טירונות 02 - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טירונות 02

IG

Recommended Posts

• תגובות 61
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

зсшйн ибзйн оъеслмйн бцба?... щотъй лбш осфйч сйфешйн, ибзйн щфшче аъ аерн тм дожеп, дщъйре тм дсйшйн, дчйае ам ъек дожеп мфрй щбещм... йщ мре аъ амфасй дчмасй, щийвп цфшгт ("битеъ") едвйщ аеъд башезъ цдшййн.

רק אני שמתי לב שזה רשום ברוסית ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מטירונות 02 לא יעיפו אותך, זה לא קורס טיס. הם כבר יכניסו אותך לכושר שאתה צריך שם, זה אחד מהתפקידים של הטירונות.

LOL

טירונות 02 זה בית זונות!!

איזה איזה נעלים!!!

סתם מזיינים לך את השכל עושים את עצמם קשוחים מריצים אותך פה ושם...

וחוץ מזה כלום ...זהו ..

הנה שגרת היום שבערך הייתה לי

קם ב 5 בבוקר ככה יש לך להגיע למסדר בדרך כלל בגלל שהרבה לא קמים אז

"מענישים " את כולם באיזה ריצה מעפנה או איזה 10 שכיבות שמיכה

אחר כך פורקים את הנשק ,אחרי פריקת הנשק יש לך איזה 10 דקות גלחצ (גילוח וציחצוח )

אחרי זה הם צריכים איך שהוא מעבירים לכם איזה 20 דקות על ההתנהגות שלכם (כי החדר אוכל עדין סגור

אז בעיקרון הם אמורים לקחת אותכם לחדר אוכל) אחרי זה משדרים אותכם בשורות עושים צעדות

לחדר האוכל , בדרך לחדר האוכל עם יש לכם פלוגה טובה אז לא יהיו בעיות עם לא אז כל שניה יעצרו אתכם

וכל זה..ואז מגיעים לחדר האוכל שם מחכים איזה חצי שעה עושים הקשבים( הקשב המפקד וכל החרא הזה, דרך אגב

אני קיבלתי פטור מלהגיד "כן המפקד " :))

טוב בסביבות השעה 6 , 6 וחצי נכנסים לחדר אוכל...

ואז נותנים לכם שעה לאכול ואומרים לכם זמן מסויים להיפגש איפה שהוא...

בדרך כלל זה היה להיפגש ליד איזה כיתת לימוד ולתת הקשב.

אחרי זה היה איזה שעה שעתיים שיעורים משעמים על הנשק על חבישות הנשמות אבכ וכל החרא הזה...

בערך עד שעה 10-11 היה ככה שיעורים אחרי זה

היה צריך ללכת האוהלים שם היינו מסדרים מיטות והכל זה מנקים ...

גם בזמן קצוב... וככה היו מעבירים את הזמן עד 1-12

ואז שוב חדר אוכל...

עד 2-3 ככה ושוב כיתת לימוד ...עד 4-5

ושוב לפלוגה וכל מיני הרצאות...

עד 7-8 ככה היו מעבירים לנו את זמן ואז

נותנים לנו שעה להתקלח וללכת לישון....

וכמובן יש ימים שיש טרנויות מטבח ...וימי שדה ומטווחים...היומים שסוגרים שיש ושבת זה שמירות אז

כדי לך לקרת הימים האלו להוציא כמה שיותר פטורים ...תאיים על מישהו ושהוא ילשין עליך...ואז יקמו ממך את הנשק...ובמשפט

תגיד שהוא סתם אמר את זה ובחיים לא עשית את זה ואתה נשבע בספר תנך ...ולא יודע מה :))

וזהו זאת בערך השיגרה בטירונות 02

וכמובן יהיו לכם מדסים ולא יודע מה אין שעת כזאת מעפנה שאפילו בן 4 יכול עשות את זה...

אולי אפילו כדור רגל יתנו לכם..לא יודע...

והמפקדות המעפנות והמכוערות שאחרי שבוע גם הן יתחילו להראות לכם כוסיות למורות שהן לא...

(דווקה לנו הייתה מפקדת כזאתי כוסית!! אבל עזבה אותנו אחרי 3 ימים והביאו לנו איזה תיימניה שהייתה דיי בסדר חמודה כזאת, אבל הכי שווה הייתה הסמלת וואי איזה אידיוט אני שלא לקחתי ממנה את מספר הטלפון , למורות שהיא אמרה לי שהיא רוצה לשמור איתי על הקשר...טוב לא נורא , סמלת גל אם את רואה את זה , אז שלחי הודעה פרטי :)חחח ) טוב זהו בערך

תהנה ...

טירונות מסריחה ביותר , בקיצור תנסה להוציא גימלים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שנייה, אז כל הכושר זה רק בעונשים + שעה של שיעור ביום???

ועוד שאלה: כמה יורים?

כנראה אני אהייה בניצנים או במחנה שמונים (או במחנה נוסף בנגב... שכחתי את השם...) מישהו יכול לכתוב איזה תנאים יש שם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי התיאור שאתה מציג והתאריך אתה סטונדט עתודאי , והטירונות שלך ב 12 לספטמבר (ואם לא קיבלת מכתב שמודיע על כך שהיא הוקדמה מה-14, אתה תקבל בימים הקרובים).

לפי נסיון של הסטודנטים משנה שעברה הטירונות לא כל כך נוראית, ולכך אני מתכוןן מבחינת הפן של פעילות גופנית. נכון יש קצת פעילות גופנית אבל אם מודעים לכך שאתה סטודנט וצריך לשמור על מאזן גבוה של פיצה בדם. בכל מקרה אל תצפה לקריעת תחת.

בכל מקרה אם אתה רוצה לכסות את עצמך תעשה מה שאני עשיתי (מתוך רגש פטריוטי עצום כמובן) ותוציא פטורים מפעילות גופנית על סמך מצב בריאותי.

אני שמעתי שאנחנו עושים טירונות בבסיס זיקים, אין לי מושג איך התנאים הבסיסיים שם היום.

לסיום - הנה FAQ מהיר שעוד לא טרחתי לקרוא

בכל מקרה נתראה ב 14 בספטמבר, ואם טעיתי שנינו נאכל אותה ביחד. ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

IG, אנחנו עתודאים...

אם יתנו לנו ללכת ברגל מהמגורים לחדר אוכל יצעקו על המפקד שזה קשה מידי.

זה הטירונות היחידה שלא שואלים למי יש פטורים אלא עוברים אחד אחד ושואלים בפרטי איזה פטורים יש לך...

נו בחייך. זה שטויות.

ולחשוב שבדיוק שנה לפני הטירונות שלי (16.8 - טכניון :P ) עברתי גיבוש טיס....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יתנו לך נשק, יצעקו עליך הרבה, יתזזו אותך, יפחידו אותך (או לפחות ינסו), יבלבלו לך הרבה מאד את המוח, יתנו לך 2 דקות על השעון כדי ללכת לשירותים (גם אם הם נמצאים בקצה השני של הבה"ד), תתקלח במקלחות משותפות, אם יאיר מזלך אז לא יהיו לך 5 תאי שירותים כימיים לפלוגה של 60 איש (שלא יחליפו אותם במשך כללללל הטירונות), ימנעו ממך טיפול רפואי (או ימנעו טיפול רפואי הולם ויתנו - קלגרון לציפורן חודרנית ודקסמול נגד עקיצת צרעה), יכריחו אותך לסחוב אלונקות, לשנן כל מיני שטויות כמו מזה פח"ע 1-5, מה זה "שק עור" והעיקר - אין מצב שתישן יותר מ-6 שעות. תביא הרבה שימורים ומנות חמות כי יכול להיות שהכיבה שלך לא עשויה מפלדת אל-חלד... וחוצמזה, בהצלחה.

מזה?! ממתי עושים טירונות בבה"ד?! לפי זיכרוני אני עשיתי את הטירונות שלי בבט"ר (בסיס טירונים) זיקים!

ובקשר לכשר אין לך מה לדאוג, נאי לא עשיתי שום חדר לפני הטירונות ויצאתי סבבה (בנוסף כבר מזמן אין ענישה גופנית בטירונות 02, זה אומר שאם אתה לא עושה מה שהמכ"יות אומרות לך במקום לדפוק פק"לים אתה מקבל צעקות מאיזה כלבה, ממש חפיף.

ככה נראה המבחן בר אור שלי (מבחן כשר גופני סופי) עשינו בזוגות שעכיבות שניכה וסופרים אחד לשני, ככה שעשיתי 2 ואמרתי 50, משהו כזה, ואז הריצה של ה2000 הכי בזיונית שהייתה לי בחיים... התחלתי, רצתי מאתיים מטר עצרתי בשקם קניתי בורקס וחזרתי בהליכה, לא עושים לך כלום שם, אין להם שום יתרון להשאיר אותך לעוד טירונות, הם רוצים דבר ראשון להעיף אותך ולקבל את אלו שאחריך, אם יש דבר אחד שאתה צריך לדאוג בקשר אליו זה כל הדפרניקים המעפנים האלה, ערסים כמו שלא ראית בחיים שלך, ואתה צריך להיות עם הטמבלים האלו 30 יום באוהל, עם המוזיקה המסריחה שלהם...

חפיף

יעבור לך בצ'יק (כן ממש ככה סוגרים אולי במקרה הרע שבת אחת כל הטירונות, וזה במקרה הרע!)[

בהצלחה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי התיאור שאתה מציג והתאריך אתה סטונדט עתודאי , והטירונות שלך ב 12 לספטמבר (ואם לא קיבלת מכתב שמודיע על כך שהיא הוקדמה מה-14, אתה תקבל בימים הקרובים).

לפי נסיון של הסטודנטים משנה שעברה הטירונות לא כל כך נוראית, ולכך אני מתכוןן מבחינת הפן של פעילות גופנית. נכון יש קצת פעילות גופנית אבל אם מודעים לכך שאתה סטודנט וצריך לשמור על מאזן גבוה של פיצה בדם. בכל מקרה אל תצפה לקריעת תחת.

בכל מקרה אם אתה רוצה לכסות את עצמך תעשה מה שאני עשיתי (מתוך רגש פטריוטי עצום כמובן) ותוציא פטורים מפעילות גופנית על סמך מצב בריאותי.

אני שמעתי שאנחנו עושים טירונות בבסיס זיקים, אין לי מושג איך התנאים הבסיסיים שם היום.

לסיום - הנה FAQ מהיר שעוד לא טרחתי לקרוא

בכל מקרה נתראה ב 14 בספטמבר, ואם טעיתי שנינו נאכל אותה ביחד. ;D

זיקים הכי בית זונות חחח יו איזה צחוקים היו שם....

גם עתודאים זה בית זונות כי זה קבוצה של חננות לכל אחד יש מיליון ואחד פטורים ואז אלו שאין להם פטורים נדפקים בדרך כלל

:) (אז כמו שאמרו לך תוציא פטורים וכמה שיותר..) ונראה לי לא יעשו לכם הרבה צרות המפקדים כדי לא להפחיד אותכם יותר מידיי

ובקשר לכמה יורים אממ לפי מה שאני זוכר יש לך בכל התירונות בערך 3-4 ימי מטווחים

יש אממ ירי למרחק (בוקר לילה*) ירי קרוב (בוקר לילה) ירי "בזמן שאתה לא מוכן" (זאת אומרת אתה עומד ואז המפדק צועק משהו אתה אתה זורק את התיק שאיתך מכניס מכסנית ויורה ) ועוד אחד שיש לך מעצור בנשק מכניסים לך כדור הפוך אתה יורה הנשק נתקע ואז אתה צריך לתפעל סתם שטויות

נראה לי בערך בסך הכל זה יוצא איזה 30 כדורים שאתה יורה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק 30 כדורים :'( :'( :'(

עוד שאלה: על מה אפשר להוציא פטורים ומאיזה סיבה? (אני יודע שאפשר להוציא פטורים על הכל, אבל אני רוצה לדעת מה זה הכל... ומתי אני יכול להוציא את הפטור... לגשת ללישכת גיוס או בבסיס עצמו?)

האם: "אני נהייה צרוד אם אני צועק או מדבר בקול רם, במיוחד כשאני צריך לצעוק "כן המפקד" " נחשב לסיבה טובה מספיק כדי שיתנו לי פטור מלצעוק "כן המפקד", "הקשב" וכל שאר השטויות שאני אאלץ להגיד? אני בן 20 (התחלתי בצפר בגיל 7...) ורוב הסיכויים שהמפקד שלי יהייה מקסימום בן 19 עם קב"א הרבה יותר נמוך משלי (יענו אהבל גמור...). אין לי מצפון לקרוא, בהערצה, למישהו כזה "מפקד"...

ואם מישהו תוהה, אני לומד באונ' בן גוריון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם: "אני נהייה צרוד אם אני צועק או מדבר בקול רם, במיוחד כשאני צריך לצעוק "כן המפקד" " נחשב לסיבה טובה מספיק כדי שיתנו לי פטור מלצעוק "כן המפקד", "הקשב" וכל שאר השטויות שאני אאלץ להגיד? אני בן 20 (התחלתי בצפר בגיל 7...) ורוב הסיכויים שהמפקד שלי יהייה מקסימום בן 19 עם קב"א הרבה יותר נמוך משלי (יענו אהבל גמור...). אין לי מצפון לקרוא, בהערצה, למישהו כזה "מפקד"...

חחח... אם תגיד לי עכשיו ששאלת את זה ברצינות אני באמת חושב שאני אתעלף פה...

ואגב, אם תמשיך עם הגישה הזאת, לא תגיע רחוק..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...