מערכת מולטימדיה לרכב - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מערכת מולטימדיה לרכב

nadav1101
 Share

Recommended Posts

אהלן, אני מעוניין לקנות מערכת מולטימדיה לרכב. שתהיה פשוטה משהו באיזור ה -200 שקלים (הבנתי שיש ב aliexpress) שתתאים לניסאן מיקרה שנת 2017.

מה שחשוב שיהיה בה CARPLAY של . (אני רוכש את המערכת נטו בשביל שיהיה וויז במסך)

למישהו יש המלצה?

והאם אני יכול להרכיב דבר כזה בעצמי?

נערך על-ידי nadav1101
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי, יש לי ניסיון בקניית מערכת כזאת מאלי אקספרס. אבל זה לא עולה 200 שקל כמו שאתה מציין.

קניתי מערכת מבוססת 4G 32G לקיה פיקנטו, כולל פלסטיק בערך 180$. הלכתי לחנות שתרכיב לי, לא זוכר בדיוק כמה עלה אבל נראה לי משהו כמו 400 ₪ התקנה. אני מניח שאפשר להתקין לבד אבל לא רציתי להסתבך עם הוצאת הדיבורית הישנה והתקנת מצלמת הרוורס.

מפה קניתי: https://www.aliexpress.com/item/4000151850884.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן התקנתי דבר כזה.

לא מדובר מערכת מוטימדיה מלאה המפעילה אלא במסך בעל קטן (חצי GB אאז"נ) מבוסס JAVA.

כל תפקידו בחיים זה להפעיל אוטו/קאר פליי, והשכל שלו נמצא בסמארטפון.

במקרה שלי החלק האנדרואידי (ווייז, ספוטיפי, יו-טיוב) עבד טוב, ודווקא החלק של טלפון (BT, שיחת טלפון) לא היה מוצלח.

הרעיון היה טוב, הביצוע פחות - אבל יכול להיות שיש דגמים אחרים שעושים את העבודה יותר טוב.

אם אין לך ידע בהתקנות כדאי לעשות את ההתקנה ע"י בעל מקצוע - לסינים האלה יש נטיה לחווט באופן לא סטנדרטי.

נערך על-ידי em28
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של em28

לא מדובר מערכת מוטימדיה מלאה המפעילה אנדרואיד אלא במסך בעל זיכרון קטן (חצי GB אאז"נ) מבוסס JAVA.

החוויה שלי אחרת. המכשיר אכן מבוסס מערכת אנדרואיד שהסינים עשו בה שינויים. Play תקין ואפשר להוריד . ניתן להתקין iGO שזה אומר להעביר APK פרוץ עם מפה ישראלית. פחות אהבתי את האנדרואיד אוטו, ואיכשהו בטעות הסרתי את האפליקציה שמקשרת בין הטלפון למכשיר. הדיבורית עובדת סבבה. המכשיר רק מראה את מספר הטלפון של המתקשר ולא את שם המתקשר וגם לא אנשי קשר... בנוסף, הגדרות המכשיר מבלבלות.

נערך על-ידי Jabberwock
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...