תרחיש עלטה / הפסקות חשמל - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תרחיש עלטה / הפסקות חשמל

Jabberwock
 Share

Recommended Posts

אני מניח שכבר נתקלתם במושג "תרחיש עלטה" או הפסקות חשמל עקב עומסים שיהיו במקרה של פגיעות בתשתיות החשמל.

לאחרונה עשיתי מחקר שוק לגבי תחנות כוח ניידות, מכשיר שמשלב סוללות ליתיום־ברזל־פוספט (LiFePO4) עם ממיר מתח Inverter שמספק חשמל AC.

כמובן יש כמה שיקולים, האם באמת אני צריך מכשיר כזה? ולכמה זמן הוא יחזיק במקרה של הפסקת חשמל. לאילו מכשירים חיוניים אצטרך לחבר אותו, למשל מקרר?

רציתי לשמוע מעוד אנשים מה הם חושבים ומה השיקולים שלהם במקרה כזה.

דבר נוסף, יצרתי את הדיון בפורות צרכנות כי מסתבר שהמוצרים אוזלים מהמלאי עוד בטרם הספקתי לעשות מחקר שוק עליהם ברשת.

ויש מכשירים שהמחיר שלהם בארץ כפול ומכופל מהמחיר שלהם בחו"ל.

כרגע המותג Ugreen עם עלות-תמורה סבירה. אשמח להמלצות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Jabberwock

אני מניח שכבר נתקלתם במושג "תרחיש עלטה" או הפסקות חשמל עקב עומסים שיהיו במקרה של פגיעות בתשתיות החשמל.

לאחרונה עשיתי מחקר שוק לגבי תחנות כוח ניידות, מכשיר שמשלב סוללות ליתיום־ברזל־פוספט (LiFePO4) עם ממיר מתח Inverter שמספק חשמל AC.

כמובן יש כמה שיקולים, האם באמת אני צריך מכשיר כזה? ולכמה זמן הוא יחזיק במקרה של הפסקת חשמל. לאילו מכשירים חיוניים אצטרך לחבר אותו, למשל מקרר?

רציתי לשמוע מעוד אנשים מה הם חושבים ומה השיקולים שלהם במקרה כזה.

דבר נוסף, יצרתי את הדיון בפורות צרכנות כי מסתבר שהמוצרים אוזלים מהמלאי עוד בטרם הספקתי לעשות מחקר שוק עליהם ברשת.

ויש מכשירים שהמחיר שלהם בארץ כפול ומכופל מהמחיר שלהם בחו"ל.

כרגע המותג Ugreen עם עלות-תמורה סבירה. אשמח להמלצות.

אני לא חושב שמכשיר כזה יכול להחזיק מקרר. בשביל מקרר או מכשירים אחרים כמו מכונת כביסה, צריך גנרטור הרבה יותר רציני, וכנראה מבוסס דלק/דיזל. מקרר זה גם לא בדיוק הבעיה הכי אקוטית במקרה של הפסקת חשמל, אלא אם כן זה שיקול של עסק (ועסק אולי כן צריך גנרטור אם מדובר בעלויות גבוהות לכשל) או סיבות רפואיות (לשמור על מנות של אינסולין למשל). ממה שאני רואה עם גנרטורים ביתיים, המקסימום שהם מחזיקים זה מיני מקרר. מה שאתה מדבר עליו זה יותר מצבר נטען. מיועד למכשירים אלקטרוניים קטנים ואולי תאורה חסכונית באנרגיה.

נערך על-ידי ClassMulder
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ClassMulder

אני לא חושב שמכשיר כזה יכול להחזיק מקרר.

זה המפרט של המקרר שלי:

20240701_151809.thumb.jpg.5917eeee48759e1badaac9589fac8f01.jpg

לפי הבנתי 280W זה מצב צריכה במאמץ.

מה גודל תחנת הכוח הניידת שאצטרך כדי לספק 5 שעות של עבודה?

עריכה: בדקתי ברשת, מישהו כבר בדק. המקרר צורך בערך 120W בממוצע, עם קפיצות ל-280W במצב DEFROST.

נערך על-ידי Jabberwock
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Jabberwock

אני לא מעוניין בגנרטור.

מעוניין במשהו כזה, במחיר זול: https://www.anker.com/products/a1761?variant=42755705208982

שים לב שמדובר במצבר אמריקאי עם שקע 120V אמריקאי ולא 220V שמתאים לארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...