Far Cry - הדיון הראשי - עמוד 6 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Far Cry - הדיון הראשי

WHITE_ZOMBIE4

Recommended Posts

אני בשלב 6, משחק מעולה אבל עכשיו אני מגיע לקטע עם המפלצות וזה (לדעתי) פחות טוב מהשלבים הקודמים באיים.

אני מקווה שלא כל שאר המשחק כל כך ומלא במסדרונות וג'ונגלים צפופים וחשוכים, אני מעדיך לסוע עם ההאמר על החוף לירות טילים ולהעיף חילים כמה מטרים לאוויר ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 215
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מוזר אני מוצאי 70-75 FPS ב 1200X 1600 (עם פילטרים) בטח ה-NV40 ניבדק על מחשב חלש..

חחח אני רואה שאתה מהפוקסיונרים שמוציאים תוצאות על

כמו חבר שלי עם הGIFA 2MX שמריץ הכל על HIGH על 1024X768 ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איה עצביייים אני בשלב האחרון בטוח אני לא יכול להגיד את הסיבה כי אז זה יחשב כספוילר אבל אני בשלב האחרון וזה קשההה אני משחק בeasy ויש שמה מאות מפלצות כאל שיורים עליך טילים וזה בלתי אפשרי לעבבבור אוותוו אני משתגע אני רוצה כבר לסיים את המשחק המעצבן הזה!!! נראהל י בסוף אניישתמש בצי'טים בשביל לעבור את השלב הזה כי הוא כמעט בלתי אפשרי לעבירה...כדאי להשתמש בצי'טים או לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טחחחחח אחי אתה על easy ואתה עדין רוצה להשתמש בצ'יטים??

אני על challenging ועוד לא נתקעתי פעם אחת אפילו שאני כולה שלב 4..

אני מכיר אותך אתה תמיד עושה הכל על easy ואם אתה נתקע אתהישר משתמש בצ'יטים.. זה חלק מהקטע שיהיה לך קצת יותר קשה אתה יודע..

אולי אני יבוא אליך מתישהו ואני ינסה לעזור לך :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ישש גמרתי את המשחק בלי צי'טים בסוףףף חחחח פשוט השתמשתי בטקטיקה :) איזה מגניב בcredits בסוף המשחק כתוב בעברית!! תודה לכל המעריצים בזכותכם לא היינו עושים את זה משהו כזה חחחח כתוב גם ברוסית אז הייתה לי תחושת בטן שגם בעברית ירשמו משהו חחחח :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן באמת די מאכזב..... הגראפיקה והכל מאוד יפה אבל גם אני מאז שראיתי על זה כתבות ציפיתי ליותר. המפלצות האלה בכלל לא מתאימות למשחק הזה לפי דעתי. אחרי כמה זמן אתה גם מבין אתה הקטע של המשחק הזה כמו המשחק: ים-יבשה-ים-יבשה-יבשה-ים-ים-ים יבשה חחחחחחח ;D אבל באמת כל הזמן נוסעים על אי בגיפים ויורים עם טילים וזה.... גם אין מספיק נשקים לפי דעתי.

בכל אופן אני לא אומר שהמשחק גרוע פשוט לא ממש מעניין. אני חשבתי בהתחלה(וזה רעיון די אדיר למשחק פעולה כזה) שזה כמו שאתה מתחיל על אי ואתה יכול לנסוע בסירות לכל מיני איים ומקומות שונים ובכל מקום יש לך כאלה משימות שאתה צריך לעבור,שכל משימה היא אחרת ומשלבת מציאת חפצים(לא משהו שלוקח שעות) וקטעי פעולה--כמו להשתלט על נמל ואז אתה מקבל סירה נניח טובה שאתה יכול לשוט יותר מהר בין האיים ולירות או משהו כזה.---- איזה רעיון פצצה אה???? 8)

אגב גם painkiller משחק מאוד יפה. המנוע הפיזיקלי של זה הוא הכי טוב בעולם משהו 2.0 לא זוכר...

אפשר להעיף שם כמעט הכל והגראפיקה ממש יפה. ובגלל זה דרוש מחשב חזק.

שווה להוריד את הדמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גמרתי את המשחק היו כמה מקומות מעצבנים שלקח לי מעט זמן לעבור אותם. מעצבן קצת שנקודות שמירה במקומות מסוימים רחוקות אחת מהשנייה.

תגידו מה זאת האפשרות BALNCED? ומה יהייה יותר קשה לשחק בREALISTICK או בREALISTIK עם ה AI?

ד"א באמת מבחר הנשקים לא גדול ולא משהו רציני. מי שמכיר את המחשק STALKER ראיתי סרטון שפורסם פה שיהיו שם אפשרויות להלביש דברים שונים על הנשק שלך כמו כוונת,משתיק קול,סכין,פנס ועוד. זה אמור להיות נחמד. אבל לא נראה לי שיצא בקרוב משחק שישתווה לגראפיקה של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שמכיר את המחשק STALKER ראיתי סרטון שפורסם פה שיהיו שם אפשרויות להלביש דברים שונים על הנשק שלך כמו כוונת,משתיק קול,סכין,פנס ועוד. זה אמור להיות נחמד. אבל לא נראה לי שיצא בקרוב משחק שישתווה לגראפיקה של .

אם דיברת על Stalker, אז כשהוא יצא הוא יציג גרפיקה שמתעלה על הגרפיקה של , הוא יציג גם שטחים נרחבים יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם דיברת על Stalker, אז כשהוא יצא הוא יציג גרפיקה שמתעלה על הגרפיקה של , הוא יציג גם שטחים נרחבים יותר.

צודק ב100%.

STALKER אמור להיות בעל גרפיקה שמתעלה על .

מי שלא מאמין שיכנס ללינק הבא:

http://www.stalker-game.com/index_eng.html

:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל מה הקשר ל-Far Cry?

אתם רוצים? - תפתחו דיון על המשחק המדובר.

עוד תגובה אחת לא קשורה הדיון יינעל.

Popcha - לא מצטטים הודעה אחת מעלייך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...