כיצד לחבר USB3 מלוח האם לפאנל הקדמי ללא פגיעה בביצועים? - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כיצד לחבר USB3 מלוח האם לפאנל הקדמי ללא פגיעה בביצועים?

haim_egm
 Share

Recommended Posts

כשאני מחבר את דיסק הגיבוי שלי (בחיבור USB3) לפאנל הקדמי אני מגיע למהירות של כ 30 מ"ב/שנייה, אבל כשהוא מחובר מאחורי המחשב לחיבור USB3 על לוח האם אני מגיע למהירות של כ 60-100 מ"ב/שנייה. להבנתי זו בעייה הנובעת מאורך החוט, האם יש לזה פיתרון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הכוונה "פורט USB3 בקדמת המארז ולא לפורט USB2"? המארז הוא מארז ישן של thermaltake מלפני 5-6 שנים, אצלם את הקונקטור היום.

אורך החוטים הוא כמעט מטר, הם מקיפים את הלוח אם. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כוונתי היא שיש שבהם הפורטים מקדימה הם כולם USB3, או כולם USB2 או חלק ככה וחלק ככה. חיצונית הם נראים זהה, אבל בפנים בפורט USB2 עוברים פחות חוטים, והוא לא יכול לספק מהירות USB3.

הכי טוב זה שתצלם את הקונקטור (הצד שמתחבר ללוח האם) כמו שתכננת. כמו כן, וודא שהוא מחובר היטב. מניסיוני, לפעמים הקונקטורים האלה (במיוחד במארזים ישנים) נוטים להיות קצת רופפים, ואם אין מגע טוב בפינים של הUSB3, זה גם יכול לגרום לפורט לרדת למהירות USB2.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי, ניסיתי להתחבר ל USB2 ולא ל 3...😏

ד"א, אני עם מארז של ANTECK בן 4-5 שנים. האם ניתן להחליף את שני שקעי ה USB2 בפנל לשקעי USB3? לא נראה לי שאצטרך יותר מארבעה שקעים מקדימה בזמן נתון והשניים הנוכחיים לא ממש מספיקים.

IMG_20211030_233913.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, זה גם לא תלוי במארז בלבד אלא גם בלוח האם שבדרך כלל לא יהיה עליו יותר מheader אחד או שניים, אם תתן את דגם הלוח נוכל לבדוק.

אתה יכול לקנות כרטיס PCIE שייתן לך עוד יציאות מאחורה ולחבר לשם hub שתוכל לשים איפה שתרצה אם החיבורים מאחורה לא נוחים לך, אתה גם יכול להשתמש בחיבורים האחוריים הקיימים עם כבל מאריך פשוט.

נערך על-ידי Moon-Mage
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלוח האם ישנם שני מחברים ל USB3, הייתי שמח אם הייתי יכול להחליף במארז (הוא מאוד נוח לי) באיזושהי שיטה.

הזמנתי מעלי שני כבלים מאריכים ל 1.USB3, אסתפק בזה אם לא תהיה ברירה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהנחה שכל זוג פורטים במארז מחובר ביחד לאותו כבל, אולי אתה יכול למצוא חלק זהה של זוג פורטים לUSB3, לפרק את זוג הפורטים של USB2, ולשים את הUSB3 במקומם. זאת בהנחה שהם מתחברים עם הברגה ולא בנויים כחלק אינטגרלי מהמארז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...