המחשב שלי מת לאחר 15 שנה. מחפש מפרט שאינו לגיימינג (אבל עם אופק בשבילו). עד 2500 ש"ח גג. לא באילת. - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המחשב שלי מת לאחר 15 שנה. מחפש מפרט שאינו לגיימינג (אבל עם אופק בשבילו). עד 2500 ש"ח גג. לא באילת.

mooshmoosh
 Share

Recommended Posts

יש לי ספק כח FSP 420W מהמחשב המת שלי (הספק חי!), כך שאוכל להעביר אותו למחשב החדש אני חושב.

כמו כן, אעביר מהמחשב שלי גם sata בגודל 3.5 אינץ' כך שאני צריך שתהיה הכנה לזה במארז (אוכל להכניס לבד, רק צריך את הכבל המתאים אני מניח).

לא צריך מקלדת, עכבר, מסך, או כל ציוד היקפי כלשהו.

גם לא (מתכנן להתקין לינוקס)

צריך רק את הקופסה ומה שבתוכה.

לא מתוכנן וגם לא צריך אופק שדרוג (אולי כרטיס מסך. בהמשך...).

אני לא משחק, אבל רוצה לשמור אופציה לעתיד כלומר אני מניח שבעיקרון זה אומר שהלוח אם אמור להתאים (?) אם ארצה אי פעם להוסיף כרטיס מסך ואולי גם לקנות ספק חדש.

אבל שוב, כרגע אני לא מתכוון לקנות כרטיס מסך כך שהספק הנוכחי שלי יספיק.

מחיפושים שלי כאן, החלטתי שאני רוצה להיות עדכני אבל ברף התחתון.

אז אני רוצה את המעבד i5-13400 + מתאים.

הייתי מעוניין ב16 גיגה .

לא אכפת לי יותר מדי ממהירויות מדהימות של הזכרון, העיקר שיהיה 16 וסביר להיום... מה שזה לא אומר.

לגבי לוח אם, לא חובה שיהיה wifi ו- כי יש לי דונגל ואני ממילא מתכוון להתחבר בכבל ישירות לראוטר.

ושוב, גם הייתי רוצה שזה יתאים בעתיד לגיימינג, או לחילופין, שלא יגביל אותי אם ארצה להוסיף כרטיס מסך כלשהו בעתיד הרחוק יותר.

כונן לפחות 500 גיגה.

לגבי מארז אני מחפש משהו סולידי בלי צבעוניות.

רצוי שקט אם אפשר.

מחיפושים שלי כאן, עשיתי מפרט קטן (לקחתי מפה ומשם):

https://tms.co.il/builds/349916

אליו אני מתכנן להוסיף את הספק שלי (FSP 420W) והדיסק הקשיח.

האם צריך להוסיף מאווררים למארז או שהקירור למעבד שהוספתי יספיק ולא צריך מעבר לזה?

(במחשב המת שלי יש עוד שני מאווררים (אחד מכניס אוויר והשני מוציא, מקדימה ומאחורה), מעבר לקירור מאוורר של המעבד).

האם הרכיבים מתאימים אחד לשני באופן כללי?

האם אוכל להוסיף לו כרטיס מסך בינוני וסביר בעתיד?

אם יש משהו זול יותר בלי לרדת ברמה מהמפרט הזה, ממש אשמח לדעת.

בכל אופן המחיר אחלה מבחינתי.

השאלה אם מישהו יכול לתת לי אישור שהמפרט סביר על פי כל מה שכתבתי כאן למעלה.

נערך על-ידי mooshmoosh
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• mooshmoosh changed the title to המחשב שלי מת לאחר 15 שנה. מחפש מפרט שאינו לגיימינג (אבל עם אופק בשבילו). עד 2500 ש"ח גג. לא באילת.

מנסה לקדם את העניינים:

המפרט הזה מספק?

https://tms.co.il/builds/350119

(מצטער ששמתי קישור ולא את המפרט עצמו כי אני לא יודע איך להכניס לכאן את המפרט ממש).

שימו לב שאין שם ספק (אני מתכוון לחבר את הספק שיש לי כרגע (FSP HD 420W)).

אשמח לחוות דעת על המפרט הנ"ל (כולל הספק שלי) בהתייחס לכך שאני קונה את המחשב בשביל לא לשחק בו כרגע אלא סתם בשביל להיות אחלה מחשב באופן כללי במחיר שניראה לי סביר.

כמו כן, הייתי גם רוצה לדעת שאם וכאשר ארצה לשחק בו, אוכל למשל לקנות 6650 xt וגם להחליף ספק לאחד חזק יותר ולקבל מחשב גיימינג טוב כששאר חלקי המחשב לא מהווים בעיה.

מניח שהבעיה יכולה להיות הלוח שהוא הכי זול שמצאתי והוא אינו לוח לגיימינג באופן מפורש אבל כשקראתי כאן אחורה ראיתי שלפני מספר חודשים הציעו פה מפרט לגיימינג ממש עם הלוח הזה.

כמו כן, האם צריך להוסיף אוורור למארז?

נערך על-ידי mooshmoosh
סידרתי
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...