מחשב חדש ואיטי באופן יחסי - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב חדש ואיטי באופן יחסי

יעקב לוי
 Share

Recommended Posts

קבלתי אתמול את המחשב החדש שלי. מדובר על הדגם Vivobook s14 .

הקישור למחשב למפרט המלא: https://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=1206989&q=vivobook s14 tp3402va-kn195w

הוא מגיע עם מערכת מותקנת עליו. 

המחשב הזה הוא כבר שני אצלי, כשהראשון הוא זהה לחלוטין רק ללא מערכת ווינדוס מותקנת. - https://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=1202110&q=vivobook s14 tp3402va-kn051.

הבעיה היא שהחדש, אחרי התקנת מעט תוכנות סטנדרטיות איטי באופן מורגש יותר מהשני.

אין לי איך להסביר את זה, אבל לוקח לו זמן להריץ תוכנות, רינדור אצלו יותר בעייתי. הוא נתקע לכמה שניות מידי פעם, וכל זה כשזה רק יום אחד אצלי.

האם מישהו יודע להגיד למה זה?

רק מציין שהוא מגיע עם 11 הום, כשמה שהתקנתי על השני זה פרו. גם הוא עדיין על גרסא 22H2, כשבשני זה 23H2, אולי זה קשור? (ואגב, יש דרך לשדרג את זה בקלות?)

תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבדוק במנהל המשימות מה לוקח יותר CPU וזכרון. יכול להיות שבגלל שהמחשב מותקן עם מערכת ההפעלה, הותקנו עוד כל מיני תוכנות שאתה לא בהכרח רוצה. לדוגמא, שת"פ עם חברת אנטי וירוס שחונק לך את המחשב, או תוכנות עזר כאלה ואחרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ClassMulder

תבדוק במנהל המשימות מה לוקח יותר CPU וזכרון. יכול להיות שבגלל שהמחשב מותקן עם מערכת ההפעלה, הותקנו עוד כל מיני תוכנות שאתה לא בהכרח רוצה. לדוגמא, שת"פ עם חברת אנטי וירוס שחונק לך את המחשב, או תוכנות עזר כאלה ואחרות.

בדקתי את מנהל המשימות.

נראה שזה לא קשור.

כמעט לא לוקחים בCPU

הכי גבוה זה שלוקח 2-3% מהמעבד

לא יודע מה לומר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התשובה

אני לא מביו בזה כ"כ

אבל צירפתי צילום מסך image.thumb.png.993ca56586fff9d03a47521ecc76c0fa.png

בבדיקה ידנית המחשב לא מאוד חם, הוא כן חם יחסית לשאר מחשבים שיש לי, אבל הסבירו לי שזה בגלל שיש לו מאוורר אחד, וגם המחשב האחר מאותו הדגם התחמם באותו מידה, אז לא נראה לי שהאיטיות קשורה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי משווה הגדרות ביוס ובודק גם אם המעבד עובד במהירות המוצהרת שלו, או נמוך יותר. במחשבים ניידים יש בדרך כלל אפשרויות ניהול אנרגיה מתקדמות שעלולות להאט את המחשב, כדי לחסוך בסוללה. שווה לך לבדוק את זה. זה יכול להיות בהגדרות של , או באפליקציה של היצרן על המחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...