Far Cry - הדיון הראשי - עמוד 8 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Far Cry - הדיון הראשי

WHITE_ZOMBIE4

Recommended Posts

FAR CRY באמת מעלה את האפשרויות של משחק FPS אבל עדיין.. יש משהו במשחקים מתוסרטים שחסר פה קצת. מין תחושת הFUN בקפיצת הילוך איטי ממקס פייס וגם אין ההרגשה שעל כל פרט ומסדרון חשבו כמו בHL. זה מין... "בוא ניקח אותך, 10 חיילים, קילומטר מרובע ו..... תעשו חיים"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 215
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

סיריוס סאם? ספלינטר סל? טוב גם שלא נתת את 2 המשחקים עם הכי פחות חופש פעולה.. טוב, CoD היה לוקח ראשון, אבל חפיף

איך אתה יכול להשוות אותם לפאר קריי? בספלינטר סל המקסימום שיהיה לך זה עם ללכת מהמסדרון הזה או לעלות דרך הפתח איוורור, ואת מספר הפעמים שהבחירה הזאת ניתנת לך במשחק אפשר לספור ביד אחת. בסיריוס סאם זורקים אותך כל פעם לאיזור עם הרבה מפלצות, ועד שאתה לא הורג את כולם לא נפתח האיזור החדש. וזה אתה קורא חופש פעולה?

בפאר קריי החופש פעולה מגיע לרמה של , אם לא יותר: הנה אי. הנה מים. הנה עצים. אתה צריך לעשות את זה זה ואת זה. איך תעשה את זה? לא בעיה שלנו.

?!!?!

סליחה!? ספלינטר סל זה המשחק הכי חופשי שיש!אתה יכול לעשות כל דבר, אבל ממש כל דבר שמתחשק לך לעשות!

נותנים לך מזדרון ופחית באמצע המזרון יש חייל.

אתה יכול לזרוק פית לכיוון אחד ושלא החייל לא ישים לב לעבור אותו\לאלף אותו.

אתה יכול לסגור את האור ולעבור אותו בשקט אתה יכול לעשות הכל מאיזה כיוון שאתה רוצה!!

זה משחק שמסמל את חופש הביטוי במשחקים הוא פשוט מושלם מבחינת החופש!

מישהו לא מסכים!?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ספלינטר סל הוא המשחק הכי מונוטוני ששיחקתי בו אי פעם.יש יותר חופש פעולה בטטריס.

חופש פעולה זה (כל הסידרה) , חופש פעולה זה GOTHIC2.

אני דורש התנצלות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

FAR CRY באמת מעלה את האפשרויות של משחק FPS אבל עדיין.. יש משהו במשחקים מתוסרטים שחסר פה קצת. מין תחושת הFUN בקפיצת הילוך איטי ממקס פייס וגם אין ההרגשה שעל כל פרט ומסדרון חשבו כמו בHL. זה מין... "בוא ניקח אותך, 10 חיילים, קילומטר מרובע ו..... תעשו חיים"

אבל פה נותנים לך חיילים! לא בובות שרק מחפשות אותך בשביל לירות עליך. הם מסתתרים כשצריך, מאגפים אותך, מכסחים אותך, עובדים בשיתוף פעולה אמיתי! ואל תשכח את המפלצות... במיוחד אלה הבלתי נראות שממש מבהילות אותך לפעמים או היצורים המגודלים עם המשגרי טילים - הם באמת אתגר לנשק שלך! צריך מלא מחסניות ורימונים כדי לחסל אותם.

ואני ממש לא מסכים איתך שלא חשבו פה על הפרטים הקטנים... חשבו, והרבה ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל אלה שלא מאמינים שהמשחק מסוגל לעבוד על המערכת שלי עם FX5200 בצורה נורמלית על פירוט גבוהה , הנה לכם כמה מסך מהמשחק :

FarCry0000.jpg

FarCry0001.jpg

FarCry0002.jpg

FarCry0006.jpg

FarCry0007.jpg

FarCry0008.jpg

FarCry0008.jpg

תהנו.

זה גם לכל אלה שאין להם את המשחק ו\או לא יכולים לשחק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באיזו רזולוציה אתה עובד?

והמשחק רץ חלק?

(גם לי יש אותו כרטיס...)

ד"א בתמונה האחרונה יש קצת טשטוש בצד שמאל-זה בגלל התמונה עצמה או המשחק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

stinger על איזה רזולוציה, איזה הגדרות והכי חשוב כמה FPS ברור שהוא פועל על הFX שלך אבל השאלה היא איך הוא פועל.

ד"א הוא פועל גם על ה MX שלי אותו דבר רק בלי האפקט של המים ויש קצת בעיות עם התאורה פה ושם בחדרים סגורים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתמול יצא לי , סוף סוף, להתקין ולהריץ את המשחק.

מבלי להתנשא, אפשר להבין את רמת הגאונות של המשחק רק בהגדרות הגבוהות, או הגבוהות ביותר כפי שאני משחק.

אומנם הוא לא מחדש את פילוסופיית משחקי היריות, שהיא - לך, קפוץ,זחל, כוון ותירה בכל מה שזז. אבל ביצוע כל כך מושלם לסגנון משחק כזה, לא האמנתי שאראה בתקופת חיי.

זהו המשחק שיהרוס לנו את משחקי ה FPS שיבואו אחריו.

זהו המשחק שיגרום לשאר המשחקים להיות קווים אפורים בציור צבעוני.

זהו המשחק שהעלה את רף המשחקים לרמה אחרת.

למי שלא קנה- שיקנה, למי שאין כסף- שיוריד, למי אין חיבור מהיר- שיעתיק, למי שאין חברים- שיגנוב.

תסלחו לי...אלך לנגב את הדמעות כעת...

זה הולך להיות משחק שישכח, כאשר D3,HL2,STALKER יצאו.

אני לא מבין משהו STALKER זה משחק רוסי?

http://www.stalker-game.com/index_eng.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל על הזמן,

עכשיו קיבלתי את המלא --> באותו היום שבו קיבלתי את ההזמנה מחו"ל !!

1280X1024

AA כפול 4 (ישירות מהדרייברים)

AF כפול 8 (ישירות מהדרייברים)

הכל על המקסימום האפשרי

תסתכלו על המפרט

(שידרגתי מ 1800 ו TI4200 ו 256 מגה זיכרון)

עם הקודם לא היה שחיק, וכשאני אומר שחיק, אני מתכוון לא כיף לשחק (כשאתה מתפשר על הגרפיקה...!!)

ועכשיו...טפו...טפו...רץ חלק כמו כדור באולינג על קרח...

איזה מדהים!!

אולי אני אעדכן ואוסיף תמונה אח"כ.

HF

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...