כרטיסים מאיביי ומע"מ - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיסים מאיביי ומע"מ

ravnadal
 Share

Recommended Posts

האם כל כרטיס שנשלח דרך השילוח של איביי בטוח 100% משלמים מע"מ?

יש את השורה Customs services and international tracking provided

לפי מה שאני מבין זה לא כולל את המע"מ שם אלא רק את השחרור עצמו.

לא מזמן הזמנתי קלאץ לרכב המוכר רשם 30 אירו על חלק שעולה 700 והכל עבר חלק.

פעם שתפסו אותי נתנו לי אזהרה שילמתי את המע"מ וזה

השאלה אם יש דרך לקמבן משלוח בלי מע"מ ובכל זאת שיהייה איזשהוא ביטוח

הבנתי שאם באמת המוכר מסכים לזה ויהייה נזק אז החבילה לא תהייה מבוטחת בסכום האמיתי

כי החברים שם זורקים את הקרטונים טוב טוב.

מישהו פה הזמין מאיביי עם חוויות טובות של הדור האחרון 3080 3080ti?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדרך היחידה היא לרשום סכום נמוך יותר.

אם יתפסו אותך אתה עלול לקבל קנס כבד.

לא הייתי מסתבך במיוחד בידיעה שמחירי הכרטיסים באיביי לא רחוקים מהמחירים בארץ.

כבר עדיף לך לקנות באילת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בגדול מחפש דרכים להתחמק ממס בפורום פומבי :\.
בכל מקרה המס הוא 17% ובמידה והמוכר לא ישקר בעלות של החבילה תצטרך לשלם את זה במינימום ואחריי זה להוסיף את כל העמלות שחברות השילוח תמציא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שחלק מהמוכרים באיביי עושים זאת אוטומטית ללקוחות ישראלים. אני הייתי מוכן לשלם מעמ על החלק אבל גילתי שהמוכר הצהיר

על ערך אחר, לפעמים גם רשום ערך שגבוהה מ75$ אם לדוגמא רושמים ביורו ועדיין אני לא מתבקש לשלם זה נראה שהבודקים שם דיי מחפפים. אני יודע שזה בדרך כלל קורה כשהם שולחים בדואר רגיל, אבל בדואר מתקדם כגון חברות שילוח זה אף פעם לא קורה והם תמיד רושמים ערך אמיתי. 

בכל מקרה אני רואה שמוכרים כרטיסים של באיביי לאחרונה ולמרות שזה ספסרים וכו' עם המע"מ עדיין יוצא יותר זול מהארץ באיזה 2000 שקל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באיביי יש הרבה 3080ti שיוצא יותר זול מההגרלות של ששם הם רוצים 1900$ ושם זה של שפחות אוהב.

יש הרגשה שאין טעם להמשיך לחכות כי גם בסדרה הבאה זה יהייה ככה. אז אם אני נגיד קונה ב 1800$ אפילו ב2000$ ומשלם מע"מ עדיין ייצא יותר זול מהארץ וכאן הם מוכרים של גיגבייט וכו' כרטיסים יותר נחותים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע על מה אתה מדבר, מניואג אתה יכול להשיג 3080TI ב6500~ עם משלוח ומיסים דיי בקלות.
(אני קניתי את ה3080TI משם ב6500 והוא אפילו עם אחריות בינלאומית)
בכל מקרה אני לא הייתי קונה דבר כזה מאיביי כי אתה כנראה תשלם לא רק מיסים אלא גם עמלות שיחרור ועמלות שקר אחרות שחברות השילוח ימציאו.

אני אישית חושב שעשיתי טעות ועדיף לנסות להשיג 3080 בזול יותר.

עריכה: הסתכלתי באיביי ויש גם כאלו שמוכרים בMSRP, אבל אני דיי בטוח שכמות הסקמרים שם אינסופית אז אני אישית לא הייתי מזמין משהו יקר כל כך משם.

עריכה2: לדוגמה יש פה קומבו של 3080TI + לוח Z590 ב5500 כולל הכל https://www.newegg.com/global/il-en/Product/ComboDealDetails?ItemList=Combo.4315543&nm_mc=AFC-RAN-COM&cm_mmc=AFC-RAN-COM&utm_medium=affiliates&utm_source=afc-HotDeals&AFFID=3828630&AFFNAME=HotDeals&ACRID=1&ASUBID=&ASID=&ranMID=44583&ranEAID=3828630&ranSiteID=MHFsI72E..o-TiQAHobKhGnevXpkHKMKcg

נערך על-ידי Moon-Mage
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שזכור לי. באיביי כאשר רשומה השורה Customs services and international tracking provided

זה אומר שזה נשלח דרך השילוח של איביי ואז אין את כל העמלות המונפצות - כלומר מישהו עושה את השחרור בשבילך אתה רק צריך להוסיף את המעמ. קרה לי שהזמנתי נעליים מעל 75$ כשהיה רשום את השורה הזאת ואז הייתי צריך לשלם מע"מ. כשלא רושמים את השורה הזאת המוכר יכול סתם לרשום מחיר ולפעמים גם לרשום את המחיר האמיתי והפקחים בכלל לא שמים לב ומעבירים ככה דברים שמעל 75$.  אני כבר שנים מזמין דרך איביי ויש להם מדיניות דיי בעד הלקוח. לא פעם ולא פעמיים שקיבלתי מוצרים שלא היו בדיוק מה שהיה מפורסם ואיביי זיכתה אותי על כל הסכום וגם נתנה לי לשמור את המוצר. הרבה מקרים שמוצר הגיע בעיכוב של חודשים וקיבלתי בסוף גם את המוצר וגם את הזיכוי.

הם מאוד פרו הלקוחות אמנם מדובר פה בסכום לא מבוטל אבל גם אם מישהו מנסה לעקוץ שם (לשלוח כרטיס תקול\מזוייף\משומוש) השירות שלהם הוא בעד הלקוח ורוב הסיכויים שתקבל את הכסף חזרה למעשה אף פעם לא קרה שנדפקתי אם אתה פותח מחלוקת תמיד ייפסקו לטובתך. אין ספק שלקנות דרך NEWEGG עדיף אבל לי זה נראה כמו אנשים שפשוט קנו ישירות מ דרך התוכנית שלהם ופשוט מספסרים אותם. העניין הוא שאם כבר אני מתפרע וקונה כרטיס במחיר כפול לפחות שאני אקנה את הדגם שאני רוצה ולא מה שיש במלאי. בכרטיסי מסך אני מעדיף לקנות רק עקב ניסיון עם כרטיסים שמחזיקים שנים ולא מתקלקלים לעומת האסוסים והגיגבייטים שהיו לי בעבר שתמיד היה צריך לממש אחריות בתחום ה3 שנים תמיד מתחממים תמיד מרעישים יתר המידה לא סתם נחשבים. נראה לי שבלי קשר כרטיס עם אחריות בינלאומית יהייה קשה לממש בארץ. שקניתי לפטופ עם אחריות בינלאומית הייתי צריך לעשות רונדלים בשביל לקבל שירות ובסוף כבר התייאשתי ותיקנתי בשוק הפרטי.

השירות בארץ הוא לרוב כזה פח שעדיף לקנות מוצר יותר זול בחו"ל מחברה אמינה שרוב הסיכויים שלא יתקלקל. כרגע אני רואה שב NEWEGG אין 3080ti של בהגרלות או בכלל. גם להזמין בNEWEGG זה סוג של הימור אם אתה קונה כרטיס ללא אחריות בינלאומית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...