מתלבט אם לקנות מחשב חדש ואם כן אז איזה חלקים להוסיף על כרטיס מסך עריכה:לא רלוונטי יותר - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
adplus-dvertising
עבור לתוכן
  • צור חשבון
  • מי אנחנו?

שלום אורח/ת!

שים לב - על מנת להשתתף בקהילה שלנו, להגיב ולפתוח דיונים חדשים, עליך להצטרף כחבר רשום.

החברים שלנו נהנים מיתרונות רבים, כולל היכולת להשתתף בדיונים, להנות מהגרלות ומבצעים לחברי האתר, ולקבל מידי שבוע את התכנים הבולטים שלנו ישירות במייל.

לא אוהבים שמציקים לכם במייל? ניתן להירשם לאתר אך לוותר על הרישום לעידכוני המייל השבועיים.

מתלבט אם לקנות מחשב חדש ואם כן אז איזה חלקים להוסיף על כרטיס מסך עריכה:לא רלוונטי יותר

llrefael
 Share

Recommended Posts

עריכה: קניתי חלקים למחשב חדש....יאי!

כרגע אני עם מחשב z270 ,מעבד  i7 7700k  , 32 gb  וכרטיס מסך 1080gtx . (הם בני חמש עוד חודש)

אני משחק על מסך 2k 144 hrz , ומחובר למחשב עוד מסך שאני משתמש בו לעבודה וכד'

בדרך אליי יש כרטיס מסך rtx 3080ti , ולוח אם Z590 PRO AX .

השאלה שלי היא האם לבנות סביב החלקים החדשים מערכת , או להשתמש במערכת הנוכחית עם כרטיס המסך החדש? (ולמכור את הלוח אם ביד 2).

צדדי הספק הם: אין לי כל כך כח להתעסק עם יד 2 , וגם המערכת כבר בת 5- עוד כמה זמן היא תחזיק? מצד שני אולי התועלת בקניה לא שווה מספיק בשלב זה.

במידה ולבנות מערכת רציתי להשמיש את שני המחשבים , (כדי לתת אחד לבן משפחה)-

אז נשאר לי לקנות : מעבד, מים, -סטיק אחד של 16 gb , מארז full tower שקט, וספק כח.

יש לי כבר כונן m.2  של שני טרה (אמנם רק דור 3 אבל עדין בועט). אחד של 16 gb שילקחו מהמחשב הנוכחי (במהירות של 3000hrz אם זה משנה).

התקציב הוא עד 5000 ש"ח. (לא צריך -עברנו את הגיל וזה בחדר שינה)

על איזה מעבד כדאי לי ללכת? אני לא כל כך מכיר את שוק המעבדים היום.

אשמח אם הקניה תהיה בtms -היה לי חוויות טובות איתם.

לא פוחד להרכיב בעצמי (אם זה משנה).

נערך על-ידי llrefael
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• llrefael changed the title to מתלבט אם לקנות מחשב חדש ואם כן אז איזה חלקים להוסיף על כרטיס מסך עריכה:לא רלוונטי יותר

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...

בראש החדשות:

חדש באתר