טלפורטינג\טלפורטציה- מה יהיה?... - עמוד 2 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טלפורטינג\טלפורטציה- מה יהיה?...

overload

Recommended Posts

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אכן מעניין מאוד , אשמח אם תפרט עוד...

לאמריקאים היו מלא ניסויים סודיים מאוד במיוחד בתקופת המלחמה הקרה

ד"א אז מה שאמרתי כניראה לא כל כך בידיוני אה ? בכל אופן אם עראפת יעלם פתאום ...נדע מה קרה לו 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי סימוכים לדבר, זה לקוח ממאמר בעיתון לא מדעי (שאני ינסה למצוא שוב, ובנתיים זה מה שאני זוכר ממנו  :-\ ), ככה שזה בהחלט בהגדרת מיתוס עד שהפרטים לא יחשפו ע"י ארצות הברית עצמו, והסיכוי שזה יקרה בשנים הקרובות די אפסי  :P

טוב, אני מעוניין להעלות עוד סוגיה מעניינת בעניין הטלפורטציה, נניח ונפרק מישהו ממקום אחד למשנהו, והכל יעבור חלק האם האשיות שלו תעבור גם כן, האם הדבר שאנו קוראים לו נשמה נמצא במעמקי מוחנו, או שזה האני עצמי שלנו שמתקבל לכל יצור חי בעת היוצרו, האם היישות שלנו מחוברת באופן ודעי לגופנו ותשאר איתנו גם לאחר ההעברה, או שנהפוך רק לVASEL, גוף מתפקד איך ריק מתוכן אמיתי.

בנתיים זהו רק עניין פילוסופי, איך פשוט אי אפשר לדעת איך הדברים יעבדו. האם אנחנו נשאר אנחנו גם לאחר פירוק המולקולות והרכבתם למקום אחר  ;)

Mickel116

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתם מדברים על תופעת הצימוד אז בוא נהיה מדוייקים.

לא מדובר על העברת מידע.

למעשה פשוט מאוד, מדובר על חלק מעיקרון אי הוודאות ומכניקת הקוואנטים. אין פה שבירה של מהירות האור ולא העברת מידע, המידע הוא לכאורה ההבנה של הניסוי.

כל המדע היום בפיסיקה מדבר על עניין פשוט, לא ניתן להוציא את הצופה מהמערכת. אין ניסוי אובייקטיבי.

לכן שאתה מגלה משהו על חלקיק כאן לידך, אם תדע היכן נמצא הצמד שלו (דבר לא ידוע בהסתברות גבוהה על פי עיקרון אי הוודאות) תדע גם עליו משהו (מדבור על הסםינים של חלקיקים).

קאפיש?

אין פה טלפורטציה ולא כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא נחשוב על דוגמא כזאת:

אני לוקח מקל ומושך צד אחד שלו, מה קורה בצד השני? נכון מאוד, הוא זז גם כן.

עכשיו מיד תקפוץ ותגיד אבל אלו שני חלקיקים נפרדים! נכון, אבל מי אמר שאין בינהם קשר? הרי מדובר פה על כל מיני חלקיקים תת אטומיים ולא משהו שאתה יכול לקחת לחדר ליד ולהוכיח את הניסוי בצורה וודאית. זה כמו לקחת את המקל להסתכל רק על הקצה שלו לקרוא לקצה הזה "מקלון" ואז להתפלא שכשמושכים אותו הקצה השני זז גם הוא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אבל הזמן שלוקח לצד השני של המקלון לזוז מאותו רגע שהצד הראשון זז גבוה הרבה יותר מהזמן שהיה לוקח לאור להגיע ככה שזאת אמנם העברת מידע ואין ספק בכך אבל זה לא ממש שיגור כי זה לא בזמן אפס ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בואו נעשה ניסוי פשוט.

נשבור את מהירות האור.

נקרין אלומת קרן מפנס לשמים.

לכאורה נמתין כמה מיליארדים של שנים.

ובבת אחת נסיט אותה, בזווית של 30 מעלות.

שםם, רחוק, עברנו מיליארד קילומטרים במאית שנייה.

זה רק להסביר משהו...

תנועה של מסה מוגבלת למהירות האור עד שלא יוכח אחרת. כשיוכח אחרת, תהיה תאוריה שונה על העולם.

כל עוד אנחנו מקבלים את תאוריית הקוואנטים והייחסות של איינשטיין אז מסה לא יכולה לנוע במהירות האור (פוטון הוא חסר מסה במנוחה, לא קיים).

כל הטריקים של מידע על חלקיק מאחר הם לא העברת מידע.

הרי תאר לך דבר כזה, אם האדם לא היה שם ל"הבין" האם המידע היה עובר?

כל העניין של התאוריות הללו יש בו גם מוזרויות פסיכולוגיות (כל עניין הזמן הוא לא ברור פיסיקלית, הרי מי אמר שהזמן נע? הרי זה רק במוחנו, העולם שאנחנו תופסים במוחנו הוא בוודאות זה הפיסקלי).

לכן טלפורטציה או לא, מהירות האור, לא תישבר. אלא אם נבין משהו רדיקלי וחדש על העולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה שטויות אתה מקשקש...

מה הקשר בין מה שכתבת ובין מה שכתוב פה

אין כאן שום הפרה של מהירות האור מהסיבה השפוטה שהמידע לא עושה את המרחק...

מה הקשר לזה שיש או אין בן אדם לקבל את המידע ובין העובדה שהוא עבר

אני אומר לך שהיה ניסויי באוסטרליה שהקרינו אלומת על החליק והיא יצאה ב0 זמן מהחלקיק השני

תפסיקו ללקשקש על מהירות האור ועל זה שאי אפשר לשבור אותה כי אין קשר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכיף נלמד דברים חדשים.

תן את הלינק לניסוי באוסטרליה.

ונראה מה מדובר.

ואיך אתה טוען שאין קשר למוגבלות של מהירות בייקום.

הרי כדי שמשהו ייקרה באפס זמן צריך להיות ליידו שדה כבידה עצום, או תאוצה (שהם שווים ע"פ תאוריית היייחסות)

ברור שמשהו כאן הוא "לתפוס" כותרות נטו.

תן את האתר לניסוי ונלמד או משהו חדש על העולם שלנו או על "יחסי ציבור".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כאן אי הבנה

או שאני לא הסברתי כמו שצריך או שאתה לא הבנת

בכל מקרה כאשר מדובר על מהירות הכוונה היא לעבור מרחק מסויים בזמן מסויים

כאשר מדובר על תופעת הצימוד קרן הלייזר לא עשתה את המרחק

תקרא לזה עיוות ביקום או מה שתרצה אבל את המרחק עצמו היא לא עברה ולכן זה לא סותר את התורה של איינשטיין

בקשר ללינק תהיה לי קצת בעיה כי לא ממש קראתי את זה אלא ראיתי את זה בטק טי ווי

אני יכול לנסות לחפש לך לינק לגביי הניסוי ותאמין לי שאני לא בא סתם לשקר לכם או משו

זה לא שאני עשיתי את הניסוי ויש לי איזשהו אינטרס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Burton אחי...

אין לי שום ספק בדבריך.

אנחנו פה כדי ללמוד אחד מהשני.

ואני אורמ את שאני חושב, יודע ואתה את שלך וככה שנינו רק משתפרים...

ללמוד על הניסוי יהיה מאוד מעניין.

לגבי תופעות מוזרות של עיוות זמן ומרחב.

התופעות ההלו הן "בילד אין" בתאוריית הייחסות של אינשטיין.

פשוט מאוד, שדה גרויטציה שווה לתאוצה.

מה קורה כאשר ישנה קריסה של חומר, צפיפות אינסופית => מסה אינסופית => גרויטציה קורעת מרחב וזמן.

הבעיה היא המתמטיקה כמו שציינתי. לא יודעים להסביר נק' סינגולריות של עיוות זמן ומרחב.

ולכן הכל תאוריה.

לראות משהו ניסוי אמיתי בכל מובן המילה יהיה קפיצת מדרגה שאם היא הייתה נכונה הייתה כנראה שומע עליה לא בטק טי וי אלא אפילו בחדשות ערוץ 2.

אבל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...