בעיה ב- The All-Seeing Eye - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה ב- The All-Seeing Eye

tamir2

Recommended Posts

שלום לכולם!!

כולכם בטח מכירים את התכונה הזאת.. אז יש לי בעיה איתה... וזה מעצבן!!!

אני במשחק בקונטר סטריק(רשת) כבר כמה זמן.. אבל דרך המשחק עצמו ולא דרך התוכנה הזאת.. אני לא יודע למה אבל ה - The All-Seeing Eye לא מראה לי בכלל שרתים..התקנתי את האלף ליף... וגם שפותחים את התוכנה הזאת.. צריך לסמן את הקונטר סטריק בצד.. ואת הגירסה..1.5 ולמטה .. זה אני יודע... אבל צריך לעשות עוד משו.??

בבקשה עזרו לי כל החברים שלי משחקים ואף אחד לא יודע מה הבעיה אצלי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם את זה עשיתי.. וזה לא עזר.. והתקנתי ומחקתי את התוכנה איזה 7 פעמים.. וזה גם לא עזר..

אבל לפני כמה ימים.. כן הופיעו לי הסרברים...אחרי שהיתה לי אותה בעיה.. לא יודע איך זה הסתדר.. פשוט שיחקתי עם כל התיקיות בצד. וזה הסתדר..ועכשיו זה לא עובד איזה כמה שבועות.... ושיחקתי עם זה מיליון.. פעם.. ואין זה פשוט לא עוזר.. אני מקווה שתעזרו לי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבטל את כל הפילטרים את כולם.

ותנסה להתקין גרסא שונה מהגרסא שיש לך..

עריכה: תראה בתוכנה איפה שהפילטרים נמצאים מצד שמאל הכי למעלה יש לך EYE SERVERS

תנסה לבחור משם סרברים שונים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

EYE SERVERS כן שם מופעים לי כמה סרבירים.. עם כל מיני דגלים..(גרמניה אנגליה ועוד..) ושאני לוחץ פעמים לא קורה כלום... ואיזה עוד גירסה יש ל-

The All-Seeing Eye??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ זה יכול האמת להיות גם בתוכנה.. אבל דרך זה נכנסים לקונטר סטריק(משחק)

אהה.. והגירסה של ה- The All-Seeing Eye היא טריל וירשין.. (זה רשום באנגלית אני פשוט לא יודע איך לכתוב את זה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא לא לא טוב

1) כנס ל stup wizerd

2) תעשה next עד ל- games

3) תחפש את steam

4) תעשה אוטו סרצ ואם זה לא מוצא אז חפש את הקובץ "C:\Program Files\Steam\SteamApps\segalh@netvision.net.il\counter-strike\hl.exe"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...