אמממ המחשב נהיה יותר שקט...אני קצת מודאג - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אמממ המחשב נהיה יותר שקט...אני קצת מודאג

Gnome

Recommended Posts

היום הפכתי כיוונים של מאווררים ואחרי החזרתי בזרה חלק...קיצר התעסקתי קצת עם הדברים

ועכשיו משום מה המחשב נשמע לי יותר שקט! אני לא יודע למה :-\

כל המאווררים פועלים ואף אחד לא עצר או משהו כזה ועדיין המחשב פועל יותר בשקט!

הטמפרטורות של המעבד מתנהגות קצת בצורה שונה אבל אממ אני לא יודע זה מוזר לי.

הכרטיס מסך דוווקא יותר קריר. אממ גם הצ'יפסט ::)

יש לי P4 2.8C ועליו STOCK שהגיע איתו ואני מניח שרוב הרעש היה ממנו לפני כן.

יש מצב שהעברתי אותו למצב יותר שקט? אם יש כזה דבר בכלל ???

הנה גם אבא שלי אמר שהמחשב יותר שקט וכמעט חצי מהרעש.

אני יודע שזו שאלה מוזרה אבל אשמח לקבל עזרה בנושא זה ממש מדאיג אותי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש שינוי בטמפ ?

קרה משהו רע ?

אם שתי התשובות זה לא..

אז מה רע לך בקצת פחות רעש של הראש ??

אמממ השינויי בטמפ' הוא שאני מרגיש את הכרטיס מסך יותר קריר והצ'פיסט כתוב לי שהוא יותר קריר ב 2 מעלות מאשר בד"כ אבל פה

אני מפחד שנפק לי משהו מהסיבה שבד"כ הטמפ' תמיד משתנה (כי הוא לא מאוורר ותליו הרבה במעבד) ועכשיו הוא כל הזמן על 37

גם כשהמעבד יותר חם! אני קצת מודאג שאולי קרה משהו פה.

מה יש לדאוג? אם המעלות טובות וכל המאווררים עובדים והמחשב עובד והוא שקט זה מצוין :D

אתה מוכן לבוא אלי וגם "לדאוג" למחשב שלי? ;D

חחחחח בכיף אחי אבל רק אחרי שאוודה שלא גרמתי נזק :P

בדרך כלל מאווררים מכניסים שיושבים מאחורי גריל צפוף עושים המון רעש. יכול להיות שהפכת אחד כזה ועכשיו הוא מוציא....

עכשיו זה דבר מעניין שאתה אומר כי היה לי לפני זה מאוורר 80MM מעפן מוציא אויר מאחורה ואחד 120 מהצד למטה טיפה מכניס אויר

כאשר יש לו חורים מהם הוא מכניס את האויר שלו והם הרבה יותר צפופים מגריל רגיל...די צפופים.

עכשיו לבן דוד שלי יש מחשב עם 2.6C וקירור גם סטוק שהגיע איתו אבל המחשב הרבה יותר שקט. עכשיו הוא קנה אותו בתור מחשב

קבר מאחת מהחנויות שמוכרות מחשבים כאלה, אז סביר לניח שיש לו רק 80 מאחורה שמוציא או משהו כזה. והמחשב יותר שקט כמו שצייניתי

ודי בהרבה!

עכשיו כשחושבים על זה המחשב גם הרעיש אולי אפילו טיפה יותר כשהמאוורר שבצד (120) היה מקדימה למטה וכמעט חסום לחלוטין וכמעט לא נתן אוויר.

אז אולי יש משהו בדבריך ועכשיו זה מה שעשה את השקט. אבל אתה חושב שזה עד כדי כך יכול להרעיש בגלל סיבות אלה?

חבר'ה זה חשוב לי מאוד, אשמח לקבל תשובות בנושא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...