break in?? איך ומה? - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

break in?? איך ומה?

ביז'ו המוס

Recommended Posts

לא עושים ככה, מומלץ רצוף להתחיל בווליום חלש כמה שעות, אחר כך להעביר לבינוני ורק בסוף להגביר לווליום חזקים על מנת לא לפגוע בדרייברים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז כמו שאני אומר. כל היום בלי הפסקה של יותר מ5 דקות שמעתי מוסיקה כל היום רק על ווליום חלש. אני יכול הלילה הזה לשים על ווליום בינוני ומחר כל היום לשים על וואליום חזק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המממ

אני חילקתי את זה יותר כמו 24 חלש, 24 בינוני, 24 גבוה......

אבל 10 חלש 24 בינוני וכל השאר חזק זה גם בסדר.

לא כדאי להפציץ ווליום לפני שפותחים קצת עם המון זמן של ווליום בינוני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעתי יומיים על ווליום חלש. עכשיו אני מתחיל את ה12 שעות של הבינוני (או לעשות 24 שעות?) של ווליום בינוני.

ואחר קח נעשה 24 שעות של חזק.

חחח תראו כמה יצירתי אני בbreak in

איזה מזל שאלה סגורות כי אם מוסיקה אם פול באסים קשה להרדם

אבל ככה אני לא שומע כלום והאוזניות על חצי ווליום

[attachment deleted by admin - 90 dayss]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בKAZAA אין באם הEMULE שלי עד שזה יוריד את זה אני יוכל לעשות BREAK IN 4 פעמים...

חוץ מBREAK IN אם איזה שירים טוב לעשות את הbreak in? ואיך להגדיר את הסאוונד? הרבה באסים? הרבה טרבלים? מה לעשות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכלל היחיד לסוג המוזיקה\צלילים שאתה אמור להזין לאוזניות שלך הוא שהטווח תדרים יהיה רחב. אני מניח שלא יפריע לך לשמוע קצת מוזיקה אלקטרונית מהירה בשעות הקרובות. או לחילופין הpink noise שהוא פיתרון די טוב מפני שהוא את התהליך ביעילות רבה יותר- בפחות זמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד לי אם אני עושה נכון. על הווליום החלש שמעתי פשוט מוסיקה בלי הפסקה בכלל. על הווליום הבינוני שמתי 14 שעות של רוק, רוק כבד , מטאל, וכדומה.

עכשיו הלכתי אם האוזניות למערכת סלון שיש לנו שם מגבר סטריו של HAFLER SE100 אם מפעניח של HAFLER. שמתי את הפס קול של המטריקס הראשון שזה בעיקרון רוק כבד וטכנו ואלקטרוני וטיפה קלאסי. ואם המגבר שמתי על ווליום חזק (לא על הMAX אבל ווליום מכובד אבל שלא ישרוף לי את האוזניות) ואחריי שהדיסק יגמר אני ירוץ מהר אם האוזניות למחשב וישים על המוסיקה שלי כל הלילה על ווליום חזק. זה הייה בסדר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע, ווליום חזק זה ווליום שאתה יכול להקשיב לו אבל זה פשוט לא "נוח" לאוזן. על תקרע את האוזניות שלך עד הסוף, חבל יהיה לשרוף אותן. בנתיים אתה עושה את זה בסדר גמור, רק תנסה לשמור אותן על מקור הגברה אחיד במקום לשנות כל פעם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...