התעייצות לאחר החלפת כרטיס מסך והחלפת מאווררים של המארז - לא בטוח האם הטמפרטורות תקינות (RTX 3080 and Be-quiet fans) - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התעייצות לאחר החלפת כרטיס מסך והחלפת מאווררים של המארז - לא בטוח האם הטמפרטורות תקינות (RTX 3080 and Be-quiet fans)

--Shadow--
 Share

Recommended Posts

תודה על העזרה יואב!!

המעבד ממש לא ב 100 אחוז שימוש בזמן 90 מעלות... סתם משחק רגיל סביב 60 אחוז שימוש ב CPU אני חושב.

נראה מחר מה יגידו בבדיקות שלהם, בנוסף הם אמרו שיחליפו לקירור אחר ויבדקו, מענין אם יניב תוצאות תקינות, ואז נדע מה לעשות (יבדקו עם Hydro Series™ H100i).

יש לי חשד שהמאווררים שהם כולם הוחלפו של Pure Wings 2 PWM חלשים במהירות מה שגורם לעומס בחום על כל המארז.

הטכנאי אמר שהכרטיס מחמם את כל המארז אז אולי זה מגביר את הבעיה עוד יותר.

נערך על-ידי --Shadow--
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטמפרטורות שלך ממש גבוהות, אני עם 10850 ו3080TI ואני לפחות 10 מעלות נמוך יותר עם AIO סופר זול וNX800 ללא תוספת מאוררים ועם OC למעבד.
נראה שהמארז שלך נבנה ל"שקט" מה שבדרך כלל גורר טמפרטורות גבוהות יותר ולעיתים גם הרבה יותר רעש עקב קירור שמגביר עוצמה :\.

ובקשר לכרטיס המסך הטמפרטורות סבירות, אבל אם הטמפרטורה של הזיכרון מפריעה לך החלפה של פדים טרמיים מורידה את הטמפרטורה ממש.

נערך על-ידי Moon-Mage
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן, הם טענו שהמארז לא היה מאוורר מספיק, מוזר כי בחרתי והשקעתי באחד טוב שמתאים.. אולי לא לתקופה של היום.

בכל מקרה - שדרגתי לקירור מים,  של Corsair Hydro Series H100x High Performance Liquid CPU Cooler

עשו את כל הבדיקות שלהם וזה טיפל בבעיה - בנתיים שבדקתי בבית לאחר שעה משחק הנתונים טובים:

image.png.c24d7a052bc9ffd42e53ed5d67f43bec.png

נערך על-ידי --Shadow--
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...