רעיון לקירור מים +קצת עזרה - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רעיון לקירור מים +קצת עזרה

amisha

Recommended Posts

זאתי התוכנית לעניין כאשר המשאבה+הרדיאטור+המיכל יהיה מתחת למארז כאשר המארז יתחברלמארז ישן שיעבור כיסוח כדי שיתאים למארז המחשב עצמו .

במארז הישן יהיה כול המפורט הנ"ל כאשר הראדיאטור יהיה מאחורה .

יהיה קדחי כוסית קטנים בשביל הצינורות שיעברו בין השניים כול הגובה שאני מצפה שהמים יעלה הוא כמטר אחד מקסימום  מגובה היציאה של המשאבה.

אני אנסה להשתמש בראדיטור של אופנוע קטן (יש למישהו מושג איפה משיגים ??)

למישהו יש המלצה למשאבה טובה ולא יקרה כ"כ שתספק צרכים של בלוקים למעבד+כרטיס מסך ?

הבלוקים שיהיו במע' יהיו מתוצרית asetec (משהו כזה) למישהו יש ניסיון /דיעה /תחלופה טובה ??

מטרת במוד הזה הוא מהגת שקט מקסימלי תוך שמירת טמפ' שפויות עד כדי ביצוע OCING בריא (3.5-3.7 קבוע ממהירות 2.8 )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

-"אני אנסה להשתמש בראדיטור של אופנוע קטן (יש למישהו מושג איפה משיגים ??"

מזבלה , חנות חלפי לאופנועים\מכוניות וכו ..

-"למישהו יש המלצה למשאבה טובה ולא יקרה כ"כ שתספק צרכים של בלוקים למעבד+כרטיס מסך ?"

אני בספק אם תוכל למצוא משאבה גם זולה וגם חזקה מספיק..

אני הייתי הולך על המשאבות 12 וולט אבל צריך להזמין אותן מארהב ..

תקח ת "חיים" 1250 אבל זה דיי מינימום אם אתה מריץ כמה בלוקים בסדרה ועוד בלוקים בעלי התנגדות ('astek antar..)

-"הבלוקים שיהיו במע' יהיו מתוצרית asetec (משהו כזה) למישהו יש ניסיון /דיעה /תחלופה טובה ??"

ה Antarctica של אסטק הוא בלוק לא רע בכלל , בין הטובים מהבלוקים הממוסחרים (ישר אחרי הRBX\TDX אני חושב )

ובחלט הטוב ביותר שתוכל להשיג בארץ בלי להזמין מחול או לבנות בעצמך.

בקשר לכרטיס מסך וללוח אם .. אין הרבה מה לחדש שם , תעלה פשוטה מספיקה בשביל הקירור ולכן כל בלוק יתאים כל עוד הזרימה טובה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בספק אם תוכל למצוא משאבה גם זולה וגם חזקה מספיק..

אני הייתי הולך על המשאבות 12 וולט אבל צריך להזמין אותן מארהב ..

תקח ת "חיים" 1250 אבל זה דיי מינימום אם אתה מריץ כמה בלוקים בסדרה ועוד בלוקים בעלי התנגדות ('astek antar..)

-"הבלוקים שיהיו במע' יהיו מתוצרית asetec (משהו כזה) למישהו יש ניסיון /דיעה /תחלופה טובה ??"

ה Antarctica של אסטק הוא בלוק לא רע בכלל , בין הטובים מהבלוקים הממוסחרים (ישר אחרי הRBX\TDX אני חושב )

ובחלט הטוב ביותר שתוכל להשיג בארץ בלי להזמין מחול או לבנות בעצמך.

אולי התכוונת ל"אנהיים"??

חשבתי על אוד רעיןן לבנות מיכל מספיק גדול (אין בעיה של מקום ) ולחבר שתי משאבות במקביל -אחת למעבד והשניה לכרטיס

האנטארקטיקה קצת יקר לי ,מה לגבי הבלוק הרגיל שלהם ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש לך תקציב לשני משאבות כאלה ? אז סבבה ...

ועדיף להריץ משאבות בסדרה ולא במקביל , ככה תקבל יותר גובה ראש..

הבלוק הרגיל שלהם לא שווה במיוחד , אבל אם זאת האפשרות היחידה אז זה מה יש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מתכוון כשהן נמצאות המקביל אבל כול הצינורות שהמים יוצאים מהן מחוברים לאחד ??

או לחיובר טורי ממש כמו בחשמל ??

גובה ראש אני לא צריך הרבה ממש ....

אם אני מריץ במקביל אני צריך גובה ראש של פחות מחצי מטר לבלוק הראשון ולשני משהו כמו חצי מטר .....

כמובן שאם אני אעשה את זה אני אשתמש במשאבות טבולות הרבה יותר זולות עם זרימה של משהו כמו 500 ליטר שעה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלוי איזה משאבה ...

החיים כמו שאני אוהב לקרוא להם הן גם כן משאבות אקווריום , 99% מהמשאבות AC לקירור מים שמשתמשים בהן היום הם משאבות אקווריום .

כאתה מחפש משאבה דבר ראשון והכי חשוב זה הגובה ראש שהיא מסוגלת להוציא ..

אחרי זה יש לבדוק שהזרימה סבירה , לא צריך משהוא מדהים במיוחד ..

ועוד דבר חשוב זה לוודא שהיא רצה על 220V 50HZ, גם אם תיקח מתאם ותריך משאבה של V110\60HZ על 50 , תאבד חלק נכבד מהכוח שלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלוי איזה משאבה ...

החיים כמו שאני אוהב לקרוא להם הן גם כן משאבות אקווריום , 99% מהמשאבות AC לקירור מים שמשתמשים בהן היום הם משאבות אקווריום .

כאתה מחפש משאבה דבר ראשון והכי חשוב זה הגובה ראש שהיא מסוגלת להוציא ..

אחרי זה יש לבדוק שהזרימה סבירה , לא צריך משהוא מדהים במיוחד ..

ועוד דבר חשוב זה לוודא שהיא רצה על 220V 50HZ, גם אם תיקח מתאם ותריך משאבה של V110\60HZ על 50 , תאבד חלק נכבד מהכוח שלה.

נראה לי שאני יודע על איזה משאבות אתה מדבר, אבל הם לא עושות רעש מטורף?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא דיברתי על משאבה ספציפית , אבל אם התכוונת לחיים 1250 אז אין לי נסיון איתה אבל שמעתי שהיא שקטה יחסית וגם דיי אמינה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...