[תקלה או יותר מועקה] גלישת 5G עם טיימאוטים בפרטנר לעומת בלי בפלאפון - טכנולוגיית מידע - IT - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

[תקלה או יותר מועקה] גלישת 5G עם טיימאוטים בפרטנר לעומת בלי בפלאפון

HitmanX
 Share

Recommended Posts

היי חברים שישי שמח,

וואו כמה שהכל השתנה פה מקווה לפחות שהמוחות הוותיקים שאני זוכר מפעם עוד פה ויוכלו להציל את המצב (the screensavers מישהו? חח)

לא הייתי בטוח לאיזה נושא זה קשור יותר כי זה קצת סלט של הכל מהכל.

כרגע אני גולש על מודם דואל סים סיני תומך דגם ZLWL IR2700 שמתחבר לי לראוטר הבייתי בתור המודם הראשי עד כאן הכל טוב ויפה.

סים1 של פלאפון

סים2 של פרטנר

בשניהם עודכנו חבילות בבדקית מהירות וסטטוס חיבור ואכן הם מתחברים לרשת ב5G.

קליטה ובדיקת מהירות תקינות גם.

אבל בסים2 של פרטנר יש בעיה מציקה.

כל אתר שזה מנסה לטעון זה עושה כמה הופים מהראוטר למודם משם לDHCP של הAPN של פרטנר ושם זה נתקע לכמה הופים בקטע שכל אתר יש דיליי של כחצי דקה בטעינת האתר

וככה זה כל אתר כל שיר בספוטיפיי וכו' ממש מציק. גולש מתי שזה עובר א תההופ הזה אבל אין רציפות. 

שמתי לב שזה קורה מיד אחרי הDHCP של פרטנר אני מופנה לכתובת פנימית שלהם 192.168.249.249 והיה גם 192.168.249.89

בסים1 של פלאפון זה לא קורה וגולש מצויין ורציף

כמובן שבטכני של פרטנר באינטרנט אומרים זה בעיה של מוקד וסלולר חוץ מלהגדיר לי APN עסקי ולנסות להגדיר publicip.net.il לא ממש ידעו מה עוד להציע.

אחרי איומים לנתק את הקו כי במצב כזה הוא חסר תועלת אמרו לי לנסות מוקד DATA בצ'אט בשעות הפעילות שם מה שלא נראה יעזור הרבה.. אבל זה נראה ביום ראשון.

עד אז אולי יש למישהו רעיונות למה זה קורה?

נערך על-ידי HitmanX
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...