למה יש לי כתובת IP פומבית שונה בגוגל, באתרים מסויימים ויישומונים - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למה יש לי כתובת IP פומבית שונה בגוגל, באתרים מסויימים ויישומונים

Boris_yo
 Share

Recommended Posts

שלום,

נמצא על תשתית עם ספק הוטנט

שמתי לב שיש לי יותר מכתובת פומבית אחת. מופיעות 2 כתובות איי פי. תראו:

1. כתובת 5.29.22.122

- מופיעה במנוע חיפוש של אחרי הקשת חיפוש what's my ip

- מופיעה באתר test-ipv6.com

- מופיעה באתר showmyip.com

- מופיעה ביישומון PingTools

2. כתובת 77.137.78.132

- מופיעה באתר ipv6-test.com

- מופיעה ביישומון אנדרואי Quick System Info PRO

למה זה ככה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של yotam

זה בטח כי אתה תחת DOUBLE NAT.

מישהו מפורום אחר עם תשתית וספק הוטנט מדווח שמצליח להיכנס לאתר. בינתיים לא יודע אם כתובת שלו סטטית או לא.

היום נציגה אמרה או שאני צריך שירות סינון אתרים או לרכוש כתובת סטטית בעלות של 15 ש"ח. לא מבין איך שירות סינון אתרים קשור לזה. לאחר זמן קצר מגלה עסקה טלפונית שלא ביצעתי והוספת שירות סינון אתרים שלא ביקשתי. חזרו אליי ושאלו איך אני יודע שם נציגה שעשתה עסקה ואמרתי שרואה במסמך סיכום עסקה שקיבלתי. ביקשה ממני לשלוח מסמך לשם דיווח על ביצוע עסקה ללא תיאום עם לקוח.

אגב אתר לא עולה גם עם שירות סינון אתרים. שינו לי כתובת איי פי וזה לא פתר בעיה.

נערך על-ידי Boris_yo
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Boris_yo

מישהו מפורום אחר עם תשתית הוט וספק הוטנט מדווח שמצליח להיכנס לאתר. בינתיים לא יודע אם כתובת שלו סטטית או לא.

היום נציגה אמרה או שאני צריך שירות סינון אתרים או לרכוש כתובת סטטית בעלות של 15 ש"ח. לא מבין איך שירות סינון אתרים קשור לזה. לאחר זמן קצר מגלה עסקה טלפונית שלא ביצעתי והוספת שירות סינון אתרים שלא ביקשתי. חזרו אליי ושאלו איך אני יודע שם נציגה שעשתה עסקה ואמרתי שרואה במסמך סיכום עסקה שקיבלתי. ביקשה ממני לשלוח מסמך לשם דיווח על ביצוע עסקה ללא תיאום עם לקוח.

אגב אתר לא עולה גם עם שירות סינון אתרים. שינו לי כתובת איי פי וזה לא פתר בעיה.

זה בדיוק בגלל מה שאמרו לך.
תקרא על CG NAT, אין לך כתובת אחת, אתה על כתובת "חמה".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ariel007

גם אני בהוטנט עם תשתית הוט, וגם אצלי זה ככה.

אבל מה המטרה שלהם לחבר ב-DOUBLE NAT? האם זה בהכרח פחות טוב?

אין להם מספיק כתובות IPV4, הכתובות עולות כסף אז במקום לקנות אחד לאחד הם מעבירים את כל התקשורות דרכם ונותנים כתובת באותו רגע שמידע נשלח.
זה בהכרח פחות טוב, לאו דווקא בצורה קיצונית, אבל אין לזה שום יתרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ariel007

גם אני בהוטנט עם תשתית הוט, וגם אצלי זה ככה.

אבל מה המטרה שלהם לחבר ב-DOUBLE NAT? האם זה בהכרח פחות טוב?

גם אצלך 2 כתובות איי פי? או שאתה גם לא יכול להיכנס לאתר הנ"ל? לא הצלחת להיכנס? http://avtosmazka.kz

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Moon-Mage

אני יודע כמעט בוודאות שהוטנט עובדים עם CGNAT

בהתחלה אמרו שזה חזירות אבל רוב הספקים עושים את זה היום בעולם. רק תראה מה קורה עם זה בהודו ואני יכול לומר שאנחנו במצב יחסית יותר טוב. 

השאלה היא למה אתר חוסם כי אם פינג עובד טוב זה לא בעיה של CG-NAT כבר ויש משהו אחר שחוסם. ההשערה שלי היא שאני שייך לבלוק של כתובות פומביות שנרשמו במאגרי רשימות שחורות עקב ספאם שלקוחות עושים ואני משתף איתם כתובות שלהם באופן אקראי.

גם אם ארכוש כתובת סטטית מה האחריות שכתובת לא נרשמה במאגרי רשימות שחורות? אני יכול לנסות לעבור לספק אחר שסביר מאוד מועיל CG-NAT ולקוות שיש פחות לקוחות ספאמרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Boris_yo

גם אצלך 2 כתובות איי פי? או שאתה גם לא יכול להיכנס לאתר הנ"ל? לא הצלחת להיכנס? http://avtosmazka.kz

אני מצליח להיכנס לאתר הזה.

אבל גם לי יש שתי כתובות איי פי, אחת מתחילה ב- 5 ואחת ב-77, כמו אצלך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...