המסך משחיר בעת משחק - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המסך משחיר בעת משחק

AntiFacebook
 Share

Recommended Posts

שלום,
בזמן שאני מריץ משחק, אחרי מספר לא רב של דקות, המסך הופך לשחור. כרטיס המסך ממשיך לעבוד - האורות דלוקים והמאווררים מסתובבים, אבל המסך לא מקבל סיגנל. כמו כן, הסאונד לא נפסק, כך שנראה שהמחשב ממשיך לפעול. מה זה יכול להיות? האם יש תוכנה שיכולה לעזור לאתר את הבעיה?

מפרט:

intel 7700k
msi suprim x 3080 Ti

Asus TUF Z270 MARK 2

Arctic Cooling Freezer 13 CO

Fractal Design Define S Black

Corsair 4 16G (8Gx2) 3000 CL15 Vengeance LPX

Corsair cx750F

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כהקדמה לכל הסיפור הזה חשוב לציין שאתה משתמש בכרטיס מסך עם צריכת חשמל מפלצתית ויותר מכך - בטרנזיאנטים חשמליים מפלצתיים (עליה ממצב מנוחה למצב מאמץ של 400W ויותר בתוך עשיריות השניה), יחד עם המצאות בשימוש ספק שמוגדר 100W מתחת להמלצה של עצמה עבור כרטיס המסך הזה.

יש סיכוי לא מבוטל שכרטיס המסך שלך מפיל את ספק הכח, עושה טריגר לפונקציית OCP או Overcurrent Protection שבאה למנוע משיכת יתר של זרם חשמלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בפירוש, ולפי יותר ממקור אחד ברשת - כרטיס המסך הזה צורך כמות מפלצתית של אנרגיה חשמלית, במיוחד במאמצים רגעיים. ספק 750W תקציבי כמו שלך לא רק נמצא מתחת לדרישה הרשמית של , הוא נמצא מתחת לכל דרישה של מי שסיקר את דגם כרטיס המסך הזה והבחין בקפיצות רגעיות של 400W ויותר בעת מאמץ.

אפילו לי יצא להתנסות עם אחד כזה, הוא הפיל לי ספקי 850W גם.

דרך לדבג - תחבר כרטיס מסך בעל צריכת חשמל נמוכה משמעותית ותראה אם זה ממשיך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוסיף חיזוק לנאמר מקודם:

יש לי כרטיס כזה והיה לי ספק כח של 750, אמנם המשחקים היו עולים, אבל אחרי המשחק בהפעלה הבאה המחשב לא היה נדלק- כי הופעלה הגנה של הלוח אם והספק כח...

החלפתי ספק ל 1200 והכל הסתדר.

לאחרונה קניתי אל פסק- וכשהמחשב נמצא במאמץ הוא מראה שהצריכה היא באזור 900 watt אפילו קופץ לאלף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...