הכנת סיקור אוזניות לHWzone בשיתוף עם המשתמשים של הפורום - עמוד 10 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הכנת סיקור אוזניות לHWzone בשיתוף עם המשתמשים של הפורום

47

Recommended Posts

• תגובות 256
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אם יהיה לי את הכרטיס קול החדש אני אביא אותו יחד עם המחשב שלי(יש מסך מיותר או שגם את המסך אני אצטרך להביא?).

בקשר לבדיקות, נעשה את זה ככה:

קודם נבדוק את הנצילות ואיכות של כל האוזניות בלי מגבר עם מקור עם הגברה חלש לפי זה נקבע איזה הכי טובות בלי מגבר.

אחרי זה נבדוק את כל האוזניות עם מגבר(קודם נבדוק עם איזה מגבר כל אוזניה עובדת הכי טוב): עם המגבר שלי (ניתן לחבר לו 2 בו זמנית, המגבר של סקורפיון ושל ביצים חומות שאמר שגם הוא יביא מגבר.

יצא שבחלק מהבדיקות לא כולם יהיו עם על הראש- אבל זה לא נורא.

לא ניהיה יותר מדי מדוייקים בתכנון- במפגש כבר ניסתדר...

וניראה לי שאת המפגש עדיף להתחיל מוקדם(11 אולי...) כי יש לי תחושה שזה הולך להימשך הרבה זמן (גם אם לא, מקסימום המפגש יסתיים מוקדם. עדיף מאשר שנאלץ לסיים אותו בגלל שכבר יהיה מאוחר מדי בערב...).

ואגב, יהיו 7 בודקים (כולל אותי וHoly JC) על 9 , 3 מגברים ו4 אולי 5 מקורוץ אודיו(איריבר, נגן CD, נגן תקליטים[סקורפיון מביא. נכון?], המחשב של ישו ואולי גם המחשב שלי עם ה1212M)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים אתה לא צריך להביא. אני יעיף את אחותי מהבית ואז הייה לנו עוד מחשב אם מפרט:

amd 2500 ברטון

512 ראם

ראדון 9200SE VIVO

DVD

וכרטיס קול OB.

סלים אם אתה רוצה אז תביא מחשב זה לא יכול להזיק כי זה סך הכל עוד מקור מוסיקה.

תגיד איזה כרטיס קול יש לך עכשיו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יהיה לי את הכרטיס קול החדש אני אביא אותו יחד עם המחשב שלי(יש מסך מיותר או שגם את המסך אני אצטרך להביא?).

בקשר לבדיקות, נעשה את זה ככה:

קודם נבדוק את הנצילות ואיכות של כל האוזניות בלי מגבר עם מקור עם הגברה חלש לפי זה נקבע איזה הכי טובות בלי מגבר.

אחרי זה נבדוק את כל האוזניות עם מגבר(קודם נבדוק עם איזה מגבר כל אוזניה עובדת הכי טוב): עם המגבר שלי (ניתן לחבר לו 2 בו זמנית, המגבר של סקורפיון ושל ביצים חומות שאמר שגם הוא יביא מגבר.

יצא שבחלק מהבדיקות לא כולם יהיו עם על הראש- אבל זה לא נורא.

לא ניהיה יותר מדי מדוייקים בתכנון- במפגש כבר ניסתדר...

וניראה לי שאת המפגש עדיף להתחיל מוקדם(11 אולי...) כי יש לי תחושה שזה הולך להימשך הרבה זמן (גם אם לא, מקסימום המפגש יסתיים מוקדם. עדיף מאשר שנאלץ לסיים אותו בגלל שכבר יהיה מאוחר מדי בערב...).

ואגב, יהיו 7 בודקים (כולל אותי וHoly JC) על 9 , 3 מגברים ו4 אולי 5 מקורוץ אודיו(איריבר, נגן CD, נגן תקליטים[סקורפיון מביא. נכון?], המחשב של ישו ואולי גם המחשב שלי עם ה1212M)

הCD והפטיפון לא יכולים לפעול במקביל, אלא אם מחברים את הסידי והטרנספורט ישירות למגבר אוזניות ללא המגבר שלי.

הפטיפון חייב את המגבר שלי לפעול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לטעמי, כל האעלק ביקורת הזאת תצא די מחורטטת, מכמה סיבות:

א. דרוש יותר מזוג בבית (שזה פחות או יותר קריטריון הכניסה) בשביל לדעת לשפוט אותן בצורה מקצועית, להפריד את הסאונד שלהן מהשרשרת הכוללת ולדרג אותן בצורה אובייקטיבית ביחס לשאר. פה קובע בעיקר הניסיון ואוזן מיומנת, ועד כמה שניכר פה, אלה לא הדברים שממש נשפכים מחלקו של צוות הבדיקה.

ב. אתם מתכוונים לדרג 9 אוזניות? ביום אחד? שיקום זה שיכול לשמוע את הזוג התשיעי ועדיין להשוות אותו לכל שאר הזוגות, כאשר בנוסף לכך הבדיקה נעשת בהפסקות.

ג. 7 בודקים זה הרבה יותר מידי, והתוצאה תדמה פחות או יותר לסלט פירות של נקודות מאשר למשהו ממוקד והחלטי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין מישהו פה קונה בשביל המחשב? למה?

מוזר...

אני מתכוון לאוזניות סופר יקרות שהן בכלל להפקת ותיקלוט...שימוש למחשב הוא טיפשי למידי לדעתי

יש לי

Pioneer HDJ-1000

איכות אדירה שעולה על ה MDR-700

יש לי גם אדיופיל 2496

מבנה קצת שביר וצריך להזהר...גם התנתק לי כבל לפני כמה זמן אבל מתקנים במהרה

יש כל כך הרבה ביקורת בעולם והאוזניות הכי טובות שיש להציע כיום הם

Pioneer HDJ 1000

Sony MDR-700

Technics RPDJ-1210

Sennheiser HD25- שנחשבות על ידי רבים לבעלות האיכות הכי טובה , אבל נוחות והשאר לא ממש - אבל חלק ככה וחלק ככה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...