מה עדיף CANON A80 או A75??? - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה עדיף CANON A80 או A75???

nivezrati

Recommended Posts

שלום לכולם

אני עומד לקנות דיגיטלית חדשה עד 2000 שקל וחשבתי שאני סגור על הA80.

עכשיו ראיתי בזאפ שהA80 עולה 2200 שקל בערך כולל עוד 128MB מטען וסוללות ליטיום 2200MA.

קיצר ראיתי בזאפ שיש אתר שמציעה את הA75 ב1750 שקל כולל עוד 128MB מטען וסוללות ליטיום 2400MA.

עכשיו שווה להוסיף כסף ולקנות את A80 או שה-A75 תספק אותי? יש בינהם עוד הבדלים חוץ מהמסך המסתובב?

מה אתם ממליצים לי לעשות?

אולי יש עוד מצלמות עדיפות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חיפשתי ומצאתי תוצאות תודה..

אך החיפוש השאיר אותי עוד יותר בדילמה :-*

ראיתי שגם הS50 מצויינת ויש לה 5 מגה פיקסל והיא עולה 1900 שקל ועכשיו ההחלטה יותר קשה.

תכלס אני לא הולך לצלם על רזולוציות מטורפות.

בקמרה פור לס ניסיתי לעשות ככה:

A80 1650 שקל

san disk 256MB CF 200 שקל

מטען 2400 טורבו 160שקל

סכ"ה סביבות 2050 שקל.

איך זה?

לא יותר עדיף ב-1700 שקל A75 +256MB+מטען 2400 טורבו? או בכלל משהו עם S50?

ואיך המטען הזה משהו טורבו ב160 שקל כולל 4 ומטען 2400?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה! היה דווקא נחמד לצאת לעוד חיפוש חחח סתםםם

קיצר נראה לי שאני אלך על הA80 בכל זה עם 256 זיכרון.

המצלמות בקמרה פור לס מחודשות?

והמסך בA80 באיכות טובה? זאת אומרת הוא יחסית קטן לאחרות..

ולא ענית לי אחי. איך מטען טורבו הזה 2400 - http://www.camera4less.co.il/product.asp?pID=317&cID=69 ?

אם הוא לא משהו אז אני אודה לך אם תוכל לתת לי מטען יותר טוב עד 200 שקל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, היום הייתה ההתנסות הראשונה שלי בצילום כמות גדולה של עם הA80... פשוט כיף לצלם איתה 8)

יום אחרון של כיתה י', לקחתי את המצלמה לבצפר עם כרטיס 256 (לדעתי באמת עדיף 256, 128 יכול לתקוע אותך פתאום בלי מקום...).

צילמתי משהו כמו 120 , כולן ב4מ"פ כשהמצלמה אצלי ביד (או אפילו בכיס) רוב הזמן. נוח מאד לצלם, הדיליי בין צילום תמונה אחת לשניה נמוך מאד, פשוט לצלם כמה שרוצים...

בקשר למסך - לי אישית אין ניסיון כ"כ עם מצלמות אחרות, ככה שאני לא יכול להגיד שומדבר בקשר לנוחות שבמסך "1.5 לעומת "1.8. לי אישית היה בסדר גמור להשתמש במסך הזה, והאפשרות לסובב אותו לכל זוית כמעט מאד נוחה ויעילה במקרים שבהם אתה רוצה לצלם מעל הרבה אנשים ועדיין לראות את המסך, או לצלם תמונה בזוית מסויימת בלי שהשמש תפריע לך לראות את המסך. רואים די ברור, אבל אם תמונה יצאה קצת מטושטשת יכול מאד להיות שאתה תגלה את זה רק כשתעביר אותה למחשב.

בקיצור - אם רוצים קטנה ונוחה עם תוצאות טובות, זאת המצלמה ללכת עליה. הS50 כמובן לא נופלת ממנה באיכות, אבל השאלה איתה היא הזמינות של סוללת ליתיום מול AA נטענות.

בקשר למטען, אני לא מתמצא כ"כ, אבל אישית אני לא אוהב לסמוך על משהו שכתוב עליו "כוח טורבו" בפונט וורדארט מכוער, למרות שזה לא בהכרח מטען גרוע. לדעתי תלך על בטוח ותקנה GP או משהו דומה... או שתמצא מישהו שקצת יותר מבין בזה.

ד"א, בקשר למחיר - לחשוב שרק לפני שבועיים לא היה מחיר נמוך יותר מ1950... קניתי בסוף בMDK בדיל דומה לשלך, אבל בערך 500 שקל יותר ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח תודה!

איך הזום של המצלמה אפשר לקלוט יפה איתו?

האיכות של התמונות טובה?

כמה תמונות אפשר לצלם ב256MB ב1024X756 ?

וכמה זמן מחזיקות נטענות של 2400?

זה חשוב ההורים שלי רוצים לקחת את הצלמה לטיול בחו'ל!

תעזורו תודהה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

- הזום סביר ובסיסי. :)

- איכות מעולה. 8)

- עדיף לצלם ב-1600x1200 ברמת איכות בינונית, ויכנסו לך כ-450 . ;)

- מחזיקות המון, יום שלם בהחלט אפשרי, ובלילה במלון תוכל להטעין במטען את הסוללות.

- אני ממליץ לקנות רבעיית AA נטענות נוספות, בנוסף לאלו שיהיו בתוך המצלמה. כך שכאשר הסוללות במצלמה יתרוקנו תוכל להחליף עם הרבעייה הזו שפועלת כגיבוי. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חיפוש בפורום (כמו שהוצע לך קודם) היה מראה לך שיש כאן עוד לא מעט תותחים (מבלי להמעיט חלילה בערכו של Chevy ידידי).

פשוט הוא היחידי שאינו נשבר לחזור על הדברים שוב ושוב למען המשתמשים.

;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לרגע לא חשבתי שאתה מזלזל.

יש פה קהילה גדולה, עם משתמשים שיש להם הרבה נסיון (מעשי או תיאורטי) בנושאים שונים.

כל אחד משקיע במה שהוא חזק בו (או שלא...?)

Chevy הוא אחד הקודקודים בענייני מצלמות דיגיטליות, והתשובות שלו קולעות ומנומקות בד"כ.

ולסיום - תתחדש גם ממני!

;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...