Super PI challenge - 1M - השיא הנוכחי 36שניות! ע"י SubX - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Super PI challenge - 1M - השיא הנוכחי 36שניות! ע"י SubX

The_Byter

Recommended Posts

• תגובות 142
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

נדמה לי שזה היה סביבות 3510, 3-4-4-7, 1.725 וולט (2.6 במקור)

בעיקרון, הכי הרבה שהצלחתי לייצב אותו היה על בערך 3575, אבל אז החלטתי שאם כבר, בוא נוריד באותה הזדמנות קצת תיזמונים, ביפ ביפ, איתחול ביוס וכבר אמרתי פאק איט, אין לי כוח לזה.

קירור היה sp94 עם 80ממ ג'נרי (לא היה לי כוח לחבר את הטורנדו), עוד מאוורר ג'נרי שמכוון על הזיכרונות (a-data 500), מאורר ריצפה שמכוון על כל הצד של המארז ומזגן.

ד"א אני לא חושב שאלה הטמפרטורות שהגבילו אותי, כי הן הגיעו בשיא אולי ל40 למעבד. כנראה שהמעבד שלי לא להיט, וגם הa-data האלה די מסריחים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שהזכרון שלך לא סוחב..

איזה יש לך? חברה/דגם ועל אילו תזמונים ומתח הוא?

תנסה באס נמוך ומכפלות גבוהות להיות בטוח שהמעבד סוחב מהירות גבוהה יותר ושהזכרון לא מגביל.

ועל כמה מתח המעבד שלך ובאיזו מהירות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

u can do more

מה בדיוק מגביל את הבארטון שלך? אני עושה 2150MHZ ב1.6V (פחות מהמתח המקורי)

כבר פתחתי על זה תרד על הבעיה עם המעבד/זיכרון בOC.

אני כבר דיי וותרתי על OC רציני למערכת שלי, כי היא פשוט מסרבת לעבור את ה190/1 FSB.

אבל אני יכול להגיעה ל190 FSB על התזמונים המקוריים של הזיכרון (2/3/3/6) ואפילו לתזמונים יותר נמוכים, עם מתחים מקוריים, בטמפרטורה סבירה.

אבל יותר מ190/1 אפילו עם אני יתן למעבד 1.8 ולזיכרון 2.7 ויעלה את המתח לצ'יפסט ויעלה את התזמונים באופן משמעותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ד"א SUB, אני עדיין עם באס של 225MHZ בתזמונים 2-2-2-11, עם לוח ללא VOLTMODS (אבל בקרוב יהיו!) אבל הכי חשוב זה הספק הזבל שיש לי!(אני חייב ב 1.9V בביוס בכדי לקבל 1.8V בעומס!)  >:( >:(

נראה לי שהחבילה שלי תגיע מחו"ל בשבוע הבא, (ספק וקירור מים) ואז נוכל לדבר על באסים!  ;D

מפרט:

XP-M2600+ FQQ4C IQYHA MPMW @ 12x225MHz

NF7-S rev2.0 D22 Alpha1 BIOS

2xCorsair CMX256A rev1.1 (BH-5) @ 2-2-2-11 in Dual Channel

ThermalRight SP-97 with 92mm Enermax for daily use, & 92mm Tornado for Benchies!  8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...