען הפרוטוקול, אין לי זיקה לצרפתים ואין לי שורשים משם, אבל ה"עליהום" שנעשה כאן מוזר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...