באיזו תוכנת אימייל אתם משתמשים ? - עמוד 2 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

באיזו תוכנת אימייל אתם משתמשים ?

מישה

Recommended Posts

אני משתמש עם outlook express ועם אותו שם משתמש משהו כבר 6-7 שנים,לאחרונה התחלתי לקבל הרבה ספאם אז פשוט שיניתי את שם המשתמש שלי.

אני עם שם משתמש חדש כבר קרוב לשלושה חודשים,ולא קיבלתי אפילו ספאם אחד (דפיקה על עץ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Mozilla Thunderbird

ממליץ בחום על התוכנה, לפרטים נוספים:

http://www.mozilla.org/products/thunderbird/why

ה-TBird אומנם טובה, אבל התמיכה בעברית עילגת.

אי-אפשר להפוך קידוד לצד ימין, למישהו יש פתרון? :P

בטח שאפשר.

תן לי לחפש את ההגדרה שנייה :)

הנה - למען האמת, יש שלוש, בטח יש איזורים שמכוסים ע"י יותר מאחת.

1. לחצן ימני על התיקיית מייל - properties - דיפולט אנקודינג - Hebrew (ISO-8859-8-I)

2. View - Char Encoding - Customize - Add Hebrew (ISO-8859-8-I) and move it up to the top.

3. Tools - Options - Outgoing/Incoming Mail - Guess the rest..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אווטלוק אקספרס נוח לשימוש אבל לא יודע, לא אהבתי את הקטע שכל החשבונות דואר מעורבבים ביחד, יש אפשרות להפריד את ה INBOX שלהם אבל עדיין זה לא יהיה עץ שלם לכל אחד בנפרד, מה גם ששמעתי שיש תולעים ודברים כאלה שמשתמשים יותר באווטלוק אז זה קצת מרתיע

לא יודע אם כולם יודעים, אבל יש אפשרות באאוטלוק לIdentifies - 2 חשבונות, כמו בווינדוס. זה מה שאני משתמש (בעיקר בגלל שאני לא הכי מעוניין שהמשפחה תיגע בחשבון השני שלי)

המ.. ולמרות שיש לי 2 POP3, אני עברתי רשמית - . פשוט אין על זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-TBird אומנם טובה, אבל התמיכה בעברית עילגת.

אי-אפשר להפוך קידוד לצד ימין, למישהו יש פתרון? :P

אני חושש שאתה קצת מבלבל בין המושגים. הקידוד (charset, codepage, encoding וכן הלאה) אחראי לאופן שבו ממופים ערכים מספריים לתווים. הוא לא קשור ליישור הטקסט לימין או לכיוון פיסקה.

מה שאתה מחפש זה אפשרות ליישר את המייל לימין ולהגדיר שכיוון הפיסקה יהיה מימין לשמאל. אפשר לבצע את זה ישירות מהתוכנה, אבל התהליך מסורבל ולא אינטואיטיבי. הכי פשוט להתקין את התוסף של מופי, שמתאים גם למוזילה וגם ל-Thunderbird.?

Prog.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...