R9800 : POWERCOLOR VS MSI - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

R9800 : POWERCOLOR VS MSI

Dutchy

Recommended Posts

אורח voodooman

וואלה לא יודע חפי האתר הזה שנתנו הוא עולה 1290~ ש"ח...

מחיר זול מאוד לכרטיס כזה!! והחברה מעולה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל- POWER COLOR יש 2 דגמים של כרטיסי 9800PRO

האחד בא עם 128BIT והשני עם 256BIT.

הליבה הינה 350

שתי הגרסאות מיובאות לארץ.

מעבר לזה יש שוני בבנדל

ה- 128 מגיע עם משחק COUNTER STRIKE ZERO CONDITION

וה- 256 עם המשחק VI FULL 2

GENERAL SPEAKING, כרטיסים בעלי צ'יפ זהה אמורים לתת את אותם התוצאות +/- אחוזים בודדים.

מה שחשוב יותר הוא לדעת שיש לכרטיס אבא בארץ שיתמוך ויתן שירות למשך תקופת האחריות.

יצרנים מכובדים נותנים אחריות ארוכה יותר, רק שלא כל היבואנים מוכנים להתמודד עם כרטיסים שנקנו לפני שנתיים שלש ולתת שירות ארוך ללקוח.

יבואן שנותן שנה אחריות רומז לך "עוף לי מהעיניים". והטעם המתוק של המחיר הנמוך פג מהר יותר מאשר התמודדות והתכחשות לעיסקה, ותמיד ימצא גם הנימוק של "גרמת נזק פיזי".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שאני יקנה את הMSI לשלוש שנים אחריות

ברגע שזה יגיע להם לארץ אני יגיד להם שיבדקו אם זה R360

אם הם רואים R360 בכרטיס אחד מהסדרה, האם בטוח שיהיה גם באחרים ככה או יכול להיות? כי אני לא רוצה להיסתכן, יש כרטיסים עם R350 שהם זולים בהרבה יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יצרן מחוייב לעמידה במפרט הכרטיס כפי שהוא מפרסם !!!

יכול מאוד להיות שבסדרת יצור אחת הוא ישתמש בליבה מסוג 350 ובאחרת מסוג 360 (תלוי במצב המלאי שלו לאותו רגע נתון) על מנת שלא לעצור את פס היצור.

כאמור, התחייבות היצרן הינה לביצועים לרמת הכרטיס הנתון ולא מעבר לזה.

כך גם עם הכרטיס 9800SE שחלק מהם ניתן לפתוח עם אומגה ל- 8 צינורות וחלקם לא, שכן היצרן מצהיר על 4 צינורות בלבד.

מכיוון שליצרנים יש ליין מוצרים מלא לכל דגם, הם לא "שמחים" במיוחד כאשר הלקוח הסופי מחליט להערים עליו ול"שדרג" את הכרטיסים לעבודה מעבר למה שמוצהר, ולכן נזקים שנגרמים לכרטיסים עקב עבודה שלא במצב רגיל, נידחים על ידי היצרן אשר מסיר מהם את האחריות.

זה השוט שלו כלפי הלקוח.

וכל השאר נתון לשיפוטך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...