הנורה של ה link במודם מהבהבת כמו משוגעת - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הנורה של ה link במודם מהבהבת כמו משוגעת

hellyeahmofo

Recommended Posts

גלשתי לתומי ופתאום התנתק החיבור

יש לי מודם ECI 270pr

הנורה של ה sync היתה כבויה , הנורה של ה link דלקה אבל היא הבהבה כמו משוגעת , בהפרש של עשיריות שניה

התקשרתי לבזק והיתה הודעה קולית שעקב עומס לקוחות חריג זמן ההמתנה ייארך

אחרי חמש דקות זה הסתדר , אבל עדיין הנורה של הלינק מהבהבת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מכיר את המודם הזה אבל אני עם מודם בכבלים והנורה של האקטיביטי תמיד מהבהבת ככה....

או שאתה מתכוון לאחת מהנורות האחרות של החיבור.?.

לא הנורה הזאת

נורת ה lan link

גם במודם וגם ב LAN Port

שתיהן מהבהבות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במודם יש את הנורה הכי ימנית שהיא ADSL SYNC ואחד משמאל לה יש את NETWORK ACTIVITY

איזו מהם מהבהבת לך?

אם זו הNETWORK ACTIVITY אז הכול מצויין (היא דולקת כול זמן שעובר מידע, מכיוון שהמידע לא עובר בצורה של זרם אלא בצורה של פרץ מידע היא מהבהבת)

אם זו הADSL SYNC אז המודם מנסה להסתכרן מול המרכזייה, ולא היית יכול להתחבר לאינטרנט עד שהיא תדלק באופן קבוע (ולא מהבהב!)

אם זו הADSL SYNC ואתה יכול לגלוש אז רוב הסיכויים זה שהמודם פיזית תקול מעט, תתקשר לבזק ותדווח על הבעיה, תשכנע אותם שאתה צריך להחליף את המודם ותלך לבזק סטור להחליף

בכול מקרה אני מאוד מאוד מאוד ממליץ להישאר עם המודם הזה (אני מתכוון לדגם) הוא מאוד מוצלח ונוח, מניסיון אישי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במודם יש את הנורה הכי ימנית שהיא ADSL SYNC ואחד משמאל לה יש את NETWORK ACTIVITY

איזו מהם מהבהבת לך?

אם זו הNETWORK ACTIVITY אז הכול מצויין (היא דולקת כול זמן שעובר מידע, מכיוון שהמידע לא עובר בצורה של זרם אלא בצורה של פרץ מידע היא מהבהבת)

אם זו הADSL SYNC אז המודם מנסה להסתכרן מול המרכזייה, ולא היית יכול להתחבר לאינטרנט עד שהיא תדלק באופן קבוע (ולא מהבהב!)

אם זו הADSL SYNC ואתה יכול לגלוש אז רוב הסיכויים זה שהמודם פיזית תקול מעט, תתקשר לבזק ותדווח על הבעיה, תשכנע אותם שאתה צריך להחליף את המודם ותלך לבזק סטור להחליף

בכול מקרה אני מאוד מאוד מאוד ממליץ להישאר עם המודם הזה (אני מתכוון לדגם) הוא מאוד מוצלח ונוח, מניסיון אישי

תודה , אני יודע מה הנורות אומרות לא דיברתי עליהן

הנורה LAN Link מהבהבת כל הזמן וגם המקבילה שלי ביציאת ה LAN מאחורי המחשב

זה כמו שתחבר 10 מחשבים ל HUB ונורית מספר 7 תהבהב לך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מהבהב ככה גם כשאין שימוש באינטרנט? אם כן אז זה מוזר וצריך לבדוק\ להחליף (אני דפקתי את המודם ע"י ניסיון עדכון פירמוור כושל, התקשרתי והם באו והחליפו :) *יש לי את אותו מודם)

אם לא- זה בסדר גמור- זה אומק שיש תקשורת בין המודם למחשב.

** לדוגמה- עכשיו אני מסתכל על המודם שלי (כמעט אין פעילות) ונורת הLAN מהבהבת מדי פעם (וגם כרטיס הרשת שאליו המודם מחובר כי הוא מקבל או משדר) וכך גם האקטיביטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...