הודעה לDAN/סוס משלשל/פר ושמו פרא/or whatever! - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הודעה לDAN/סוס משלשל/פר ושמו פרא/or whatever!

אורח athlon

Recommended Posts

תראה, אני מעלה עכשיו ביקורת בונה נגדך, וזה לא אמר בהכרח שאני נגדך:

• הטענות של משתמשי הפורום בנוגע לרווחים בהודעות שלך הן נכונות ומוצדקות. אתה באמת כותב עם יותר מדי רווחים בהודעות שלך ללא שמירה על פיסוק תיקני ותוך כדי אי-הקפדה על כתיב וכתב נכון. אני יודע שאלו פורומים ציבוריים, אך עדיין, בעיקר כאשר מדובר בבני אדם מבוגרים, צריך לדעת לכתוב ולנסות לשמור על רמת השפה. גם מבחינה מילולית וגם מבחינה תחבירית. ועדיפה הראשונה על פני האחרונה, למרות שאין לגרוע מחשיבותה של האחרונה
  • אתה צריך להוריד קצת את הטון הפוליטי המתלהם שלך ואת ההתבטאויות הבוטות שלך. כאן זה לא פורום "פוליטיקה" של IOL או נענע אלא פורום חומרה. נכון, יש לו פורום אוף-טופיק אך הוא לא מיועד להתבטאיות פוליטיות קיצניות בצורה חד צדדית סתם לשם משיכת תשומת לב.
  • זה הוא פורום אוף-טופיק עד שלב מסויים, לשים כאן תמונות של גופות מרוטשות או תמונות סקס אדום עם בתור בדיחה זה כבר עובר כל גבול. אולי לא ראיתי חלק מהדברים אך בהחלט שמעתי עליהם משאר המשתמשים.אין שום סיבה שבעולם שגופות מרוטשות של מחבלים או כל אדם שהוא יעניינו אדם שפוי-מצוי, ואני מדבר כאן בשיא הרצינות. אני חושב שאתה עברת בתחום הזה גם כן כמה גבולות ומסכמות.
  • בטח בתור אדם מבוגר אתה אמור להבין שלא כל העולם בנוי משחור ולבן, טוב ורע, אור וחושך. אתה אמור בגילך לדעת שיש גם עפור ועוד צבעים רבים, ושיש גם צללים בין האור לחושך. ההתנהגות שלך ממש לא מראה על בגרות ואתה נראה כמו איזה ילד קטן שמנסה למשוך את תשומת לב משתמשי הפורום.

אני חושב שאתה צריך לקחת את הסעיפים הנ"ל ולנסות להסיק מהם מספר מסקנות לגבי עצמך, ולא רק לחשוב שכל פעם שמעלים נגדך ביקורות הופכת אנשים לאויבים שלך, כמו למשל במקרה של הביקורת הבונה של מנהלי הפורום, שאפילו לא היית ביקורת אלא סתם הערת הערה.

בגלל ביטויים בוטים כמו שלך הרבה פורומים אוף טופיק ניסגרו באתרי חומרה כי הם גרמו למתיחות אטנית ופוליטית בין משתמשי הפורום. לכן, אני מציע לך לשפר את דרכיך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי אתה שתימתח ביקורת עלי שחלק מימנה בכלל לא אמיתית לאחר מה שעשיתה ב באתר ההאסור לפרסור באתר זה של החנות האסורה לפרסום ........

והתחזתה שם למנהיגים שונים ומשונים דוגמאת פידל קסטארו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי אתה שתימתח ביקורת עלי שחלק מימנה בכלל לא אמיתית לאחר מה שעשיתה ב באתר ההאסור לפרסור באתר זה של החנות האסורה לפרסום ........

ששששששששששששששששששש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעקרון את'לון צודק

אבל האמת שהעריכה החוצה עוברת כל גבול...

את דן הצעתי להשעות בגלל הערות אנטישמיות וגזעניות.. חבל שלא התייחסו אלי ברצינות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עלק!!!!!!!

זה היה הוא??

איזה קטע... אני חשבתי שפידל קאסטרו קפץ לביקור.....

פיייייי איך עשית לי את זה???

הא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...