הלך לי הר9800פרו .. :( הוא חיי!!! הוא חייייי!!!! - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הלך לי הר9800פרו .. :( הוא חיי!!! הוא חייייי!!!!

nadaw

Recommended Posts

אם יש לך עוד כרטיסים שמחוברים כרגע ללוח אם תבדוק שהם יושבים טוב. כדאי לך לנסות להוציא כל כרטיס שלא חיוני למחשב על מנת לפעול (כמו כ. רשת\טלוויזיה\usb וכו') ולנסות להפעיל את המחשב ככה. יכול להיות שאחד הכרטיסים האלה יושב לא טוב בסלוט שלו וזה לא נראה לעין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, אם באמת בדקת את כל מה שאמרתי לך ובאמת הכל תקין, ואין את הצפצוף של הביוס בהתחלה. זה יכול להיות הלוח אם, ואולי גם המעבד.

תנסה להעביר את הכ. מסך למחשב אחר רק כדי לבדוק שלפות הוא עובד. ותשמח, יותר זול מכ. מסך..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אכפת לי כמה זה עולה !

מחשבח חדש קיבינימאט !!!  כולה חודשיים !!

יש אחריות על הכל !

אז אולי תפסיק לשבור ת'ראש ותלך לחברה???!!!! יפתרו לך ת'בעיות צ'יק צ'ק(אם יש להם שרות טוב)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח voodooman

גם לי הייתה את אותה הבעיה. שיחקת עם המעבד? תבדוק שהוא יושב במקום כמו שצריך. ותוודע את זה. גם אצלי המסך לא הראה כלום ולא היה את הצפצוף של הביוס ובסוף זה היה בגלל שהמעבד לא ישב כמו שצריך. ואם זה לא עובד תן למחשב כמה כאפות, אצלי זה פתר את הבעיה. (ברצינות!!).

חוצמזה תתעודד. שלחתי את אמא שלי היום לקנות לי ר9800 פרו של ספייר עם 1400 שח במזומן וכייסו אותה.

זה קצת יותר מבאס. עכשיו אני נשאר עם הג'יפורס2 MX400 שלי לזמן הקרוב.........

מה אתה שולח את אמא שלך לקנות לך כרטיס מסך?!?!

היית הולך איתה או שהיית מזמין מיזה חנות באינטרנט וזהו :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחשב עובד עם כ.מסך אחר?

נסה לנתק הכל(כרטיסי PCI, כוננים) ולהשאיר רק כ.מסך(S"א, בדקת שהחיבור שלו לספק תקין?), תאפס ביוס ותראה אם הוא עובד...

אני קצת התעסקתי עם המחשב שלי, ואחרי זה הכרטיס(ATI R9800PRO) אצלי גם הפסיק לעבוד, ובסוף גיליתי שלא חיברתי את החיבור החשמל של הכרטיס :P

ואם זה עדיין לא עובד, נסה אותו במחשב אחר. כך תוכל להיות בטוח ב100% שהכרטיס מת או חי ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוציא את הזכרון, ותעיל את המחשב - עכשיו מצפצף ?

אחרי זה תוציא את הסוללה של הלוח, ותחזיר אותה, תפעיל את המחשב (בלי הזכרון) מצפצף ?

תחזיר את הזכרון - ותגיד מה קרה עד עכשיו.

ככה נדע אם הלוח דפוק או משהו אחר.

אולי זה הספק, אם יש לך יותר מדי חומרה מחוברת למחשב וישלך ספק ג'נרי זה יוכל להיות

שרש הבעיה. אז מה עושים ? (טיפול שרש ! D:) תוציא הכל תשאיר רק את הכרטיס מסך, כמו ש ^ אמר.

ואם זה לא יעבוד, תנסה לחבר ספק אחר במקום, ותגיד אם הוא עבד. יש לך עוד מחשב אז אתה יכול לעשות את זה

בכיף.

אז תעדכן אותנו כשתסיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב.. לאחר מס בדיקות.. הגעתי למסקנה שה-------------------------------------- אשם !!

וחנות המחשבים שלי אכן אימתה את הדבר... הלוח יוכלף עד יום 5...

חיית האוברקלוק שלי חיה ונושמת והיא לא מתכוונת ללכת ממני!!!!!! הא הא האאאא

חיים יפים לכולללללם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...