תוצאות OC אחרי הרכבה של VGA Silencer ל 9800pro - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תוצאות OC אחרי הרכבה של VGA Silencer ל 9800pro

fransis

Recommended Posts

אני יודע שזה ממש נמוך..והנה עדכון :

טוב אז השתמשתי ב AtiTool הטיפשי הזה.. אז אחרי שעשיתי ידנית הגעתי ל 215-220 עד שנהיה ארטיפקטים במבחן nature ב ..

את הזיכרון לא הצלחתי לעלות יותר מזה.. (הוא פשוט ר-ו-ת-ח כשנוגעים בו)

ד"א בדקתי והכרטיס שלי הוא R360 (בדוק... על הליבה רשום את זה..) אבל זה לא אמור להיות קשור....נכון ?

זהו אז בשביל הליבה זה עוד בסדר..

אבל הזיכרון ממש תוקע אותי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי תיקנה סינקים מנוחשת (אם יש לך מאלומניום) ועל הדלת תרכיב מאוורר שיזרוק אוויר בדיור לכיוון הכרטיס,

או\ו שתכין את המאוורר הנוסף לכרטיס מסך שיש בתחרות המדיריכם בפורום "אלקטרוניקה ומודינג"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי תיקנה סינקים מנוחשת (אם יש לך מאלומניום) ועל הדלת תרכיב מאוורר שיזרוק אוויר בדיור לכיוון הכרטיס,

או\ו שתכין את המאוורר הנוסף לכרטיס מסך שיש בתחרות המדיריכם בפורום "אלקטרוניקה ומודינג"

אתה מכיר דרך לפרק סינקים אחריי שהם הורכבו?

כי אני לא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחח....... אל זה לא חשבתי,

אבל אתה יכול הוציא את הכרטיס, ולחמם את ההפד תרמי (שאיתו מודבקים הסינקים) ע"י מייבש שיער,

ואז להוציא את הסינקים בקלות....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב למה הפכתם את זה לדיון על הוצאת הסינקים ?

אני לא מתכונן להוציא את הסינקים..זה סינקים טובים מנחושת (והם נתנו לי עוד 5 מגהרץ בזיכרון..זה גם משהו)

בכל מקרה , להרכיב עוד מאורר על הדלת זה לא אפשרות בשבילי (הדלת עצמה בצורה קצת מוזרה... שיהיה נו אני לא מוכן לעשות כזה דבר)

אין עוד איזה אפשרות/סיבה לזה שזה קורה ?

כי זה ממש מעצבן כי אני יודע שלכרטיס הזה יש פוטנציאל ..

אולי הכרטיס מתחמם יותר מידי כי הוא R360 (רשום על הליבה).. ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. זה שהכרטיס שלך בעל ליבת R360 אמור לתת תוצאות טובות יותר באובר קלוקינג ולא פחות טובות. זאת של 9800XT.

2. תוריד מעט את מהירות הזכרונות ותעלה בהדרגה את מהירות הליבה, יכול להיות שהזכרונות תוקעים אותך

3. לא כתבת לאיזה תוצאות הגעת לפני החלפת גוף הקירור - יכול להיות שהליבה הספציפית שקיבלת לא מסוגלת להגיע לאובר קלוקינג גבוה בלי קשר לקירור.

2. יכול להיות שלא התקנת את הסיינלסר טוב, לא מרחת מספיק גריז טרמי וכ"ו - תנסה לפרק ולהרכיב מחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...