הפיצוצים החזקים ביקום ...כימעט ועירערו את התאוריה E=MC^2.... - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הפיצוצים החזקים ביקום ...כימעט ועירערו את התאוריה E=MC^2....

KMA12

Recommended Posts

מי שלא יודע הפיצוצים החזקים ביקום הם לא סופר נובות.... ביחס לפיצוצים אלו הם נמלים....

אני מדבר פה על פיצוצי גמה.......

הפיצוצים שעירערו את התאוריה של אינשטן ואת הפיזיקה עצמה........

בזמן המלחמה הקרה מהפרנויה של האמריקאים הם שלחו לחלל לוינים לשם קליטת גלי גמה למה...מפני שהם האמינו שהרוסים ניסויים גרעינים על החלק החשוך של הירח...("אין" פארנויה בכלל!) וכל פיצוץ גרעיני משחרר מספר סוגם של קרינות והכי נפוצה זו קרינת גמה..... אבל ברגע שהפעילו את הלוין

בחלל הם התחילו לקלוט סימנים לקרינות גמה מכל מקום אז הם הבינו שזה לא אפשרי לקלוט פיצוצים מאחורי הירח...(בשנות השמונים שלחו עוד לוינים..) ובדקו שוב וראו לפי ספקטרומים שהקרינות באו ממרחק של מליארדי שנות אור....שזה כאמור לא אפשרי

מפני שהקרינה המסוימת הזו מקבל ארגיה מעוצמת הפיצוץ ובישביל שהגל קרינה יגיע עד כדור הארץ צריך כח פיצוץ כל כך גדול שזה עבר את הגבולות של

ה E=MC^2 והאנשים שמצאו וראו ממצעים ללו אמרו שזה לא יכול להיות.... שלא יכול להיות שאינשטין טעה.........לכן התחילו במחקר מעמיק אשר ה"דליק" מ'ס די גדול של מדענים ברחבי העולם... במשך 25 שנה לא ידעו מה יכטל להיות הגורם לזה...כי פיצוצים כאלה לא יכולים להיות קימים ביקום

עד אשר מישהו לפי מס לוינים גילה ומצא שהפיצוצים הם אלה בעצם לא פיצוץ אשר זה כח אשר מתפשט לכל כיוון אלה מן סילון ישר מן ליזר....שהולך בקו ישר

ורק כך חוקי הפיזיקה שלנו כן יכלו להתקיים וגם התאוריה של אינשטין.. מה ז"א:

ז"א שלפי החישובים ולפי הממצעים זה בעצם הולך כך...

כוכב ענק משהו כמו פי 30 ומעלה של המסה של השמש שלנו.. פשוט קורס על עצמו ..נכון כך נוצר חור שחור...אבל מכיון הכח הנוצר וגם כמות החומר אשר מסתובבת סביב ונשאבת פנימה זה גורם למן טורבינה אשר גורמת ליצירת אנרגיה עצומה אשר בעצם יורה שתי סילונים של קרינת גמה בכיוון אחיד(אחד קדימה אחד אחורה..) וכך כן יכלו לחשב את כמות הכח הנדרשת.......ומה שבעצם הבינו שמאז יצירת היקום חורים שחורים נוצרים בערף עין גילו שבעצם הפרש זמן ממש נמוך נוצרים אלפי חורים שחורים ביקום הבינו שזה קורה בכל מקום בכל זמן....ורצו לדעת מה יקרה גם אם זה יקרה פה בגלקסיה שלנו....

אז מישהו מישראל הביא את תהליכים הבאים אם פיצוץ כזה יקרה בגלקסיה שלנו....מה שיקרה זה שכדור הארץ יהיה מופצץ בגלי קרינה כל כך חזקים שולם בכדור יהיו עיורים בין רגע......והמוות לא יאחר .....שריפות ענק יווצרו בכל נקודה בכדור... גל ההדף שיגע בעצם יהרוס את כדור הארץ.....ועוד כל מיני אסונות...למיניהם........טוב זה הסוף כי עד פה הגענו כיום.......אני מקווה שלמדתם משהו ומצטער שאין לי שמות של האנשים פשוט ניסיתי לקצר ואני לא זוכר את השמות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקרה יצא לי לראות את התוכנית הזו גם בדיסקברי אז החלטתי לצאת החוצה ולצלם כמה סילונים

עם המצלמה הדיגיטלית שלי. אני מקווה שז יצא טוב.

web.jpg

הטכנולוגיה של היום, פשוט לא יודעת גבולות ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרת נכון (אני מדבר על KMA12)

רק כדי לתת הסבר קל יותר שאנשים פה יבינו -

התגלו בשנות ה70 מקורות אנרגייה מהחלל בקנה מידה עצום

ההנחה תמיד הייתה שפיצוץ שנערך בחלל מפיץ את האנרגייה שלו לכול הכיוונים באופן אחיד ולכן כשחישבו את האנרגייה של המקור לפי החלק שהגיע לכדור הארץ יצא תוצאה גבוהה מדי מה שהעמיד בספק את תאוריית היחסות של אינשטיין (E=MC^2, שאומרת בגדול שלכול מסה הכי קטנה אגורה אנרגייה עצומה מאוד), עד שבסופו של דבר התקדמו התצפיות על חורים שחורים (שעדיין בתאורייה......) ונפתר העניין בצורה טובה - הפיצוצים המסתוריים האלו לא הפיצו את האנרגייה לכול הכיוונים בצורה שווה אלא רק לשני כיוונים מדוייקים (מדוייקים בסדר גודל אסטרונימי כמובן) וישרות מכך החישוב של מקור הפיצוץ ירד לרמה שמתקבלת ולא סותרת את הE=MC^2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחחחחחחחחחחחחח אחי אחלה מצלמה

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

לא אבל דוגרי מפחיד !!! :P אני לא רוצה להיות עיוור איך אני ישחק וורקראפט??? :-\

אבל מצד שני אמרו שזה כמו אור של ליזר יענו בכיוון אחיד ולא מתפצל כמו אור אז רוב הסיכויים (יכול להיות שני טועה תלוי מה הקוטר של הדבר הזה) שזה יעבור ליד כדור הארץ ולנו לא יקרה כלום (תהילים נגד טילים ונביאים נגד חורים שחורים (מה אני יודע))

טוב בכול מיקרה תודה אחי על המידע עכשיו אני לא יוכל לישון בלילה והאתר השקפות לחלל של (אם יש דבר כזה) יהפוך לאתר בית שלי ואני תמיד יסתכל לשמים וחברים שלי יחשבו שאני מוזר......

טוב קצת נספחנו לא? לא סתם תמיד טוב לדעת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

זה לא "אור" זאת קרינה שיכולה להיות מתורגמת לאור ע"י מצלמות שקולטות את תדרי הקרינה ו"רואות" אותה.

גם האור הרגיל של השמש הוא קרינה, העין האנושית ובכלל של רוב בעלי החיים בעולם רואה אותה כצבע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...