מה התאוצה של כדור של M16?? - עמוד 2 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה התאוצה של כדור של M16??

KMA12

Recommended Posts

m16 עולה בארה"ב 800$,בהחלט מחיר נחמד לכל דחפין.

אני מתגייס בעוד שנתיים לחיל האוויר (החלק האלקטרוני) מה אני מקבל שם m16 טבור או משהו אחר? והכי טוב שזה חינם! לא צריך 800$!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחח קרעת אותי מצחוק!!

בכל אופן, אני מדבר בערך איזה שנתיים עם בחורצ'יק מארה"ב, פנסילבניה, ולאחרונה גיליתי שהוא אספן כלי , יש לו Mp5 Navy בבית ועוד המון אקדחים ורובים... אני חושב שגם M16 אבל אני לא בטוח... הוא גם היה ב- Navy

בכל אופן זה לא ממש קשור לנושא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לסיכום....מותר לקנות אוטומתי....אבל אסור!!!! לשנות את האוטומתיות שלו.......ז"א אם יש לך אקדח ואתה הופך אותו לאוטומת ( שזה אפשרי ...)

אז זה לא חוקי........אם אתה קונה ואתה לא עושה שינויים זה בסדר וגם בארה"ב יש מס די גדול של מדינות שלכל אחת יש חוקים שונים כלפי עצמה בחלק למשל מותר נפצים ובחל אסור בחלק מותר עונש מוות ובחלק אסור אותו הדבר אם רובים בחלק מותר אוטומתי ובחלק אסור!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אי אפשר לרכוש כלי אוטומטיים, מה שאתם חושבים שזה M16 זה אחר, של חברת קולט, שאינו מסוגל לירות צרורות אלא רק בודדת. כן, הוא נראה בדיוק כמו הרוס"ר המוכר, אבל זה שונה לגמרי.

לגבי השאלה המקורית - אתה מתכוון לתאוצה שמתרחשת בשלבים הראשונים, כאשר הכדור נמצא עדיין בבית הבליעה או שאתה פשוט מתבלבל עם המהירות שלו אחרי שהוא עזב את הקנה או שאתה מתכוון לתאוטה שלו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

RaViD, אני לא בטוח שתקבל בכלל קבוע לסדיר שלך, בטח רק תחתום בשביל שמירות וכדומה... מה שכן בטירונות תקבל M16. אחרי הטירונות זה מה זה מוזר להיות פתאום בלי ... אתה מרגיש כאילו משהו חיוני בגוף שלך חסר... אבל זה עובר מהר תודה לאל. ואז חותמים על M16 בשביל לשמור בש.ג. או משהו ומתבאסים...

חוץ מזה למה שמישהו יקנה M16 ארוך? בעעע. אם כבר איזה מקוצר חמוד... איזה הבדל. הארוך סתם כבד ומסורבל ואפשר לזהות את החיילים הצעירים באוטובוס (הם כול הזמן מתנצלים אחרי שדפקו את הקנה בראש של מישהו ואת הקת ברגל של מישהו... מסכנים).

בכול מקרה אני כבר גמרתי עם M16ים למיניהם לכול החיים... גם במילואים אני לא יראה יותר את ה"דבר" הזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אי אפשר לרכוש כלי נשק אוטומטיים, מה שאתם חושבים שזה M16 זה נשק אחר, של חברת קולט, שאינו מסוגל לירות צרורות אלא רק בודדת.

http://www.impactguns.com/library/legalities/caniown.htm

http://www.bizjournals.com/portland/stories/2002/04/01/story4.html

צריכים להיות מספיק רובי M16 מלפני 86.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני לא טועה, אחרי מלחמת ויאטנאם האמריקאים ביטלו את האפשרות של אוטומט מלא, והסתפקו בצרורות של 5 כדור כל אחד.

כדי לחסוך בנשק...

ביטלו את זה כבר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...