שרת בסגנון 2B2T בגרסה 1.17.1 ממוקם בישראל - נפתח כולל לפרוצים! - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שרת בסגנון 2B2T בגרסה 1.17.1 ממוקם בישראל - נפתח כולל לפרוצים!

TALGER
 Share

Recommended Posts

השרת פתוח 24/7

שלום לכולם
היום נפתח שרת מיינקראפט בסגנון 2B2T ישראלי בגרסה 1.17.1

מה זה בכלל 2B2T?
יש שרת בשם הזה, שזה שרת אנרכיה בלי חוקים, בלי מנהלים כל אחד יכול לעשות שם מה שהוא רוצה, כולל שימוש בצאטים בלי לקבל באן.
אף אחד לא הולך להשגיח או למנוע מימכם להרוס למישהו את הבית, לגנוב, להרוג, וכולי.

פרטים טכנים על השרת
השרת ממוקם בישראל בפתח תקווה, על VPS לא על המחשב שלי ומבחינת משאבים יכול להכיל כרגע עד 100 שחקנים(נתון זה יכול לגדול בעתיד)
השרת בגרסה 1.17.1 והוא על מצב הישרדות בלבד!

מה יכול להציע השרת שלך?
השרת מציע קודם כל את אותה חווה של 2B2T שרת אנרכיה בלי חוקים ומנהלים, אך כמו שחלק בטח יודעים.
בגלל ש2B2T ישן מאוד וקיים שנים, הוא עדיין תקוע בגרסה 1.12.2, בנוסף לא ממקום בישראל ובשבילנו הישראלים יש PING די גבוהה שזה לפעמים מעצבן.
השרת שלי מציע קודם כל שזה בנוי מראש על גרסה 1.17.1 וממוקם בישראל(אם מעניין בפתח תקווה) כך שהPING לנו מצויין.
כמו כן בניגוד ל2B2T המקורי שמאפשר רק מקוריים משתמשים פרוצים לא יכולים להתחבר לשם.
השרת הזה מאפשר גישה לפרוצים! ככה שאם מישהו יש לו פרוץ ולא קנוי המשחק יכול גם כן לשחק בשרת בלי בעיה.
בשרת יש פלאגין שמחייב להירשם בתוך השרת עם סיסמא, כך שגניבת שחקנים בעזרת לאנצר פרוץ לא תעבוד.

יש תמיכה בסקנים גם לפרוצים!
מערכת הסקנים עדיין עוברת בדיקות שלי ויכול להיות שיהיה באגים בהתחלה(ולכן אשמח לדיווח שלכם אם יש), בקיצור למי שיש מקורי ומשתמש בסקין.
אוטומטי הפלאגין מהעביר את הסקין שלו לשרת שלי, ומציג אותו גם בשבילו וגם משתמשים אחרים יכולים לראות את הסקין גם אם המיינקראפט שלהם פרוץ.
למי שיש פרוץ קודם כל אם הלאנצר שלכם מאפשר תמיכה בסקנים יש לבטל זאת! מפני שזה דופק לכם את הפלאגין שלי ואז יהיה מצב שאתם לא תראו סקנים של אחרים ולא את שלכם.
ככה שחובה לבטל את זה למי שיש לאנצר פרוץ, ומה צריך לעשות פרוץ בשביל להשתמש בסקין וגם בשביל שמישהו אחר יכול לראות?
פשוט כותבים את הפקודה, skin url (xxx)
מה שהפקודה אומרת שזה ככה, איפה שהXXX במקום זה אתם כותבים את כתובת הסקין כמובן בלי סוגרים לדוגמא
skin url https://www.minecraftskins.com/uploa...06408.png?v422
ואז לאחר מספר שניות הסקין צריך להופיע לכם וגם לאחרים(על מנת למנוע בעיות יש לבטל בלאנצר הפרוץ שלכם תמיכה בסקין).
נ.ב היתכן ויש תקלה מסוימת שאם אתם מתחברים מפרוץ לשרת בלי סקין אם משתמש פרוץ כזה קיים בעולם(בעולם בכללי לא בשרת שלי לא אפשרי 2 משתמשים עם שם זזה אצלי) ואותו אחד הכניס לעצמו סקין, אז אתם אוטומטי תקבלו את הסקין שלו.
בשביל לתקן את זה, פשוט תחפשו לכם סקין ואז תשתמשו בפקודה בשביל ללבוש אותו צריך לסדר את זה.
בנוסף אפשר להשתמש בפקודה skin clear שאם יש לכם סקין ואתם רוצים למחוק או לסדר את הנושא בגלל הבאג שאמרתי, אפשר להשתמש בפקודה הזאת.
כמובן שלמי שיש בעיות עם הפלאגין מוזמן לפנות אליי בפרטי כאן עדיף או במשחק למרות שעדיף כאן בפרטי.
ולהסביר בדיוק מה הבעיה, ואני אנסה לסדר את זהsmile.gif

זמן פעילות
השרת פעיל 24/7

אומנם בשעה 2 בלילה כל יום השרת אוטומטי עבודת תחזוקה.
זה כולל ריסטרט לשרת וגיבוי השרת, התהליך הזה צריך לקחת מקסימום 10 דקות כמובן מסתיים מהר יותר.
זאת אומרת שכל יום בשעה 2 בלילה, לא יהיה ניתן להתחבר לשרת למשך מספר דקות ומי שכבר מחובר נזרק בזמן הזה מהשרת.
יכול להיות שלחלק המצב יהיה לא נעים(אם יש אנשים שישחקו ב2 בלילה), אבל זה נועד לשמור על תקינות השרת וכמובן גיבוי בעת אסון.

כתובת IP של השרת

2b2til.ddns.net

יש מצב שכתובת IP זה תשתנה בעתיד לא בטוח ואם כן, כולם יקבלו עדכון בנושא ולא יהיה מצב שלא תדעו מה הכתובת החדשה

נ.ב השרת לא הולך לעבור איפוס או כל דבר דומה מרגעה פתיחת אשכול זה!

אז חברים מחכה לכם בשרת מוזמנים להצטרףsmile.gif

נערך על-ידי TALGER
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• TALGER changed the title to שרת בסגנון 2B2T בגרסה 1.17.1 ממוקם בישראל - נפתח כולל לפרוצים!

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...