ATP5 : Analog Or Digital? - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ATP5 : Analog Or Digital?

OmEr8

Recommended Posts

אורח ^Rockford

הדרייבר מתאים לכל הכרטיסים בסידרת ה Audigy... ההבדל הוא בתוכנות שמגיעות עם כל כרטיס וה RACK החיצוני או הפאנל הפנימי של ה5.25".

עקרונית ברגע שחיברת את הרמקולים דרך המחבר הדיגיטלי ליציאה הדיגיטלית בכרטיס קול, אתה אמור להתחיל לשמוע... שים לב שבבקרת הסאונד של ב Advanced שה Digital Output Only מסומן.

אם עדיין לא שומעים כלום, נסה לשלוט על הגדרות השמע באמצעות התוכנות הנילוות לכרטיס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי חבר'ה!

חדשות טובות!!!

אני שומע טוב מאוד עם היציאות הדיגיטליות! אבל... ל-ATP5 יש שלושה מצבים: Stereo, StereoX2 and .

הבעיה היא, ששני המצבים הראשונים עובדים מעולה, אבל שאני מחליף ל- שני הרמקולים האחוריים שאמורים לעבוד לא נשמעים כלל. למה זה קשור ואיך אני פותר את הבעיה? או שמא הם עובדים רק ביישומים מיוחדים?

אתם מבינים, הרמקולים האחוריים מחוברים, עובדה שהם עובדים ב-StereoX2 אבל כשאני מחליף ל- זה לא עובד גם ב-TEST של ה-SURROUND MIXER.

עומר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ^Rockford

פששששששש איך סידרת בסופו של דבר?

ובקשר לבעיה עם הרמקולים האחוריים, נראה לי שאתה צריך להפעיל את האופציה ביישום עצמו.

A3D

D3D SURROUND

etc....

בדוק את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם חייבים לעזור לי חבר'ה... אני כבר מיואש...

במצב שכל אמור להוות ערוץ בפני עצמו לא שומעים את הרמקולים האחוריים אבל במצב STEREOX2 שמצרף את שני הרמקולים האחוריים לעשות אותו צליל כמו הרמקולים הקדמיים בצד שלהם שומעים מאחור מצויין...

מה לעשות?!

תודה רבה,

עומר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...