שדרוג מחשב נייח לגיימינג עד 4 אלף. - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שדרוג מחשב נייח לגיימינג עד 4 אלף.

maxy250
 Share

Recommended Posts

חבר שלי מכר לי בזול כרטיס מסך  GTX 1660 SUPER 6 GB , לכן אני מעוניין לשדרג את המחשב הנוחכי שלי כדי שאני יוכל למצות את מלוא הפוטנציאל של הכרטיס מסך.

המחשב מיועד בעיקרון למשחקים כמו GTA5, Horizon Zero Dawn, Path Of Exile

אלה החלקים שאני חושב יכולים להשאר:   https://pcpartpicker.com/list/pY8VVc    (אני רוצה להוסיף עוד 8GB RAM)

אני אשמח להמלצות על לוח אם, מעבד, קירור למעבד, , וזיכרון (להוסיף לקיים או לקנות 2X8GB חדשים?).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על ההצעה, יש לי כמה שאלות.

אני שמעתי שהיו איזה בעיות עם הדגם B560 , ידוע לך משהוא על זה?

בקירור למעבד בחרת בהכי זול שיש באתר. אין צורך ביותר מזה? ובכלל מה מערכות אחרות מוסיפות שהמחיר שלהם עולה?

ולגבי , למה 3000? לא 3200 או 3600?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ידועות לי שום בעיות עם B560.
המעבד הזה לא צורך כמעט שום חשמל ולכן לא צריך יותר טוב, טוב יותר לא ייתן לך כלום מבחינת ביצועים, אולי יהיה שקט יותר, אבל גם זה לא בטוח.

אתה יכול להשקיע עוד בזיכרון אם אתה רוצה ותראה שיפור קל בביצועים.

אבל לפני שאתה קונה בוא רק תגיד לי מה המפרט הנוכחי שלך בכלל.

נערך על-ידי Moon-Mage
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוידאו הזה רק רלוונטי רק למעבדים שצורכים הרבה חשמל ולא מעבד כמו ה-10400f, בכל מקרה אותן בעיות בדיוק היו עם לוחות 460 פשוט אף אחד לא בדק ועשה על זה .

אם אתה חושב שבעתיד תרצה לשדרג רק מעבד בלי להחליף לוח אז תצרך לקנות לוח יקר יותר בעל מערכת אספקת חשמל מתאימה, לוח Z590 פשוט או B560 מדגם יקר יותר. בדרך כלל לא משתלם להוציא עוד כמה מאות שקלים רק בשביל יכולת שדרוג שרוב הסיכויים שלעולם לא תשתמש בה. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב, בדקתי את המפרט ב pcpartpicker.com  וזה נתן לי התראה בסוף :

The motherboard M.2 slot #1 requires an Rocket Lake-based CPU. When an -based CPU is not used, the M.2 slot is disabled.

הלינק למפרט : https://pcpartpicker.com/list/6Y4Kwz

איך אני פותר את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פותר מה? אתה רוצה שני סלוטים תקנה מעבד .
הסלוט הראשון הוא PCIE4 ומעבדים מדור 10 כנראה לא תומכים בו, אם היה אפשר למצוא 11400f זה מה שהייתי שם, אבל המעבד הזה לא קיים באמת לקנייה.

נערך על-ידי Moon-Mage
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...