רעידת אדמה 7.7.04 17:46 - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רעידת אדמה 7.7.04 17:46

darkman

Recommended Posts

4.7 זה כלום,רק מ 5.5 זה יכול להיות מסוכן,הגרף של סולם ריכטר הוא לא לינארי.

זה הולך בצורה מאריכית אם אני לא טועה

Earthquake Severity

Richter Earthquake

Magnitudes Effects

Less than 3.5 Generally not felt, but recorded.

3.5-5.4 Often felt, but rarely causes damage.

Under 6.0 At most slight damage to well-designed buildings.

Can cause major damage to poorly constructed buildings

over small regions.

6.1-6.9 Can be destructive in areas up to about 100 kilometers

across where people live.

7.0-7.9 Major earthquake. Can cause serious damage over larger areas.

8 or greater Great earthquake. Can cause serious damage in areas several

hundred kilometers across.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 87
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מי שיושב בתוך אוטו לא ירגיש רעידת אדמה בעוצמה של 5 בסולם ריכטר, גם לא מי שנמצא על קרקע. רק מי שנמצא בבניינים ומעל קומה 2-3 מרגיש בעוצמה כזאת שהיא יחסית בינונית. אני יודע שאני לא מחדש פה כלום אבל בטח שאם הייתם בתוך אוטו לא תרגישו כלום.

דוד שלי סיפר לי שכשהוא היה לפני הרבה שנים בטיול עם אשתו בדרום אמריקה (נראה לי) היתה רעידת אדמה ממש חזקה בדיוק כשהם היו בתוך יער עם עצים ענקיים ! (משהו של 3-4 קומות +),כל

העצים התחילו ליפול כמו דומינו אומנם הם היו בוולוו שנחשב לאחד מהרכבים הכי חזקים אבל עץ כזה שנופל עליו עושה ממנו שניצל , בקיצור אתה אמור לשבת באוטו ולהתחיל להתפלל ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הרגשתי רעידת אדמה כבר 10 שנים...

כל פעם שקוראת איזו תופעת טבע מוזרה בארץ איפה אני?!? ישן במיטה!

איזה בעסה! את הקודמת פיספסתי ואת זאת פיספסתי וגם כשירד שלג בכפר-סבא אני ישנתי!

לפני 10 שנים גרתי בבניין 5 קומות ואני הייתי בקומה החמישית בחדר שלי וגם ישנתי אבל התעוררתי כי עפו מים מהאקווריום שהיה לי בחדר ישר עליי.

הפחד שלי מרעידות אדמה חזקות זה המחשב שלי וכל הדברים היקרים שיש לי בחדר שאני חוסך הרבה זמן בשבילהם, תחשבו, היום אני גר בקומה ראשונה כשמעליי 5 קומות, מילא אני, אני יכול לברוח אבל לנתק זריז את המחשב מהכבלים ולהרים מארז פול טאוור של 36 קילו ולברוח איתו?! :-\

ולא רק זה, יש לי מערכת יקרה ו... שאלוהים ישמור :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מה איתך אחי(דרך אגב מה קורה גבר?) אבל אישית לא אכפת לי לא ממחשב ולא מזבל אני רואה את הקיר בא אליי אני קופץ מהחלון אל הלא נודע מצידי שיתפוצץ כול הבית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הרגשתי רעידת אדמה כבר 10 שנים...

כל פעם שקוראת איזו תופעת טבע מוזרה בארץ איפה אני?!? ישן במיטה!

איזה בעסה! את הקודמת פיספסתי ואת זאת פיספסתי וגם כשירד שלג בכפר-סבא אני ישנתי!

לפני 10 שנים גרתי בבניין 5 קומות ואני הייתי בקומה החמישית בחדר שלי וגם ישנתי אבל התעוררתי כי עפו מים מהאקווריום שהיה לי בחדר  ישר עליי.

הפחד שלי מרעידות אדמה חזקות זה המחשב שלי וכל הדברים היקרים שיש לי בחדר שאני חוסך הרבה זמן בשבילהם, תחשבו, היום אני גר בקומה ראשונה כשמעליי 5 קומות, מילא אני, אני יכול לברוח אבל לנתק זריז את המחשב מהכבלים ולהרים מארז פול טאוור של 36 קילו ולברוח איתו?! :-\

ולא רק זה, יש לי מערכת יקרה ו... שאלוהים ישמור :-\

תבטח את הכל... לא תוכל לברוח עם כל הציוד הזה במקרה של רעידה רצינית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות גם צד טוב לרעידות האדמה תחשבו על זה עם המומחה הזה אומר ש90% מהבניינים בארץ יהרסו(נראה לי שהוא קצת מגזים) ולבניינים שלנו יש תקן מסויים, מעניין מה יקרה לעזה ולמחנה הפליטים ג'בליה אויי אני פשוט מצפה לרעידת אדמה חזקה כזאת ניפטר מכול הפלסטינאים ואף אחד לךא יוכל להגיד לנו כלום הרי זה איתני הטבע אויי איזה כיף.

למה אתה חושב שלא יאשימו אותנו ?

לא משנה מה יהיה רעידת אדמה \מטאור (ישר על המוקעתה ) \סופות (תארו לכם צונאמי בעזה ;D) \ חללית שתנחת על המוקעתה (ותחטוף את ערפת ,הלוואי ;D) \ מגפת ארבה

\חיידק שיהרוג רק ערבים עם ת.ז פלסטינאית \הסירחון במוקעתה (זה גם נכלל בחלק מאסונות הטבע :-X )

תמיד יאשימו את ! 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...