עזרה בקשר למחשב נייד - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בקשר למחשב נייד

Aloha-Boy

Recommended Posts

אני מחפש לקנות נייד,יד שניה(לצערי אין כסף לחדש).

מה הדבר הכי חשוב שאני צריך לשים לב אליו????

מצאתי מחשב נייד ,דגם 866Mhz

128MB RAM

15GB hrardisk

שהדגם שלו זה Evo N600c הבחור רוצה 3500 ש"ח...זה הגיוני?

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאמין שכן, בכל מקרה הבלאי על מחשבים ניידים הוא ממש גבוה ולא הייתי ממליץ על קניה של משומש.

ווואלה תודה על העזרה שלך,אני ממש מעריך את זה.

אני חושב לקנות את הסלרון מKSP אם עוד כמה ימליצו לי עליו. המטרה של זה,היא להחליף את המחשב השולחני שיש לי,אני לא משחק משחקים,רק ,ופיתוח בסביבת VB.NET

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שולחני באמת יהיה הרבה יותר מוצלח אבל אם אתה באמת רק צריך את זה בשביל ודברים בסביבה שאין להם דרישות מערכת

בשמיים אז זה יכול להספיק לך בהחלט!

אבל אולי שווה לקנות את הזה שמתחתיו, יש לו מעבד יותר חזק ועדיף...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגע יש לי מחשב שולחני שהוא די סביר,עד ממש גרוע (נראה לי..) זה המפרט: AthlonXP 1800

512DDR

Radeon9500pro 128MB

KT333 M\B

הבעיה היא שבכמה ימים האחרונים,אני חושב שנהרס לי חלק,כנראה,מידי פעם,לא תמיד,קורא שפתאום בווינדוס או במחשב מתחילים להיות לי כל מיני עיוותים על במסך,משהו ממש מוזר,כל מיני קווים כאלו....יכול להיות מהיתחממות יתר של הכרטיס מסך...זה קורה רק בווינדוס..ולא בדוס,ישר שאני עושה ריסט זה עובר.

בגלל זה אני חושב לקנות ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך מחשב יחסית מצויין.

תלוי יותר בדגם הספציפים של החלקים, אבל סה"כ הביצועים שלו הם פי כמה ממה שחשבת לקנות.

לדעתי אם לא הייתי צריך עד כה, אז כנראה שאתה לא צריך..

עדיף מחשב נייח בהרבה.

קודם כל תנסה לבדוק מה הבעיה, אני הייתי מנסה להחליף כרטיס מסך (תמצא חבר עם אחד לא בשימוש), או אולי את הלוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך מחשב יחסית מצויין.

תלוי יותר בדגם הספציפים של החלקים, אבל סה"כ הביצועים שלו הם פי כמה ממה שחשבת לקנות.

לדעתי אם לא הייתי צריך עד כה, אז כנראה שאתה לא צריך..

עדיף מחשב נייח בהרבה.

קודם כל תנסה לבדוק מה הבעיה, אני הייתי מנסה להחליף כרטיס מסך (תמצא חבר עם אחד לא בשימוש), או אולי את הלוח.

מה שמוזר תפאום אין לי את זה,זה מופיע בצורה רנדומלית,ופתאום זה לא מופיע. מקוווה שזה לא יופיע שוב.

דבר כזה יכול להיגרם גם מהיתחממות של הציפסט של הלוח??? או רק כרטיס מסך???

(ושוב תודה על התגובה...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...