שאלה כללית מעבד איי 5 2500 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה כללית מעבד איי 5 2500

iveco
 Share

Recommended Posts

המעבד איי 5 2500 יש לו צריכה של 95W זה כולל מצב של עבודה ממושכת בטורבו ? 3.7GHZ ? שמחשבים את ה TDP של המעבד זה כולל מאמץ ממושך ? או שבשביל מאמץ ממושך כמו טורבו צריך גוף קרור מעל 95W ? אנטק A400 150W זה OVERKILL למעבד הזה ? או שעדיף לחסוך כסף ולקחת A30 PRO 95W של אנטק .

נערך על-ידי iveco
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

https://www.intel.com/content/www/us/en/products/sku/52209/intel-core-i52500-processor-6m-cache-up-to-3-70-ghz/specifications.html

Thermal Design Power (TDP) represents the average power, in watts, the processor dissipates when operating at Base Frequency with all cores active under an -defined, high-complexity workload. Refer to Datasheet for thermal solution requirements.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי גוף גדול נראה מקצועי עם 3 פייפס 3+3 בכל צד צינורות נחושת מוזהב יש על זה מדבקה COLD BIT אני לא מצליח לאתר את החברה הזאת מישהו מכיר ? חשבתי לשים את זה במקום COOLERMASTER T200 שם יש 2 צינורות והוא קטן יותר , לא מצליח לאתר את החברה גם לא באלי אקספרס , רשום COLD BIT IV-968 , יש לו מאוורר 9 ממ כמו ל T200

נערך על-ידי iveco
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

3 פייפס בכל צד זה מינימום 95W נכון ? ל COOLERMASTER T200 יש 2 פייפס בכל צד ורשום באתר של CM שזה 65W הם לא סגורים על עצמם כי לפני שנה ( או יותר ) הם שלחו לי מייל שזה 95W 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם ה CM T200 המעבד היה על 67 מעלות במאמץ ועם הגנריק 61 אבל הוא בנוי טוב 3 צלעות קירור / כבד / חוץ מהפינים ההזויים כמו של סטוק , מה שמוזר שהכרטיס מסך היה במאמץ 76 מעלות עם ה CM T200 ועכשיו הוא על 69 עם הגוף הגנרי ירד הטמפרטורה של הכרטיס מסך גם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...