עזרה בהגדרת מדפסת - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בהגדרת מדפסת

RAZIEL98
 Share

Recommended Posts

שלום

יש ברשותי מדגם workcentre 3215 של zerox בעבר היא הייתה מחוברת לwifi עכשיו אתמול עברתי לסיבים ובעקבות זה יש צורך להגדיר את המדפסת מחדש ברשת וניסיתי לפי האינטרנט ולא הגעתי להגדרות הנכונות אשמח לעזרה 

נערך על-ידי RAZIEL98
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• RAZIEL98 changed the title to עזרה בהגדרת מדפסת

יש לי אותה כמו שלך. אם יש לך עדיין אחריות, תנסה לפנות לזרוקס. אם אין, זאת בעיה. פתחתי כאן טופיק על הנושא. כשפניתי אליהם בנוגע לוואי פיי הם פשוט סירבו לתת שירות כי האחריות נגמרה.

בעיקרון יש לך אופציה מכאן:

https://postimg.cc/4n4F5S1v

אבל אני כבר לא זוכר איך ממשיכים. תנסה להתקין דרך מה שסימנתי באדום, אם לא הצלחת, תרשום כאן ואנסה לראות אם שמרתי את ההסבר שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של law89

יש לי אותה מדפסת כמו שלך. אם יש לך עדיין אחריות, תנסה לפנות לזרוקס. אם אין, זאת בעיה. פתחתי כאן טופיק על הנושא. כשפניתי אליהם בנוגע לוואי פיי הם פשוט סירבו לתת שירות כי האחריות נגמרה.

בעיקרון יש לך אופציה מכאן:

https://postimg.cc/4n4F5S1v

אבל אני כבר לא זוכר איך ממשיכים. תנסה להתקין דרך מה שסימנתי באדום, אם לא הצלחת, תרשום כאן ואנסה לראות אם שמרתי את ההסבר שלהם.

המדפת מודגרת במחשב רק ברשת אלחוטית אני לא מצליח להגדיר אותה ואני לא מצליח למצוא דרך המדפסת עצמה איך להגדיר 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של RAZIEL98

המדפת מודגרת במחשב רק ברשת אלחוטית אני לא מצליח להגדיר אותה ואני לא מצליח למצוא דרך המדפסת עצמה איך להגדיר 

חיפשתי אם רשמתי את מה שהם אמרו לי. מצרף לך כקובץ תמונה.

אם אני זוכר נכון בעת ההתקנה לפי מה שרשמתי לך, אתה אמור להתחבר לרשת ואז זה מבקש ממך גם סיסמה עבור הוואי פיי.

המדפסת שלך עדיין באחריות?

צילום מסך 2022-12-22 151950.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...